ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Должностные преступления заместителя Министра юстиции Иванченко Оксаны Павловны

Заявление Генеральному прокурору Украины, главе СБУ, премьер-министру Украины и председателю Верховного Совета Украины о должностных преступлениях заместителя Министра юстиции Украины Иванченко Оксаны Павловны и некоторых других должностных лиц минюста
Прем'єр-міністру України
Генеральному прокурору України
Голові Верховної Ради України
Голові СБУ
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про злочинну діяльність заступника Міністра юстиції України Іванченко Оксани Павлівни та деяких інших посадовців з мінюсту        01.12.2014 року я надіслав заяву в Кабінет Міністрів України, в якій скаржився на порушення Закону України «Про звернення громадян» та Закону України «Про гарантії соціального захисту ветеранів війни» Міністром юстиції України Петренком Павлом Дмитровичем.
Як результат – ніякого результату!
Кабінет Міністрів України, всупереч ст.7 ЗУ «Про звернення громадян», перекинув дану заяву нібито за належністю в руки оскаржуваної особи - Петренку Павлу Дмитровичу!
Не обачно і не розумно було очікувати від міністра Петренка Павла Дмитровича самопокарання за злочинну бездіяльність і кришування ним злочинних приватних нотаріусів, керівників Управління нотаріату та власних заступників!
        22.12.2014 року я повторно надіслав заяву в Кабінет Міністрів України, в якій скаржився на порушення Закону України «Про звернення громадян» та Закону України «Про гарантії соціального захисту ветеранів війни» Міністром юстиції України Петренком Павлом Дмитровичем.
Кабінет Міністрів України, всупереч ст.7 ЗУ «Про звернення громадян» повторно покинув дану заяву нібито за належністю в руки оскаржуваної особи - Петренку Павлу Дмитровичу!
На цей раз мою заяву було розписано міністром Петренком Павлом Дмитровичем на свого заступника – Іванченко Оксану Павлівну.
При розгляді моєї повторної заяви заступником Міністра юстиції – керівником апарату Іванченко Оксаною Павлівною було допущено шахрайство, службову недбалість, приховування злочину, покривання незаконної діяльності керівників деяких підрозділів Мінюсту, невжиття заходів по припиненню злочинного діяння (злочинної бездіяльності) підлеглого або підконтрольної службової особи тощо!
Більше того, заступник Міністра юстиції – керівник апарату Іванченко Оксана Павлівна надіслала мені лист абсолютно божевільного змісту (копія надається)!
В даному листі викладений типовий маразм затятого корупціонера, що зовсім не стосувався тексту моїх всіх попередніх заяв до Міністерства юстиції України!
Хоча, неадекватність відповіді мою заяву заступником Міністра юстиції – керівником апарату Іванченко Оксаною Павлівною (копія надається) може пояснюватися її психічним розладом – шизофренією!
Тільки при такій хворобі людина неадекватно реагує на подразники та відповідає невпопад, це я заявляю як лікар та науковець!
Якщо це так, то чому і ким саме довірено таку відповідальну посаду абсолютно неадекватній людині чи то нахабному злочинному елементу в особі Іванченко Оксани Павлівни, що остаточно самовпевнена в своїй безкарності?
Якби то не було, в обох випадках заступник Міністра юстиції – керівник апарату Іванченко Оксана Павлівна не має жодного права займати такий відповідальний державний пост, а особливо в такий важкий період для України, коли мародерство чиновників захлеснуло практично всі ланки виконавчої влади!
        Виходячи з вищенаписаного, а також керуючись Законом України «Про державну службу», «Про звернення громадян», «Про люстрацію», ст. 55, 214 та 190, 191, 364, 364-2, 365, 366, 367, 368, 369 ККУ

П Р О Ш У:


        1) Скасувати незаконне рішення І.Бондарчука (за підготовки проектута Бурдальової І.В.) про припинення зі мною листування, оскільки останнє прийняте по-шахрайськи, всупереч ст.7 Закону України «Про звернення громадян» та у противагу відкриття проти них обох кримінальної справи;
        2) Забезпечити мені законнее право на особистий прийом у Міністра юстиції України безчергово, у відповідності до моїх пільг та щодо вже зробленого запису в 2014 році;
        3) Відсторонити від роботи Бондарчука І. В., Помазанова А.В., Матвієнко О.М., Бурдальову І.В. та Мартюк Л.О. як затятих посадових злочинців та корупціонерів в Міністерстві юстиції України;
        4) Відсторонити від роботи заступника міністра юстиції - керівника апарату Іванченко Оксану Павлівну як неадекватну особу або ж затяту посадову злочинницю – корупціонерку Міністерства юстиції України;
        5) Притягнути до кримінальної відповідальності Іванченко О.П., Бондарчука І. В., Помазанова А.В., Матвієнко О.М., Бурдальову І.В. та Мартюк Л.О.;
        6) Надати мені належну відповідь про наслідки розгляду скарги у встановлений строк.


Додаток: 12 (дванадцяти) аркушах доказів у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що прошнуровані, пронумеровані та скріплені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата
Відкриття кримінальної справи проти Бондарчука І. В., Помазанова А.В., Матвієнко О.М., Бурдальової І.В. та Мартюк Л.О. прокуратурою Шевченківського району міста Києва.
Запитується, чи заступник Міністра юстиції – керівник апарату Іванченко Оксана Павлівна в своєму листі на моє ім'я відповіла хоч на один пункт з моїх двох заяв (від 22.12.2014 року та 01.12.2014 р.) щодо затятої корумпованості і бандитизму декотрими посадовцями Мінюсту, в особі Бондарчука І.В., Помазанова А.В., Матвієнко О.М., Бурдальової І.В. та Мартюк Л.О.? Якщо ви уважно перечитаєте копію заяви від 22.12.2014 року, що знаходиться на цій сторінці сайту, а також копію заяви від 01.12.2014 року, що знаходиться за цим посиланням, то ви відразу зауважите, що заступник Міністра юстиції – керівник апарату Іванченко Оксана Павлівна являється божевільною людиною, так як у своєму листі відповідала на питання, які мною нікому не задавалися!
Як варіант, Іванченко Оксана Павлівна навмисно прикинулася божевільною, аби небезвигідно (ознака корупції!) уникнути виконання покладеної на неї функції - покарання напряму підпорядкованих їй міністерських корупціонерів та зухвалих шахраїв, а також позбавлення права нотаріусів Київського міського нотаріального округу Чорноног Л.В. і Чорноног В.П. займатися приватною практикою за допущеними ними злочинами!
Однак за кадром залишається одне вельми делікатне питання, на яке може відповісти тільки сам Міністр юстиції України пан Петренко П.Д.: "Яке має юридичне і моральне право Бурдальова І.В. одноосібно розглядати всі мої заяви та скарги, що адресовані виключно на ім'я Міністра юстиції України, коли проти неї відкрито та вже провадиться кримінальне провадження"?
Крім того, ст.7 Закону України "Про звернення громадян" не дозволяє розглядати повторні заяви та скарги громадян посадовцями, дії яких оскаржуються вищому керівництву.
Однак, коли це безкарно робить знов і знов (на протязі восьми місяців!) Бурдальова І.В., то не важко здогадатися, що все керівництво Міністерства юстиції України провонялося корупцією, бандитизмом та мародерством!
Як бачимо зі ст.8 Закону України "Про звернення громадян", припиняти листування із заявником вищим керівництвом виконавчої влади дозволено тільки у тому випадку, якщо дане питання уже вирішено по суті! В моєму випадку підняті мною питання та проблеми не були вирішеними впродовж майже цілого року навіть частково! Більше того, заступник міністра юстиції України - керівник апарату Іванченко Оксана Павлівна, заступник міністра юстиції України Бондарчук Ігор Володимирович, Помазанов А.В., Матвієнко О.М., Бурдальова І.В. та Мартюк Л.О. постійно займаються шахрайством, службовим підлогом, корупцією, покриванням незаконної діяльності деяких підрозділів мінюсту, приховуванням злочинів, кришуванням бандитської діяльності приватних нотаріусів Київського міського нотаріального округу Чорноног Віталія Павловича та Чорноног Лариси Віталіївни і т.д.!
А це вже є фінальний доказ тому, що фашистська зараза заступника міністра юстиції України - керівника апарату Іванченко Оксани Павлівни та спеціаліста мінюсту Бурдальової І.В. невиліковно інфікувала своєю заразною хворобою практично всі гілки центральної влади: Кабінет Міністрів України, Генеральну прокуратуру України, Президента України і Верховну Раду України! Останні, впродовж останніх півроку мої біля 20 (двадцять) заяв та скарг на злочинну діяльність заступника міністра юстиції України - керівника апарату Іванченко Оксану Павлівну та спеціаліста мінюсту Бурдальову І.В. не тільки належним чином не відреагували, але і у незаконний шлях перекинули їх в руки згаданих оскаржуваних злочинних осіб!
Що б перевірити хто зараз при владі, фашисти-казнокради - які влаштували ще небачений в світі геноцид супроти власного народу, чи справжні патріоти України - які істинно вболівають за добробут народу і за незалежність країни, я розіслав цю заяву з доказами на 20 аркушах в УМВСУ, СБУ, РНБО, Президенту України, Кабінету Міністрів та Генеральній прокуратурі. І хоча оця заява, за моїм попереднім рахунком, приблизно є 95-ю до вказаних вище керівних структур з негативними результатами, але мені дуже хочеться вірити, що я зараз живу не при фашизмі третього тисячоліття, і що я невдовзі отримаю справедливу відповідь про тюремне ув'язнення посадових злочинців Іванченко Оксани Павлівни, Бондарчук Ігора Володимировича, Помазанова А.В., Матвієнко О.М., Бурдальової І.В. та Мартюк Л.О.!
Однак, не залежно від результату розгляду моєї 95 (дев'яносто п'ятої) заяви супроти посадових збоченців, хабарників і казнокрадів у мене назавше залишиться здивування і смуток: як могла Іванченко Оксана Павлівна, Бондарчук Ігор Володимирович та Бурдальова І.В. відверто брехати мені про існування якихось там відмовних листів від міністра юстиції України Петренка Павла Дмитровича, яких насправді в природі не існує, тим самим наражаючи себе на можливість кримінального та дисциплінарного переслідування ККУ та Законом України "Про державну службу"? Однак хочеться вірити, що впевненість у сьогоднішній безкарності Іванченко Оксани Павлівни не грунтується на її бандитському кришуванні на самій верхівці сумнівної української влади!

Прокурор Ковальчук А.Д., Скобух И.И., Боровик А.В., Купчик В.С., Рябой Е.И., Романчук П.И.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина