ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Заступник начальника УМВСУ в Рівненській області Голубош В.В., Усович Н.О., Усович В.Ф.

Заявление Генеральному прокурору Украины о должностных преступлениях заместителя начальника УМВС Украины в Ровенской области Голубош В.В., а также предпринимателя г.Кузнецовска Усович В.Ф. и медсестры Усович Н.О.
Генеральна прокуратура України
01601, м.Київ, вул. Різницька 13/15
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинення злочину        Впродовж 2014 року я неодноразово надсилав заяви з доказами у додатку про скоєння злочину ФОП Усович Н.О. (медична сестра пасажироперевізника - ФОП Усович Василь Федорович, ідентифікаційний код/ідентифікаційний номер – 2190809895, що знаходиться за адресою: 34400, Рівненська обл., м.Кузнецовськ, м-н Будівельників, 16/1, кв.13, номер телефону 03636-2-11-08) начальнику УМВС України у Рівненській області.
А саме, що ФОП Усович Н.О. більше десяти років працює у ФОП Усович В.Ф. без ліцензії МОЗУ, без підвищення кваліфікації і без курсів вдосконалення!
Також що остання без дозволів органів УМВСУ виготовила печатки та штампи, якими незаконно щодня користується в своїй безліцензійній медичній діяльності!
У відповіль я постійно отримував завідомо неправдиві письмові відповіді від заступника начальника УМВСУ в Рівненській області Голубош В.В., що фактично викривали його як злочинного посадовця, що регулярно зловживає своїми повноваженнями з метою корупції (копія одного такого листа за № 18/11кц від 09.02.2015 року надається)!
А саме, як зтверджує в першому абзаці третього аркушу та в останніх двух абзацах другого аркушу свого листа за № 18/11кц від 09.02.2015 року заступник начальника УМВСУ в Рівненській області Голубош В.В., що медсестра Усович Н.О. не являється суб’єктом підприємництва, а значить - не зобов’язана отримувати ліцензію МОЗУ, і що факт відсутністі ліцензії МОЗУ у медичної сестри Усович Н.О. не являється прямим порушенням Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності".
Далі, за текстом листа № 18/11кц від 09.02.2015 року, заступник начальника УМВСУ в Рівненській області Голубош В.В. безпідставно твердить, що буцім то у медсестри Усович Н.О. є всі необхідні документи і відповідне юридичне право на приватну медичну діяльність як самозанята особа!
Однак, ДФС України вимагає самозанятим особам обов’язково реєструватися в ДПІ та регулярно сплачувати податки (копія листа з ДФС надається).
Більше цього, закони України різко обмежують надання медичних послуг самозанятому медичному працівнику до рівня максимум чотирьох осіб (пацієнтів), що і зазначено в листі з ДФС (копія надається)!
В той же самий час, виходячи з листа за № 18/04/04/915 від 04.04.2014 року з Управління Укртрансінспекції у Рівненській області зазначено, що ФОП Усович В.Ф. використовує працю найманих 15 (п’ятнадцяти) водіїв (копія листа надається).
Далі, як зазначається в даному листі, з метою забезпечення щозмінного передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв укладений трудовий договір між ліцензіатом ФОП Усович В.Ф. та медичною сестрою Усович Н.О.
Тобто, тут йдеться про зухвале порушення податкового законодавства, адже самозайнята особа не має юридичного права отримувати дохід від податкових агентів (копія листа з ДФС надається)!

З вищезазначених листів витікає наступне, що медична сестра Усович Н.О., якщо вона є суб'єктом підприємництва, то мусить обов'язково мати ліцензію МОЗУ, однак такої ліцензії і досі не має!
Якщо ж медична сестра Усович Н.О. є самозанятою особою, тоді вона має бути обов'язково зареєстрованеою в Кузнецовському ДПІ та платити державі податки, чого і досі не зроблено!
Крім того, якщо медична сестра Усович Н.О. і була б зареєстрованою в Кузнецовському ДПІ як самозанята особа і своєчасно та справно платила б встановлені податки, то вона все-рівно не мала б морального і юридичного права обслуговувати 15 (п'ятнадцять) найнятих водіїв, так як для неї встановлено державою ліміт - не більше 4 (чотирьох) осіб (пацієнтів)!
Крім того, самозайнята особа не має права укладати договори з податковими агентами, а виключно - з фізичними особами (пацієнтами)!
І накінець, за наданими роз'ясненнями основних законів України МОЗУ та ДФСУ, медична сестра Усович Н.О., не залежно від того чи вона має статус ФОП чи є просто самозанятою особою, вона зобов'язана проходити обов’язкові передатестаційні курси кожних 5 (п'ять) років та отримувати кваліфікаційну категорію, якої вона і досі жодної не має (копії листів надаються)!
Також медична сестра Усович Н.О. жодного разу не проходила обов'язкових передатестаційних курсів та жодного разу не здавала іспитів на кваліфікацію!
Далі, в даних листах з МОЗУ зазначається, що Усович Н.О. має проходити обов’язкові тематичні курси (не менше трьох раз на кожні п'ять років), яких вона теж жодного разу не проходила (копії листів надаються)!
З вище написаного витікає, що заступник начальника УМВСУ в Рівненській області Голубош В.В. з корупційних міркувань регулярно зловживає владою, адже по-бандитськи кришує незаконну діяльність медичної сестри Усович Н.О., по частковій вині якої я отримав тілесні ушкодження, що значно обмежили мою степінь працездатності!
        На підставі викладеного вище, керуючись ст. 214, 364, 365, 366, 367, 368, 369 ККУ України

П Р О Ш У:


        1) Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки;
        2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 364, 365, 366, 367, 368, 369 Кримінального Кодексу України;
        3) Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину за 364, 365, 366, 367, 368, 369 Кримінального Кодексу України.

Додаток: на 18 (вісімнадцяти) аркушах доказів у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що скріплені, пронумеровані та засвідчені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата
Прокурор Ковальчук А.Д., Скобух И.И., Боровик А.В., Купчик В.С., Рябой Е.И., Романчук П.И.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина