ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Шведова В.В., Марков Д.Ю., Зайчук В.О., Гройсман В.Б., Горлов А.Ф., газета "Голос України"

Заява Генеральному прокурору України та голові СБУ про скоєні злочини працівниками Верховної Ради України: Шведовою В.В., Марковим Д.Ю., Зайчук В.О. та редактором
газети ВР України "Голос України" Горловим А.Ф.
Генеральна прокуратура України
01601, м.Київ, вул. Різницька 13/15
Копія - Голові Служби безпеки України
Наливайченко Валентину Олександровичу
01601, м. Київ 1, вул. Володимирська, 35
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинення злочину        02.12.2014 року мною було надіслано на ім’я Голови Верховної Ради України Гройсману Володимиру Борисовичу заяву про злочинну діяльність керівництва газети Верховної Ради України "Голос України" (копія надається).
        03.12.2014 року мій лист із заявою отримав за довіреністю Антоненко (копія рекомендованого повідомлення надається).
Однак, станом на 22.01.2015 року мене ніхто жодним чином не повідомляв про наслідки розгляду такої заяви в сесійній залі ВРУ та особисто головою ВР України! При чому, невідомо з яких саме причин, листом за №10/12-161 від 23.12.2014 року (копія надається) мені прийшла не зовсім здорового глузду відповідь «керівника» прес-служби Шведової Вікторії Володимирівни.
У своєму листі Шведова Вікторія Володимирівна, напевне з корупційних міркувань, затято захищає у злочинний спосіб адміністрацію газети «Голос України», добре знаючи із наших доказів, що всі скоєні злочини посадовців з МОЗ та МОУ уже підтверджені не тільки моїми та колективними доказами на 180 аркушах, але і:
        а) прокурором Сакської міжрайонної прокуратури АР Крим старшого радника юстиції О.А.Маркіним;
        б) во генерального директора ДП "Кримський науково-виробничий центр стандартизації, метрології і сертифікації" Л.Д.Туревським;
        в) заступником голови Державної служби гірничого нагляду і промислової безпеки України С.Дунасом;
        г) адвокатами медико-правового порталу "сто три-лав.орг.юа";
        д) першим заступником Міністра охорони здоров'я АР Крим В.В.Свиридюком;
        е) головою Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва М.Ю.Бродським;
        є) заступником Голови Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва О.Л.Шейко і т.д.
Більше того, 21.11.2014 року слідчим суддею Печерського суду м.Києва за ходатайством прокурора Головної військової прокуратури України колишнього директора департаменту Міністерства оборони України Андронатія Віталія Борисовича заарештовано та взято під стражу за скоєні ним злочини, що переслідуються ч.2 ст.364 КК України. При чому, і по сьогодні арештований Андронатій В.Б. знаходиться в слідчому ізоляторі м.Києва!
Відтак, якби майже два роки тому назад керівники газети «Голос України» прислухалось до мене та до моїх доказів щодо викрадання державних коштів керівниками МОУ та МОЗ України (втому числі паном Андронатієм В.Б.) та належним чином і вчасно виконали свій журналістський обов'язок, тоді пан Андронатій В.Б. в черговий раз не обікрав би до нитки свою державу та бійців АТО, а бійці АТО в свою чергу мали б чим воювати, а не безоружними здавати значні території терористам! Однак, тоді теперішні злочинні керівники газети «Голос України» безкарно замінили свій посадовий обов'язок і цноту журналіста на звичний для себе хабар, а Шведова Вікторія Володимирівна, Зайчук Валентин Олександрович, Марков Дмитро Юхимович - безсовістно приєдналися до цього свинячого корупційного корита!
Враховуючи те, що Шведова Вікторія Володимирівна, Зайчук Валентин Олександрович, Марков Дмитро Юхимович у злочинний спосіб захищають корупційні та бандитські інтереси керівництва газети Верховної Ради України «Голос України», то останнє реально надає підстави вважати, що вони своїми безкарними злочинами і досі сприяють сепаратизму, корупції, бандитизму і мародерству, а вкінці-кінців - остаточному знищенню української державності!
Інакше як пояснити, що Шведова Вікторія Володимирівна, Зайчук Валентин Олександрович та Марков Дмитро Юхимович запекло захищають у злочинний спосіб керівників газети «Голос України» навіть тоді, коли супроти головного редактора газети Верховної Ради України "Голос України" Горлова Анатолія Федоровича вже відкрито кримінальне провадження за №12015100100000506 від 18.01.2015 року та зараз провадяться активні слідчі дії (копія надається)?!

Якщо «керівник» прес-служби Шведова Вікторія Володимирівна здорова глуздом, то її дії підпадають під статтю КПК – шахрайство, перевищення повноважень, корупція і т.д. Останнє взагалі позбавляє її права на працю в ВР України! А якщо ж вона все-таки хвора, то тим паче вона підлягає негайному звільненню з займаної посади як не дієздатна посадова особа!
Тепер що стосується письмової відповіді Маркова Дмитра Юхимовича за № 05-5/4 (9725) від 20.01.2015 р. (копія надається).
По-перше, ця відповідь є такою ж божевільною та юридично безграмотною, як і відповідь Шведової Вікторії Володимирівни!
Наприклад, в цій відповіді зовсім не зазначено, чи керівник апарату Верховної Ради України звертався до Шведової Вікторії Володимирівни щодо надання нею дозволу на відкриття мені своїх персональних даних?!
Цілком розумно припустити, що якщо вона не являється злочинцем, то їй насправді нічого боятися і вона могла повністю або частково надати дозвіл на розкриття мені своїх персональних даних!
Однак, цього ні керівником апарату Верховної Ради України, а ні його заступником Марковим Дмитром Юхимовичем не було зроблено, напевне зі злочинною метою! В протилежному випадку дані посадовці не порушили б встановлену процедуру належного розгляду звернень громадян України!
Відтак, керівники апарату Верховної Ради України Марков Дмитро Юхимович і Зайчук Валентин Олександрович діяли упереджено, зі значним порушенням Закону України "Про інформацію" та "Про звернення громадян"!
І потім, я вимагав ознайомити з текстом моєї заяви весь депутатський корпус та особисто Голову Верховної Ради України, а не малодосвідчених маріонеток і клерків, що по самі вуха застряли в корупції!
Більше того, яке юридичне право мала сторонній працівник преси Шведова Вікторія Володимирівна розглядати мою заяву, що була неодноразово адресованою на ім’я депутатського корпусу та Голови Верховної Ради України?
Чому вона неодноразово і безкарно перевищила свої повноваження, адже питання звільнення керівників газети Верховної Ради України "Голос України" не входить до кола її потенційних повноважень!?
Злочинна діяльність керівників газети Верховної Ради України "Голос України" не обмежилася злочинним приховуванням моїх доказів на 280 (двісті вісімдесят) аркушах у вигляді копій документів щодо наявності складу злочину у діяльності багатьох чиновників з МОУ та МОЗУ, так як вони ще й побічно займаються рейдерством, розбоєм, незаконним заволодінням особистим майном та документами адміністрації ТОВ "Глобал Віжн" (скриншоти доказів надаються)!

        Не бажаючи миритися із злочинною діяльністю керівників Верховної Ради України - зі Шведовою Вікторією Володимирівною, Зайчуком Валентином Олександровичем і Марковим Дмитром Юхимовичем, я зробив 22.12.2014 року інформаційний запит до апарату Верховної Ради України (копія надається).
        24.12.2014 року мій лист із запитом отримав за довіреністю Антоненко (копія рекомендованого повідомлення надається).
Згодом, не отримавши адекватної відповіді на попередній запит, я зробив додатковий інформаційний запит 05.01.2015 року до апарату ВР України (копія надається).
        12.01.2015 року мій лист із запитом отримав за довіреністю Антоненко (копія рекомендованого повідомлення надається).
Згодом, не отримавши адекватної відповіді на попередні два запити, я написав до ВРУ 22.01.2015 року скаргу на злочинну бездіяльність апарату Верховної Ради України (копія надається).
        26.01.2015 року мій лист із скаргою отримав за довіреністю Антоненко (копія рекомендованого повідомлення надається).
Однак, станом на 19.02.2015 року, я так і не отримав від апарату ВРУ жодної адекватної відповіді на свої заяви та скарги, а також не побачив будь-яких значимих дій чи обіцянок по негайному звільненню з займаних посад керівництва газети Верховної Ради України «Голос України» за розбій, бандитизм, шахрайство та корупцію!
Натомість, я отримав чудернацькі і неадекватні відповіді від «керівника» прес-служби Верховної Ради України Шведової Вікторії Володимирівни, Маркова Дмитра Юхимовича та Зайчук Валентина Олександровича (копії їх трьох відповідей надаються у додатку)!?
Дані відповіді підтверджують або їх божевільність, або затяту корумпованість!
Однак, не залежно від того, що є справжньою причиною написання таких неадекватних відповідей, цілком зрозуміло одне – всі вони не мають жодного права працювати та знаходитись в апараті Верховної Ради України!
Їх письмові відповіді на мою адресу є нічим іншим, як вагомими доказами проти них самих - зловживання владою!
Отож, оскаржуючи тривалу злочинну бездіяльність керівників апарату Верховної Ради України Маркова Дмитра Юхимовича та Зайчук Валентина Олександровича Голові Верховної Ради України Гройсману Володимиру Борисовичу, останній моїх заяв жодного разу так і не побачив, так як корупціонери та зрадники держави Марков Дмитро Юхимович та Зайчук Валентин Олександрович їх просто знищують!
Більше того, не бажаючи розголосу про своєї антидержавної діяльності в кулуарах Верховної Ради України, Марков Дмитро Юхимович та Зайчук Валентин Олександрович в божевільному трактуванні відмовили і моєму подальшому листуванні, некомпетентно посилаючись на ст.8 ЗУ «Про звекрнення громадян», в якому зовсім нічого не сказано про те, що мною неоднократно оскаржувані Марков Дмитро Юхимович та Зайчук Валентин Олександрович наділені правом подальшого розгляду моїх скарг та заяв на їх особисту адресу! Також в ст. 8 цього самого закону зовсім нічого не сказано, що ауцайдери Марков Дмитро Юхимович та Зайчук Валентин Олександрович наділені ексклюзивним правом позбавляти мене конституційного права на звернення до Голови Верховної Ради України чи листуватися з апаратом Верховної Ради України з дещо інших питань (копія надається)!
Натомість ст.7 Закону України «Про Звернення громадян» не дає елементарного права ауцайдерам Маркову Дмитру Юхимовичу та Зайчук Валентину Олександровичу, як злісним оскаржуваним особам, розглядати мої скарги та заяви про перевищення службових повноважень та корупцію (копія надається)!
        Відповідно до вище написаного, керуючись Законом України «Про звернення громадян», ч.2 ст.19 Конституції України, постановою Верховної Ради України за №2306-IV від 11.01.2005 року, Закону України «Про державну службу», Закону України «Про люстрацію», а також на підставі статей 190, 364, 366 КПК України

П Р О Ш У:


        1) Зареєструвати мною заяву про вчинення злочину Шведовою В.В., Марковим Д.Ю., Зайчук В.О. та до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки;
        2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 190, 364, 366 КПК України та Законом України «Про внесення змін до КПК України»;
        3) Розглянути мою досі ще не розглянуту заяву від 02.12.2014 року про злочинну діяльність адміністрації газети Верховної Ради України "Голос України";
        4) Подати пропозицію Голові Верховної Ради України Гройсману Володимиру Борисовичу щодо звільнення з займаних посад практично все керівництво газети Верховної Ради України "Голос України";
        5) Подати пропозицію Голові Верховної Ради України Гройсману Володимиру Борисовичу щодо звільнення з займаної посад Шведову В.В., Маркова Д.Ю., Зайчук В.О.;
        6) Інформувати мене про результати належного розгляду заяви в установлений законом строк.

Додаток: на 42 (сорока двох) аркушах доказів у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що скріплені, пронумеровані та засвідчені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        датаПрокурор Ковальчук А.Д., Скобух И.И., Боровик А.В., Купчик В.С., Рябой Е.И., Романчук П.И.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина