ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Преступления заведующего отделением судебно-медицинской експертизы Валиахметова Д.Е.

Заявление о совершении уголовного преступления заведующим отделом судебно-медицинской експертизы потерпевших, обвиненных и других лиц Киевского городского клинического бюро судебно-медицинской експертизы Валиахметовым Д.Е.
Прокурору Солом’янського району
міста Києва
03124, м.Київ, вул. Героїв Севастополя, 3а
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинення кримінального правопорушення завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е.        У відповідності до Постанови про призначення судово-медичної експертизи слідчим СВ 1-го ВМ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві Римаренко І.М. (копія надається) та скерування мене даним слідчим на проходження судово-медичної експертизи (копія надається), я біля 09 годин і 30 хвилин 19.05.2015 року прибув до Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи.
З першого ж моменту відбувся інцидент, за участю завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е.
А саме, експерт Валіахметов Д.Е., в присутності біля семи чоловік свідків, що очікували свого прийому в фойє Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи з підстав проведення власної експертизи, одна з яких власне і погодилася надати свої відповідні покази (зазначення ПІП, адреси свого проживання), в доволі крикливому тоні почав вимагати з від мене пояснення щодо суті отриманих мною тілесних ушкоджень 11.02.2014 року в автобусі ВК 1030 АА, рейсу 548, що слідував з АС-ЗЛВ м.Києва до Кузнецовська (ознаки кримінального правопорушення ст. 145, 387 КК України).
Тоді я нагадав злочинному експерту Валіахметову Д.Е., в присутності тих самих семи сторонніх чоловік про існування в світовій медицині такої банальної речі як медична таємниця, а також щодо несення кримінальної відповідальності особами, які таку таємницю безпардонно люблять розголошувати.
А оскільки дана розмова з експертом Валіахметовим Д.Е. стосувалася стану мого власного здоров’я, а значить - саме такої медичної таємниці, не говорячи вже про медичну етику і естетику, то я попросив експерта Валіахметова Д.Е. надати мені можливість відповісти на його запитання в його медичному кабінеті, на що він у брутальній і нахабній формі мене вигнав з відділу судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб, навздогін криком передавши через мене слідчому Римаренко І.М. наступні слова: «Нехай слідчий Римаренко вас більше не посилає до мене, а лише передасть мені вашу медичну карточку для проведення заочної експертизи»!?
Вищенаписане також доказується особистим листом експерта Валіахметова Д.Е. на адресу слідчого Римаренка І.М. за № 04.08-3059 від 22.05.2015 року (копія листа надається).
        01.10.2015 року, у відповідності до мого клопотання, я ознайомився із кримінальним провадженням №12014180050000217 від 20.03.2014 року, в тому числі з висновком експерта за №940/е, з якого я дізнався про те, що експерт Валіахметов Д.Е. порушив вимоги ст. 384, 385 КК України.
А саме, експерт Валіахметов Д.Е. зумисно сфабрикував очне дослідження мого стану здоров’я та склав і надав слідчому Римаренко І.М. завідомо неправдивий письмовий висновок експертизи за № 940/е від 02.07.2015 року (копія надається) в контексті:
        1) локалізації пошкоджених частин мого тіла;
        2) степені важкості отриманих тілесних ушкоджень;
        3) часу відновлення моєї працездатності;
        4) наявності у мене на тілі пожиттєвих змін, що призвели до стійкого зниження працездатності;
        5) наявності загрорзи моєму життю і здоров’ю від отриманих ушкоджень під час ДТП;
        6) наявності у мене на даний час посттравматичного синдрому;
        7) не проведення експертизи пожиттєвих змін в моєму тілі, що призвели до стійкого зниження працездатності;
        8) «загоєння» (регенерації) розірваної у мене надкісниці в термін до 21 дня, і т.д.
При цьому, експерт Валіахметов Д.Е. навіть переплутав мою пошкоджену ногу із кістками носа, про які так відрадно описує у своєму шахрайському висновку експертизи за № 940/е.
А закінчив свою плутанину експерт Валіахметов Д.Е. своєю хворою фантазією на тему того, як моя порвана надкісниця швидко зажила в строк до 21 дня, хоча це було б для світової медицини повною ахінеєю!

Вінцем протиправної діяльності завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е.
явилося те, що він разом із слідчим Римаренко І.М. вступили в злочинну змову та викрали найважливіші лікарські заключення з моєї медичної карточки щодо справжньої степені важкості мною ориманих тілесних ушкоджень під час здійснення пасажирської поїздки в автобусі ВК 1030 АА, рейсу 548, що слідував 11.02.2014 року з АС-ЗЛВ м.Києва до Кузнецовська, з метою отримання хабаря від пасажироперевізника ФОП Усовича В.Ф.
Також зазначу, що це далеко не єдиний прецедент в злочинній діяльності завідуючого відділом судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметова Д.Е., адже він дозволяє собі не тільки відмовляти у проведенні призначених процесуальних дій щодо судово-медичного обстеження потерпілих, але і не з’являтися на роботу у свої робочі дні та години, але і дозволяє собі рукоприкладство до власних пацієнтів (дві копії відеодоказу інших потерпілих від рук експерта Валіахметова Д.Е. надається в додатку)! Більше того, експерт Валіахметов Д.Е. несанкціоновано вимагає оплати від потерпілих за проведення судово-медичної експертизи, що КПК України не передбачено (копія відеодоказу надається)!
        Відповідно до вище написаного, керуючись 145, 384, 385, 387 КК України, а також на підставі ст. 2, 55, 56, 60, ч.5 ст.69, 214 КПК України, ч.3 ст. 27, ч.5 ст. 55 Конституції України, Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Наказом Генерального прокурора України за № 69 від 17.08.1012 року,

П Р О Ш У:


        1. Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення кримінального правопорушення завідуючим відділу судово-медичної експертизи потерпілих, звинувачених та інших осіб Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи Валіахметовим Д.Е. до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілих.
        2. Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 145, 387, 384, 385 КК України.
        3. Надати мені копію витягу з реєстру про внесення даної заяви про вчинення злочину до ЄРДР, за правовою кваліфікацією ст. 145, 387, 384, 385 КК України.
        4. Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину за ст. 145, 387, 384, 385 КК України.

Додаток: на 20 (двадцяти) аркушах у копіях документів що пронумеровані, зшиті та скріплені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата

Преступления эксперта Валиахметова Д.Е.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина