ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Заступник начальника Управління Укртрансінспекції у Рівненській області Коваленко Микола Васильович

Заявление Генеральному прокурору и главе СБУ о преступлениях заместителя начальника Управления Укртрансинспекции в Ровенской области Коваленко Николая Васильевича
Генеральна прокуратура України
01601, м.Київ, вул. Різницька 13/15
Копія - Голові Служби безпеки України
Наливайченко Валентину Олександровичу
01601, м. Київ 1, вул. Володимирська, 35
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинення злочину        Впродовж четвертого кварталу 2014 року та у січні місяці 2015 року я надіслав біля восьми заяв з доказами приблизно на тридцяти аркушах у додатку на ім'я заступника начальника Управління Укртрансінспекції у Рівненській області Коваленка Миколи Васильовича щодо відсутності ліцензії МОЗ України та будь-якої кваліфікації у ФОП Усович Н.О. (що незаконно працює медичною сестрою та суміщує посаду пасажироперевізника за нотаріальною довіреністю ФОП Усович Василя Федоровича (?): ідентифікаційний код/ідентифікаційний номер пасажироперевізника – 2190809895, що знаходиться за адресою: 34400, Рівненська обл., м.Кузнецовськ, м-н Будівельників, 16/1, кв.13, номер телефону - (03636) 2-11-08), а у ФОП Логвиненко О.І. - ліцензії Міністерства інфраструктури України на пасажироперевезення (зареєстрований в м.Охтирка Сумської області. За даними Єдиного державного ліцензійного реєстру 20.05.2014 року - втратив свою ліцензію за неодноразові грубі порушення ліцензійних умов, однак і по сьогодні продовжує перевозити пасажирів рейсом Рівне-Київ-Рівне, з початкової зупинки, що знаходиться ліворуч впритул до Театру)!
Також я біля восьми раз повідомляв у своїх заявах заступника начальника Управління Укртрансінспекції у Рівненській області Коваленка Миколи Васильовича про порушення норм законодавства приватним пасажироперевізником ФОП Сайко В.В. (м.Рівне), так як його незаконна діяльність загрожує життю десяткам тисяч пасажирам та оточуючим людям!
У відповідь я щоразу отримував від Коваленка М.В. напівграмотні листи з відмазками щодо проведення відповідних перевірок у ФОП Усович Н.О., ФОП Логвиненко О.І. і ФОП Сайко В.В. через буцім то існування табу Кабінету Міністрів України на проведення будь-яких перевірок в сфері пасажироперевезення!?
Зважаючи на професійну неграмотність заступника начальника Управління Укртрансінспекції у Рівненській області Коваленко М.В., я звернувся 22.12.2014 року до Кабінету Міністрів України з проханням розтлумачити пану Коваленко М.В. його професійні обовязки, а також пояснити сутність існуючих табу на проведення перевірок.
Кабінет Міністрів України взяв до уваги моє звернення та зобов’язав Міністерство економічного розвитку і торгівлі України надати мені вичерпну відповідь з цього приводу.
Відтак, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України своїм листом за № 2006-12/1970-09 від 22.01.2015 року надало мені відповідь, яку я і надаю в копії для заступника начальника Управління Укртрансінспекції у Рівненській області Коваленко М.В. та для Генерального прокурора України, голови СБУ і прем'єр-міністра України. В останньому чітко зазначено, для кого діє мараторій з проведення перевірок, а для кого ні!
Зважаючи на неосвідченність та на причуди пана Коваленко М.В., я про всяк випадок підкреслив потрібне речення червоним кольором!
Я сподівався, що пан Коваленко М.В. буде мені вельми вдячним за те, що я проробив значну частину його безпосередньої роботи, за яку він не заслужено отримує щомісячну зарплату, і що він накінець візьметься за свою голову та почне належним чином виконувати свої посадові обов'язки у вигляді своєчасного проведення адекватних перевірок ФОП Усович Н.О., ФОП Логвиненко О.І. і ФОП Сайко В.В.
Однак, пан Коваленко М.В. не тільки і досі не провів жодної з таких перевірок, але і перестав зі мною листуватися!? Всупереч Закону України "Про звернення громадян" та Закону України "Про інформацію", пан корупціонер Коваленко М.В. не відповів на мій запит про надання інформації та на мою останню заяву про ініціалізацію негайних перевірок ФОП Усович Н.О., ФОП Логвиненко О.І. і ФОП Сайко В.В. (копія доказів надається)! заступник начальника Управління Укртрансінспекції у Рівненській області Коваленко М.В. начхав на всіх і на все зі свого облюбованого корупційного крісла в тепленькому кабінеті!
Шановний Генеральний прокуроре і голова СБУ, нагадаю вам, що бійці АТО проливають свою невинну кров і віддають свої молоді життя не задля того, щоби в глибокому Рівненському тилу марадерничали та позбавляли права держави законної фінансової підтримки, а людей – безпечного для життя користування транспортом (на прикладі моєї скаліченої ноги) такі злочинці як заступник начальника Управління Укртрансінспекції у Рівненській області Коваленко Микола Васильович!
Пан корупціонер Коваленко М.В. використовує свою посаду не за призначенням, але точно - для самозбагачення! Останнє карається багатьма статтями кримінального кодексу України!
        Відповідно до вище написаного, керуючись Законом України «Про звернення громадян» , ст.17 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», статті 60 Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про прокуратуру, Закону України "Про державну службу", Закону України "Про люстрацію", а твкож на підставі статей 55, 214 та 190, 364, 365, 366, 367, 368, 369 Кримінального Кодексу України

П Р О Ш У:


        1) Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення злочину заступником начальника Управління Укртрансінспекції у Рівненській області Коваленка Миколи Васильовича в Єдиному реєстрі досудових розслідувань та видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки;
        2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 190, 364, 365, 366, 367, 368, 369 Кримінального Кодексу України;
        3) Рекомендувати Міністру інфраструктури України негайне звільнення заступника начальника Управління Укртрансінспекції у Рівненській області Коваленка Миколи Васильовича із займаної посади;
        4) Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину за ст. 190, 364, 365, 366, 367, 368, 369 Кримінального Кодексу України.

Додаток: 32 (тридцяти двох) аркушах доказів у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що прошнуровані, пронумеровані та скріплені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата


Прокурор Ковальчук А.Д., Скобух И.И., Боровик А.В., Купчик В.С., Рябой Е.И., Романчук П.И.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина