Преступления руководителей ООО Адамант: Дорошенко Т.А., Петухова И.М.
Заявление о совершении уголовного преступления руководителями ООО "Адамант": Петуховым И.М. и Дорошенко Т.А.
Керівнику Київської місцевої прокуратури № 2
02160, м. Київ, вул. Каунаська, 3-в
Слідчому судді Дарницького районного суду
міста Києва
02099, м. Київ, вул. Севастопольська, 14
ПІП заявника, адресні дані, телефон
Заява про вчинення кримінального правопорушення керівниками ТОВ "Адамант": Пєтуховим І.М. і Дорошенко Т.А.
У відповідності до наданої нашій громадській організації інформації з Департаменту земельних ресурсів, Дарницької районної в м. Києві державної адміністрації та КП «Київреклама» (копії листів надається), ТОВ «Адамант» (02096, м.Київ, вул. Харьковське шосе, 51-А; керівники: генеральний директор Дорошенко Т.А., президент Пєтухов І.М.), за корупційного сприяння деяких представників правоохоронних органів, органів прокуратури та виконавчого органу Дарницького району м. Києва:
1) вчинили рейдерський захват комунальної землі;
2) вчинили рейдерський захват дитячої площадки;
3) звели незаконні цегляні та металеві будівлі;
4) звели незаконні цегляні та металеві паркани;
5) незаконно встановили велику кількість гаражів;
6) несанкціоновано втрутилися в інженерні, каналізаційні, водопровідні та електричні мережі Дарницького району м. Києва.
Крім того, Дорошенко Т.А. і Пєтухов І.М. десятиліттями не сплачують податків за користування землею та за зовнішню рекламу.
Наслідком зухвалої корупційної діяльності вищевказаного синдикату стало те, що ТОВ «Адамант» рейдерськи захопив весь будинок, що знаходиться по вул. Харьковське шосе, 51-А в м. Києві, однак продовжує імітувати присутність в даному домі ЖЕД-902, дільничного інспектора Дарницького УП НП в м. Києві та ДП «Господар» в домі, яких там фактично давно уже не має!
Надаючи хабарі силовим органам, органам прокуратури та виконавчому органу Дарницького району м. Києва, Дорошенко Т.А. і Пєтухов І.М. ще й уникають сплати податків за здійснення власної господарської діяльності, приховують найману робочу силу, займаються незаконною підприємницькою діяльністю! Доказом вищенаписаному є письмові відповіді з ДП «Київреклама», Департаменту земельних ресурсів, Дарницької Держадміністрації м. Києва, а також дев’ять Ухвал слідчих суддів Дарницького районного суду м. Києва (копії Ухвал надаються), які з листопада місяця 2015 року по кінець місяця лютого 2016 року керівником Київської місцевої прокуратури №2 Доценко Валерієм Анатолійовичем особисто саботуються (принципово не виконує вимоги суду щодо внесення до ЄРДР відомостей дев'яти заяв про вчинення кримінального правопорушення директором ТОВ "Адамант-Телеком" Лагодич Н.В., генеральним директором ТОВ "Адамант" Дорошенко Т.А. та президентом ТОВ "Адамант" Пєтуховим І.М.
Крім цього, відповідним доказом численних безчинств бандитського вищевказаного синдикату є неналежне ведення досудового слідства по двом кримінальним провадженням щодо ТОВ "Адамант" слідчим слідчого відділу Дарницької районної поліції Вознюк О.Я. та слідчим СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві Удовиченко Д.Г., а також процесуальними керівниками Київської місцевої прокуратури № 2 Даніловою Ю.І., Клижко А.О., Шапран О.В., за дієвого сприяння начальника Дарницького УП НП в м. Києві полковника міліції Жарікова Олександра Олексійовича, начальника слідчого відділу Дарницького УП НП в м. Києві Сліпчук Олега Степановича, старшого інспектора Дарницького УП НП в м. Києві Кагадій Олександра Григоровича та інших посадових осіб.
Вказані вище слідчі, інспектора і прокурори, через власний бандитизм і хабарництво, постійно блокують досудове провадження: понад 3 місяці не розглядаються численні клопотання (у відповідності до ст. 220 КПК України, максимальнним термін розгляду клопотань є 72 години!), не проводяться допитування заявника, свідків та підозрюваних осіб по справі даних проваджень (що є обов'язковою умовою перед винесенням підозри та обвинувального акту злочинним особам Лагодич Н.В., Дорошенко Т.А., Петухову І.М. та їх численним подільникам)!
У відповідності до ч.4 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення.
Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається!
Як передбачено ч.1 ст. 214 КПК України, слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
Досудове розслідування, відповідно до ч.2 ст. 214 КПК України, розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Крім того, згідно із положенням п. п. 1.1., 1.4. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 17 серпня 2012 року за № 69, формування Реєстру розпочинається із внесення до нього слідчим, прокурором відповідних відомостей про кримінальне правопорушення, зазначених в заяві чи повідомленні про його вчинення. Заява чи повідомлення про кримінальне правопорушення вважаються поданими з моменту попередження особи про кримінальну відповідальність.
Також, п. 2.2. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» передбачено, що у випадку вчинення кримінального правопорушення досудове розслідування розпочинається невідкладно.
За умови встановлення обставин, які свідчать про вчинення кримінального правопорушення, проводиться досудове розслідування відповідно до вимог статті 214 КПК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення наступними посадовими особами:
1) начальника Дарницького УП НП в м. Києві полковника міліції Жарікова Олександра Олексійовича;
2) начальника слідчого відділу Дарницького УП НП в м. Києві Сліпчук Олег Степанович;
3) старшого інспектора Дарницького УП НП в м. Києві Кагадій Олександра Григоровича;
4) генерального директора ТОВ «Адамант» Дорошенко Т.А.;
5) президента ТОВ «Адамант» Пєтухова І.М.;
6) директора ТОВ «Адамант-Телеком» Лагодич Н.В.;
7) процесуального керівника Київської місцевої прокуратури №2 Шапран О.В.;
8) процесуального керівника Київської місцевої прокуратури №2 Клижко А.О.;
9) процесуального керівника Київської місцевої прокуратури №2 Данілова Ю.І.;
10) слідчого СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві Удовиченко Д.Г.
мають всі ознаки кримінального правопорушення, яке переслідується ч.2 ст. 197-1, 365 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні.
Одночасно повідомляю, що дана заява про вчинення кримінального правопорушення не є зверненням громадян (заявою, скаргою), що подаються в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року, і не підлягає розгляду відповідно до цього Закону.
Дана заява (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення, відповідно до ст. 214 КПК України та Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 17 серпня 2012 року за № 69 підлягає реєстрації та подальшому розгляду в порядку кримінально-процесуального законодавства України.
У випадку невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання цієї заяви про кримінальне правопорушення, я змушений буду звернутися зі скаргою на бездіяльність слідчого до слідчого судді Дарницького районного суду міста Києва, в порядку передбаченому ст. ст. 303, 304 КПК України.
Відповідно до п. 2 Інформаційного листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ «Про деякі питання порядку оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування» від 9 листопада 2012 року за № 1640/0/4-12, у статті 303 КПК визначено порядок оскарження бездіяльності слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення.
Отже, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, є підставою для проведення слідчим досудового розслідування, вчинення процесуальних (слідчих) дій і прийняття процесуальних рішень з метою встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, та подальшого притягнення такої особи до кримінальної відповідальності.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ч.2 ст. 197-1, 365 КК України, а також ст. 55, 56, 60, 214, 303, 304 КПК України, Положенням про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Наказом Генерального прокурора України за № 69 від 17.08.1012 року,
П Р О Ш У:
1. Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення кримінального правопорушення керівництвом ТОВ "Адамант"
(в особі Пєтухова І.М. та Дорошенко Т.А.) до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
2. Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину,
передбаченого ч.2 ст. 197-1, 365 КК України.
3. Надати мені копію витягу з реєстру про внесення відомостей даної заяви про вчинення кримінального правопорушення до ЄРДР, за правовою кваліфікацією -
ч.2 ст. 197-1, 365 КК України.
4. Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного
злочину.