ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Совершение уголовного преступления полицейскими Дарницкого УП НП в г.Киеве

Заявление о совершении группового уголовного преступления восемью полицейскими и одним следователем Дарницкого УП НП в городе Киеве
Прокурору Дарницького району міста Києва
02160, м. Київ, вул. Каунаська, 3-в
Голові Національної поліції України
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
Начальнику штабу ГУ МВС України в м.Києві
01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про групове вчинення кримінального правопорушення восьми поліцейськими і одним слідчим Дарницького УП НП у місті Києві        Приблизно о 12 годині 30 хвилин 19 листопада 2015 року працівники ТзОВ «Адамант» (02096, м.Київ, вул. Харьковське шосе, 51-А) діючи умисно і несанкціоновано, втрутилися в роботу сайтів (назва першого сайту) і (назва другого сайту), якими я супроводжую громадську (назва міжнародної громадської організації) і приватну діяльність (назва приватного підприємства), здійснили зміну інформаційного наповнення даних сайтів, чим зробили вказані сайти не придатним для подальшого використання за призначенням.
При чому, таких незаконних втручань з боку ТзОВ «Адамант» за останні 3 (три) роки було біля 30 (тридцяти) раз.
І всі ці незаконні дії працівниками ТзОВ «Адамант» вчинювалися або через свою непрофесійність (наймані працівники були із числа студентів ВУЗів, чи стажерами), або через те, що їм керівники даної компанії відмовлялися платити заробітну плату (саме такі пояснення мені надавали працівники технічної підтримки ТзОВ «Адамант» за телефонами: 232-92-59 (дещо раніше – 563-05-63, 566-77-22, 568-16-68, 568-18-56). Тобто, я регулярно отримував значний матеріальний і моральний збиток тільки через те, що ТзОВ «Адамант» вчиняли протиправні дії, що караються ст.205, 212, 361 КК України!
Однак, всі мої письмові і усні претензії до керівництва даної компанії з приводу саме таких незаконних втручань в роботу моїх сайтів (назва першого сайту) і (назва другого сайту), що завдавали мені значного матеріального і морального збитку, зводилися уже до звичного для них шахрайства і службових підроблень.
        19.11.2015 року (при двох наявних свідках, додаткових доказів у формі наявного відеозапису, аудіозапису, фотознімків з екрану комп’ютера) ТзОВ «Адамант» в черговий раз несанкціоновано втрутилося в роботу мною вище вказаних двох сайтів, незаконно змінивши коди доступу до них, з приводу чого вони повністю щезли із інтернету аж до 24.11.2015 року, що завдало мені значного матеріального збитку, на суму біля 200 000 (двісті тисяч) грн.
У даній причині я, а також мої два свідки вказаної події, прибули приблизно о 10 годин 20 хвилин до ТзОВ «Адамант», за адресою: м.Київ, вул. Харьковське шосе, 51-А. На територію ТзОВ «Адамант» нас трьох впустила охорона, яка попередньо це узгодила зі своїм керівництвом, однак попросила нас всіх зачекати біля воріт охоронного приміщення, куди за нами через 10 хвилин і прийшов менеджер з обслуговування - Логвиненко В’ячеслав Михайлович.
Дану особу я знав дуже давно із неодноразового з ним спілкування по телефонам технічної і адміністративної підтримки ТзОВ «Адамант» (копія контактів надається).
Менеджер Логвиненко В’ячеслав Михайлович нас дружно зустрів та люб’язно провів в кімнату для переговорів, що знаходиться на 2 поверсі ТзОВ «Адамант».
На мої до нього прохання надати мені паролі доступу до моїх двох сайтів (назва першого сайту) і (назва другого сайту), Логвиненко В.М. відгукнувся позитивно.
Приблизно за 15 хвилин очікування він надав мені два аркуші паперу, на яких містилися нові коди доступу до вищезазначених сайтів (копії надаються).
Крім того, в момент надання мені паролей до сайтів (назва першого сайту) і (назва другого сайту), в інтернеті почав відображатися мій напередодні знищений один сайт (назва другого сакйту).
Однак, оскільки менеджер Логвиненко В.М. відмовився виконати моє друге прохання – надати мені роздруківку протоколу айпіадресів, за якими певні особи з ТзОВ «Адамант» несанкціоновано заходили на мій хостинг і нищили мої вищевказані сайти в період з 19.11.2015 року по 24.11.2015 року, а також через те, що менеджер Логвиненко В.М. відмовив у моєму праві поспілкуватися з цього приводу з безпосереднім керівництвом ТзОВ «Адамант», а також через те, що я привіз із собою в якості доказів багаторічної злочинної діяльності ТзОВ «Адамант» документи і двох свідків, я біля 11 годин і 30 хвилин по номеру 102 викликав оперативно-слідчу групу міліції в даний офіс.
Проте, взамін оперативників і слідчих, в даний офіс прибули:
        1) Вишенко Дмитро Володимирович (інспектор патрульної служби);
        2) Кулиба Володимир Дмитрович (дільничний інспектор);
        3) Кагадій Олександр Григорович (старший інспектор чергового);
        4) Довгаль Руслан Борисович (інспектор патрульної служби);
        5) Бойченко Дмитро Володимирович (інспектор патрульної служби), та ще троє працівників міліції, які навідріз відмовилися мені показувати свої посвідчення!
Дані працівники поліції на протязі приблизно двох годин чинили на мене значний фізичний і моральний тиск, погрожували мені розправою та застосуванням фізичної сили, принижували мою честь та гідність, обзивали мене психічно хворим, заставляли мене привселюдно демонструвати привезені мною для слідчого докази вчинення податкових злочинів ТзОВ «Адамант» під незаконну відеозйомку працівником цього ж самого підприємства, в порушення ст. 32 Конституції України, п.2 ст. 21 Закону України «Про інформацію», ст. 307 ЦК України і тайни слідцтва і слідчих дій (докази надаються у додатку).
На мною неодноразово надані даним злочинним працівникам міліції пояснення, що вони не являються слідчими і що вони не мають юридичного права на проведення слідчих дій, а також що даний працівник ТзОВ «Адамант», який незаконно знімає мене і моїх свідків може використати мої докази з метою завчасного знищення улік, останні не тільки не припинили даним відеооператором порушувати наші Конституційні і громадянські права, тим самим порушивши вимоги ст. 32 Конституції України, п.2 ст. 21 Закону України «Про інформацію», ст. 307 ЦК України та КПК, в контексті тайни слідцтва і слідчих дій, але і застосовували фізичну силу ще й до моїх свідків.
Попри все це безчинство і самодурство, дані поліцейські при нашій присутності нагло дозволяли собі нахабно харчуватися за рахунок ТзОВ «Адамант»: пили каву та їли бутерброди!?
На мої повторні 7 (сім) скарг в службу 102 впродовж наступних 4 (чотирьох) годин щодо неприбуття оперативно-слідчої групи на адресу: м.Київ, вул. Харьковське шосе, 51-А, мені було надіслано приблизно о 15 годині 30 хвилин слідчого СВ Дарницького РУ ГУ МВС України в м.Києві лейтенанта міліції Голомзюк Віталія Михайловича, який відмовився у мене прийняти заяву про вчинення кримінального правопорушення тільки через те, що у нього при собі не було талону-повідомлення про внесення до ЕО і бланку пам’ятки про процесуальні права та обов’язки потерпілого.
Крім того, даний слідчий теж не захистив мої та моїх свідків порушені права щодо проведення працівником ТОВ «Адамант» нами недозволеної відеозйомки.
Приблизно о 16 годині і 00 хвилин слідчий Голомзюк Віталій Михайлович та старший інспектор чергового, майор міліції Кагадій Олександр Григорович на підвищених тонах та у погрозливій формі застосувати проти нас фізичну силу, запропонували мені і моїм свідкам поїхати разом з ними до Дарницького РУ МВС України в м.Києві, де буцім то в слідчому відділі вони у належний спосіб і приймуть у мене заяву про вчинення кримінального правопорушення ТОВ «Адамант» та нададуть мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілого.
Однак, як тільки ми вийшли за ворота ТОВ «Адамант», слідчий Голомзюк Віталій Михайлович та старший інспектор чергового Кагадій Олександр Григорович відмовилися нас везти в Дарницьке РУ МВС України в м.Києві, мотивуючи це тим, що місця в машині для нас трьох осіб не вистачає, однак запропонували нам пройтися біля 300 (триста) метрів (і показали рукою куди семе нам потрібно йти), мовляв, «…в тому домі, що видніється за поворотом, і знаходяться слідчий відділ міліції…»!
Однак, як насправді виявилося, в тому домі, в який нас скерували слідчий Голомзюк Віталій Михайлович та старший інспектор чергового майор поліції Кагадій Олександр Григорович, насправді не було слідчих.
Виявляється, що це була звичайна дільниця дільничних інспекторів, де за словами чергового тої самої дільниці, ніколи не буває слідчих (вул. Російська, 34).
Черговий даної дільниці дав нам справжній адрес міліції Дарницького району, де по справжньому знаходиться слідчий відділ – вул. Кошиця, 3 а.
Тоді ми визвали таксі з даного відділку дільничних інспекторів міліції прибули в РУ Дарницького району м.Києва МВС України (фотокопія виклику таксі надається), де нас так ніхто і не прийняв. З цього приводу я зареєстрував дві скарги в службі 102.
Тоді ми знову викликали таксі і поїхали в прокуратуру Дарницького району (фотокопія виклику таксі надається), де і зареєстрували дві заяви про вчинення кримінального правопорушення: одну на ТОВ «Адамант», іншу – на працівників міліції.
Відповідно до ст. 55 КПК України, потерпілим у кримінальному провадженні може бути фізична і юридична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової шкоди.
Діями працівників ТзОВ «Адамант» мені було заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму 200 (двісті тисяч) гривень, а моральної – на 150 000 (сто п’ятдесят тисяч) грн.
Ч. 2 ст. 55 КПК України, передбачає, що права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.
У відповідності до ч.4 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення. Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається.
Як передбачено ч.1 ст. 214 КПК України, слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
Досудове розслідування, відповідно до ч.2 ст. 214 КПК України, розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Крім того, згідно із положенням п. п. 1.1., 1.4. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 17 серпня 2012 року за № 69, формування Реєстру розпочинається із внесення до нього слідчим, прокурором відповідних відомостей про кримінальне правопорушення, зазначених в заяві чи повідомленні про його вчинення. Заява чи повідомлення про кримінальне правопорушення вважаються поданими з моменту попередження особи про кримінальну відповідальність.
Також, п. 2.2. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» передбачено, що у випадку вчинення кримінального правопорушення досудове розслідування розпочинається невідкладно. За умови встановлення обставин, які свідчать про вчинення кримінального правопорушення, проводиться досудове розслідування відповідно до вимог статті 214 КПК України.
Таким чином, відомості щодо вчинення працівниками ТзОВ «Адамант» мають всі ознаки кримінального правопорушення, яке передбачене ч.2 ст. 361, 205, 212 КК України та підлягали невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і були підставою для початку проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні, однак через злочинних працівників міліції цього не було зроблено.
Дані працівники міліції перевищили свої повноваження та вчинили злочини, що караються ст. 365 КК України! Небезпідставно вважаю, що це є головною підставою для термінового звільнення їх з лав міліції та притягнення до кримінальної відповідальності!
        Враховуючи вищевикладене, при цьому керуючись ст. 365 КК України, а також на підставі ст. 2, 55, 56, 60, 214, 303, 304 КПК України, ч.3 ст. 27, ч.5 ст. 55 Конституції України, Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Наказом Генерального прокурора України за № 69 від 17.08.1012 року, Наказу МВС України за № 1050 від 19.11.2012 року (за спільним погодженням з ГПУ),

П Р О Ш У:


        1. Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення кримінального правопорушення:
        а) Вишенко Дмитро Володимирович (інспектор патрульної служби);
        б) Кулиба Володимир Дмитрович (дільничний інспектор);
        в) Кагадій Олександр Григорович (старший інспектор чергового);
        г) Довгаль Руслан Борисович (інспектор патрульної служби);
        д) Бойченко Дмитро Володимирович (інспектор патрульної служби);
        е) Голомзюк Віталія Михайловича (лейтенанта міліції, слідчого СВ Дарницького УП НП в м. Києві) та ще 3 (трьох) поліцейських, які там так і не показали свої посвідчення, до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки.
        2. Розпочати за цією заявою про вчинення групового кримінального правопорушення восьми поліцейськими і одним слідчим Дарницького УП НП в місті Києві досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення ними дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 365 КК України;
        3. Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину за ст. 365 КК України.

Додаток: на 14 (чотирнадцяти) аркушах у копіях документів що пронумеровані, зшиті та скріплені підписом заявника, а також одного диску CD із звуко-, відеозаписом.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        датаПреступления следователя СО 1-го ВП УП в Шевченковском районе ГУ НП в г.Киеве Римаренко И.М.
 1 2 3 


ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина