ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Мошенничества нотариусов Киева. Заявление прокурору Шевченковского района Киева

Мошенничества и бандитизм нотариусов города Киева
Прокурору Шевченківського району міста Києва
Ганечко Миколі Миколайовичу
04050, м. Київ, вул. Артема, 89
ПІП заявника, адресні дані, телефон;


З А Я В А

про вчинення злочину


        В період з 08.11.2006 року по теперішній день я став неоднократною жертвою добре організованого злочинного угрупування, в особі приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорноног Лариси Віталіївни (Реєстраційне посвідчення про реєстрацію нотаріальної діяльності № 1194 від 17.02.2011 року., видане Головним управлінням юстиції у м.Києві, РНОКПП 2461613605. Адреса місцезнаходження: м.Київ, вул.Якіра, 8, приміщення 104, тел. 537-64-57, 093-550-85-85, 096-180-85-85), приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорноног Віталія Павловича (Реєстраційне посвідчення про реєстрацію нотаріальної діяльності видане Головним управлінням юстиції у м.Києві, номер якого мені не відомий. Адреса місцезнаходження: м.Київ, вул.Якіра, 8, приміщення 104, тел. 537-64-56, 537-64-57, 050-386-78-15), експерта Литвиненко Євгенія О. (директора приватного підприємства «Синергія», що знаходиться за адресою: м.Київ, вул.Олени Пчілки, 2-Б, кв.342, тел. 572-71-95, 067-449-21-93), спеціаліста Головного управління юстиції у м. Києві Матвієнко Оксани Михайлівни, (телефон 234-99-91), спеціаліста Департаменту нотаріату Міністерства юстиції України Бурдальової І.В. (телефон 486-41-56), начальника Головного управління юстиції у м. Києві Помазанова Андрія Віталійовича, внаслідок чого я втратив біля 10 000 (десяти тисяч) доларів США та пережив масу шантажа, погроз, насильства, переслідування та приниження честі та гідності!
Стосовно вищезаявленого можу пояснити наступне.
        18.10.2013 року померла моя мама (зазначення ПІП), яка на момент смерті була прописаною за адресою (зазначення адреси), але фактично проживала (зазначення іншої адреси) де і померла від геморагічного інсульту (докази проживання за вказаною адресою моєї мами надаються у додатку у вигляді Рішенні судді Рівненського апеляційного суду та дюжину довідок з сільської ради).
04 листопада 2013 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Чорноног Ларисою Віталіївною з цього приводу було незаконно (шахрайськи!) відкрито спадкову справу за №06/2013 року (копія довідки надається).
При чому зазначу, що перед відкриттям спадкової справи за №06/2013 року, приватний нотаріус Чорноног Лариса Віталіївна повідомила мені наступний кошторис за ведення спадкової справи:
        1) відкриття та ведення спадкової справи – 1000 (одна тисяча) грн.;
        2) видача 3 (трьох) свідоцтв про право на спадщину з послугами по реєстрації права власності – 3000 (три тисячі) грн.;
        3) оплата за користування реєстрами – 800 (вісімсот) грн.
Загальна сума моїх витрат за послуги даного нотаріуса мала скласти рівно 4800,00 (чотири тисячі вісімсот) грн.00 коп. за такий об’єм роботи:
        а) ведення спадкової справи;
        б) видача видача 3 (трьох) свідоцтв про право на спадщину з послугами по реєстрації права власності;
        в) оплата за користування реєстрами.
З даними умовами сплати я погодився та на вимогу приватного нотаріуса Чорноног Лариси Віталіївни відразу ж (на момент відкриття спадкової справи!) сплатив в якості завдатку 2 (дві) тисячі грн. 00 коп. Нажаль, при отриманні з мене 2000 (двох тисяч) грн. приватний нотаріус Чорноног Лариса Віталіївна відмовилася мені надати договір на нотаріальні послуги (чи інший документ, який засвідчував би факт обумовленої суми та переліку нотаріальних послуг) і квитанції на цю суму!?
Однак, 20.05.2014 року, коли я викликав в офіс приватного нотаріуса Чорноног Л.В. наряд міліції з РУ УМВС України Шевченківського району м.Києва, остання все ж видала мені довідку від 20.05.2014 року про сплату їй грошей за нотаріальні послуги, в сумі 4000 (чотири тисячі) грн., хоча я їй заплатив готівкою – 4800 (чотири тисячі вісімсот) грн.!
В той же самий час в даній довідці Чорноног Л.В. з метою шахрайства зазначила неправильний розподіл отриманих з мене коштів за надання нотаріальних послуг:
        1) шахрайськи збільшила ціну (на 1 тисячу гривень) як вартість ведення спадкової справи;
        2) з метою шахрайства зумисно не вказала, за яку саме кількість свідоцтв вона отримала з мене 2000 грн. (а їх мало бути аж чотири);
        3) не вказала додатково отримані з мене ще 800 грн.;
        4) з метою шантажу та шахрайства зробила примітку на кшталт того, що я ніби відмовився їй сплачувати якісь там ще додаткові гроші за реєстрацію права власності, хоча ця послуга мала увійти в загальну суму договору, так як ми з нею про це і домовилися перед відкриттям спадкової справи. За її словами, реєстрація права власності мені мала додатково обійтися ще в 10000 грн. за 4 (чотири) об’єкти спадкового майна (копія довідки надається).
Однак, у відповідності до отриманих мною консультацій у 10 (десяти) інших приватних нотаріусів м.Києва (по різним районам міста!), таких цін по Україні не існує!
Крім того, заступник міністра юстиції Ігор Алексєєв у своєму листі на мою адресу (копія надається) також підтвердив вкрай незаконно завищений кошторис на нотаріальні послуги Чорноног Л.В. та Чорноног В.П., що значно виходили за межі встановлених норм Мінюстом!
Тобто, методом шахрайства остаточно скоригована загальна сума моїх витрат за ведення спадкової справи Чорноног Л.В. мала становити аж 14 800 (чотирнадцять тисяч вісімсот) грн., плюс ще біля 22 000 (двадцять дві тисячі) грн. як плата 1% мита!?
Більше того, вона надала мені копії квитанцій про сплату за звернення до спадкового реєстру на загальну суму 800 (вісімсот) грн., які сама шахрайськи і оплатила через систему інтернет-банкінгу АТ Банку «Фінанси та кредит», в якій власне і зареєстрована як нотаріус, однак цю суму категорично відмовилася заносити в довідку від 20.05.2014 року, яку видала на мою вимогу!?
Згідно довідки за № 71/01-16 від 04.11.2013 року, «…свідоцтво про право на спадщину на спадкове майно може бути видане після закінчення строку для прийняття спадщини, після 18.04.2014 р.» (копія надається).
        В термін з 04.11.2013 року по 18.04.2014 року я надав приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу Чорноног Ларисі Віталіївні всі необхідні документи, які вона рахувала за потрібне з мене витребувати для буцім то «належного» ведення спадкової справи.
        21.04.2014 року я звернувся до приватного нотаріуса Чорноног Лариси Віталіївни для прийняття належної мені спадщини, на що вона мені запропонувала написати відповідні заяви (копія однієї з яких надається) та додатково сплатити до вже сплачених 2 000 (двох тисяч) грн. і ще 30 000 (тридцять тисяч) грн., в якості доплати за вчинення нотаріальних дій:
        1) за видачу 3 (трьох) свідоцтв про право на спадщину – 3000 (три тисячі) грн.;
        2) за послуги по реєстрації права власності – 5000 (п’ять тисяч) грн.;
        3) 1% мита за 3 (три) об’кти успадкування – 22 000 (двадцять дві тисячі) грн.
А от плату за користування реєстрами в сумі 800 (вісімсот) грн. уже, мовляв, не потрібно платити, так як ця сума була мною наперед сплаченою, в сумі задатку, в момент відкриття спадкової справи.
Тоді я запитав у нотаріуса Чорноног Лариси Віталіївни, звідки взялися такі цифри щодо сплати 22 000 (двадцяти двох тисяч) грн. як проценту мита?
На це запитання даний нотаріус відповіла так: «Беріть у мене цю візитівку та негайно зробіть оцінку усіх об’єктів спадкування у експерта Литвиненко Є.О., приватного підприємства «Синергія». При цьому зробила даному експерту відповідну рекламу, що він чи не найдешевший у світі експерт на свої послуги та на швидкість пророблення роботи!?
Вибору у мене аж ніяк не було, адже нотаріус Чорноног Л.В. пригрозила, що без даних висновків цього експерта я ніколи не отримаю від неї свідоцтв на спадкове майно!?
Мені нічого іншого не залишалося робити, як послухатися свого нотаріуса та замовити два висновки експертизи у експерта Литвиненко Є.О. приватного підприємства «Синергія».
Литвиненко Є.О. як на диво виявився експертом, виконавцем та директором підприємства «Синергія» в одній особі (копія висновків надається).
Оцінка об’єктів спадкування Литвиненком Є.О. була ринковою і як такою, що фактично співпала із раніше заявленою нотаріусом Чорноног Л.В. при вимозі сплати 1% мита!?
Однак, добре усвідомлюючи що це є звичайнісіньке шахрайство, то я категорично відмовився від оплати 1% мита, так як являюся сином померлої (перша родинна лінія). Також я відмовився від додаткової сплати за послуги по реєстрації права власності 2 (двох) об’єктів нерухомого майна, в загальній сумі 5000 (п’ять тисяч, кожен об’єкт – по 2500) грн., оскільки такої суми не було оговорено нотаріусом Чорноног Л.В. перед відкриттям спадкової справи!
Відтак, приватний нотаріус Чорноног Лариса Віталіївна з цього самого моменту почала до мене відноситися нахабно, брутально, безтактовно, агресивно і зверхньо, а також почала напряму погрожувати мені знищенням спадкової справи та остаточною відмовою у наданні будь-яких мені належних документів: свідоцтв, довідок, витягів тощо (ці погрози є на диску відео- та звукозапису, що надаються у додатку)!
ПРИ ЦЬОМУ ЗАЗНАЧУ, ЩО ЗГІДНО ЛИСТА ЗАСТУПНИКА МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ І.АЛЕКСЄЄВА, ТАКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ МЕНІ РОБИТИ НЕ ПОТРІБНО БУЛОЮ ТАК ЯК МАМА ЯВЛЯЄТЬСЯ ДЛЯ МЕНЕ РОДИЧКОЮ ПЕРШОЇ ЛІНІЇ, І СТАВКА МИТА РІВНЯЛАСЯ АБСОЛЮТНОМУ НУЛЮ (копія надається)!
        22.04.2014 року нотаріус Чорноног Лариса Віталіївна видала мені на руки постанову про відмову у видачі свідоцтва про право на спадщину нерухомого майна за адресою: (зазначення адреси, копія надається), як помста за відмову їй платити 3000 доларів США!
За поясненнями даного нотаріуса, у спадковій справі №06/2013 року занадто мало було довідок як для її внутрішнього переконання її втім, що майно спадкодавця, що знаходиться за адресою - (зазначення повної адреси), дійсно раніше належало моїй мамі на правах особистої власності.
Тоді я подав ще 2 (дві) заяви нотаріусу Чорноног Ларисі Віталіївні про прийняття спадщини за наступними двома адресами:
        1) 03049, м.Київ (зазначення адреси);
        2) 03049, м.Київ (зазначення адреси).
Дані заяви нотаріус Чорноног Л.В. прийняла, але видати два свідоцтва про право на спадщину за заповітом за цими адресами теж відмовилася, але уже без будь-яких пояснень, крім того, що я мушу їй заплатити 3000 доларів США (докази є у аудіо запису та у відеозапису, що мною додаються до заяви)!
Також нотаріус Чорноног Л.В. відмовилася у мене прийняти заяву про видачу мені свідоцтва про право на спадщину на рухоме майно, мовляючи: «А ви самі собі заднім числом напишіть дарчу від імені своєї померлої мами та поставте печатку свого підприємства, в якості завірення дарчої».
Я на таке погодитися не міг, адже при чому тут печатка мого приватного підприємства до мого особистого спадкового майна!?
Я вже мовчатиму про те, що ця сама дія була би повністю незаконною, та несла би карну відповідальність у відповідності до чинного законодавства України!
Дещо згодом я довідався, що маєток моєї померлої мами, що знаходиться за адресою - (зазначення повної адреси), взагалі підлягав нотаріальному посвідченню не в межах приватної нотаріальної контори Чорноног Л.В., у зв’язку з тим що:
        1) моя померла мама постійно проживала та померла зовсім в іншому регіоні Україні;
        2) моя померла мама не мала на своє майно свідоцтва приватної власності та технічного паспорту.
Тоді виходить так, що приватний нотаріус Чорноног Л.В. завідомо обшахраяла мене з метою отримання для себе очевидної вигоди (порушення ст. 12 ЗУ «Про нотаріат»!), адже брала з мене кошти, напевне знаючи, що на спадковий маєток, що знаходиться в (зазначення адреси), вона ніколи не матиме юридичного права видавати мені свідоцтва про спадщину, адже воно за законом має видаватися цивільним за місцем проживання мами (копія довідки про отримання з мене коштів надається)!
Крім того, раз моя мама постійно проживала в (зазначення адреси, копія довідки надається), то приватний нотаріус Чорноног Л.В. не мала жодного юридичногол права реєструвати та вести мою спадкову справу в м.Києві, а значить, вона тим самим в котрий раз порушила закон про нотаріат в частині ст.12!
Крім того, як мені пояснив приватний адвокат, процедура успадкування майна за заповітом моєї мами має відбуватися виключно через суд за місцем її постійного проживання, а деяке інше майно – через нотаріат: смт Рокитно, Рівненської області, що я і зробив.
Однак, даний нотаріус почала мені переконливо погрожувати, що особисто поговорить по телефону із суддею з смт Рокитно Рівненської області, щоби у мене були проблеми з успадкуванням майна за адресою: (зазначення адреси), що згодом і сталося, адже даний суд порушив норми цивільного права (в контексті того, що мама була прописаною у мене в м.Києві, але фактично проживала в (зазначення адреси), разом із татом, та після смерті тата отримала спільне майно по факту і де вела господарство аж до моменту власної смерті!), та задовільнив мої вимоги всього на 50% (копія надається). Дане незаконне рішення Апеляційний суд Рівненської області анулював!
Крім того, Апеляційний суд Рівненської області встановив справжнє місце проживання моєї мами та відверто осудив Рокитнівського суддю Філь у тілі свого Рішення (копія надається)!
Зрештою мій терпець увірвався, та я викликав 20.05.2014 року наряд міліції з РВ УМВС України Шевченківського р-ну м.Києва в нотаріальну контору приватного нотаріуса Чорноног Л.В.
Оскільки в момент приїзду наряду міліції з РВ УМВС України Шевченківського р-ну м.Києва нотаріус Чорноног Л.В. вибачилася за свою злочинну поведінку, що не гідна називатися нотаріусом, та пообіцяла надати мені два свідоцтва про право на спадщину за заповітом, то я даній міліції надав пояснення щодо відсутності у мене претензій до її незаконних дій (копії таких пояснень можна витребувати з даного райвідділу міліції).
Як тільки но згадана міліція вийшла з офісу нотаріуса Чорноног Л.В., остання попросила мене зачекати в кімнатці очікування, а сама почала готувати до видачі вказаних двох свідоцтв.
Оскільки процес підготовки до видачі двох свідоцтв про право на спадщину за заповітом зайняв біля 8 (восьми) годин, я дуже хотів відвідати туалет.
Нажаль, нотаріус Чорноног Л.В. мені відмовила у моєму проханні відвідати туалет, що наявний у її офісі, а я через це дуже страждав біля 5 (п’яти) годин від фізіологічної потреби у випорожненні.
А оскільки у мене ще й хворе серце, і коли мені стало дуже погано під час такого тривалого очікування, то нотаріус Чорноног Л.В. навіть відмовила мені у моєму проханні надати склянку води, аби запити пігулки.
На скільки мені відомо, таких тортур навіть немає у в’язниці, оскільки ув’язнені безкарно можуть мочитися на підлогу у себе в камері!
Тут мова йде не про людяність нотаріуса Чорноног Л.В., а про фашизм та не здоровість її психіки!
30.05.2014 року мені чисто випадково стало відомо, що приватний нотаріус Чорноног Л.В., шахрайським чином недодала мені до свідоцтв про право на спадщину за заповітом два бланки витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності.
Відтак, мені прийшлося 30.05.2014 року вдруге визивати наряд міліції з РВ УМВС України Шевченківського р-ну м.Києва в нотаріальну контору приватного нотаріуса Чорноног Л.В.
І вдруге мене перепросила нотаріус Чорноног Л.В., віддавши мені на руки 2 (два) бланки витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, і вдруге я пошкодував її – я швиденько передзвонив у згаданий відділ міліції і відмінив виклик оперативної групи в офіс нотаріус Чорноног Л.В. (можна зробити відповідний запит у РВ УМВС України Шевченківського р-ну м.Києва та переконатися у правдивості моїх свідчень)!
Крім того, нотаріус Чорноног Л.В. призначила мені прийом на 10.06.2014 року з приводу видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом на рухоме майно, однак його і по сьогодні знов не видала мені (копія моїх саме таких заяв, що надіслані через почтову службу України, надається).
Більше того, вона методом шахрайства витребувала 10.06.2014 року з мене додаткової незаконної сплати у вигляді двох квитанцій за послугу по видачі свідоцтва про право на спадщину за заповітом на рухоме майно (копія саме таких квитанцій та диск з аудіо записом розмови надаються), однак так його і не видала по теперішній день.
Крім цього відмічаю, що у порушення статті 3 Закону України про нотаріат приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Чорноног Ларисою Віталіївною, допущено грубе порушення, що карається статтею 12 цього ж самого закону (Анулювання свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю).
А саме, нотаріус Чорноног Л.В. всупереч забороні ст. 3 цього згаданого вище закону, свідомо та регулярно використовує свої повноваження з метою одержання неправомірної вигоди для себе!
Це саме стосується і порушення частини першої статті 8 Закону України «Про нотаріат» приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Чорноног Ларисою Віталіївною, адже допущено друге грубе порушення, що карається статтею 12 цього ж самого закону (Анулювання свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю).
А саме, як записано в частині першій статті 8 Закону України «Про нотаріат» «Нотаріальна таємниця-сукупність відомостей,отриманих під час вчинення нотаріальної дії або звернення до нотаріуса заінтересованої особи, в тому числі про особу, її майно, особисті майнові та немайнові права і обов'язки тощо. Нотаріус та особи, зазначені у статті 1 цього Закону, а також помічник нотаріуса зобов'язані зберігати нотаріальну таємницю, навіть якщо їх діяльність обмежується наданням правової допомоги чи ознайомленням з документами і нотаріальна дія або дія, яка прирівнюється до нотаріальної, не вчинялась…».
Про яку нотаріальну таємницю можна взагалі говорити, якщо приватним нотаріусам Київського міського нотаріального округу Чорноног Ларисі Віталіївні та Чорноног В.П, всі нотаріальні дії вчиняє її дочка Світлана Чорноног та її мати (імені якого не знаю), які жодного відношення до нотаріальної діяльності згаданих нотаріусів не мають, адже працюють у них нелегально (такі докази містяться у зізнанні згаданих нотаріусів газеті «Українська конфедерація журналістів», копію якого надаю, та у вигляді аудіозапису мого неодноразового перебування в даній нотаріальній конторі, коли дочка та мама вчиняли саме такі неправомірні нотаріальні дії).
Також це може засвідчити моя співпрацівниця (зазначення її ПІП), яка зі мною разом щоразу відвідувала нотаріуса Чорноног Л.В. з метою моєї безпеки)!?
При цьому зазначу, що Чорноног Світлана має власне турагентство на умовах приватного підприємства, за сприянням її мами – нотаріуса Чорноног Л.В.
Крім того, при вчиненні нотаріальних дій, оскільки в невеличкому офісі місця для двох нотаріусів не вистачає, збереження нотаріальної таємниці зовсім неможливе!
Клієнти в даному офісі не поміщаються, та змушені чути та бачити секрети одне одного власними вухами і очами!
Цьому також сприяє невпорядкованість нотаріального прийому (не надаються окремі години прийому!), відсутність господарності даного нотаріуса та надзвичайна безалаберність цих двох нотаріусів!
Я бачив на власні очі, як моя невпорядкована спадкова справа валялася на дерев’яній поличці у вигляді паперової папки без механізму скріплення, з якої мої документи повиповзали та валялися де-інде! На скільки мені відомо, спадкові справи мають зберігатися у нотаріуса в металевій шафі, що має мати справний замок, або ж в сейфі, та бути зачиненими на ключ!
Потім, із-за відсутності належного протипожежного стану офісу, нотаріуси Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. не можуть гарантувати належне збереження нотаріальних справ!
А саме, у офісі даних приватних горе-нотаріусів нема:
        1) Протипожежного щита;
        2) Вогнегасників (вуглецевих та порошкових);
        3) Інформаційного стенду з дозвільною документацією;
        4) Інформаційної вивіски із зазначенням відповідальної особи за протипожежний стан, з зазначенням її контактних даних;
        5) Плану евакуації з приміщень;
        6) Пожежного рукава;
        7) Сигнальних позначок: «Вихід», «При пожежі телефонувати за номером 101», «Не палити», «Вугільний вогнегасник», «Порошковий вогнегасник» і т.д.;
        8) Сигнальних позначок на електророзетках: «напруга 220 вольт», «обережно, електрострум 220 вольт»;
        9) Сигнальних позначок на лінії електропередачі: «не копати, під напругою», «обережно, може вразити струмом» тощо;
        10) Пожежної сигналізації;
        11) Охоронної сигналізації;
        12) Інструкцій з пожежної безпеки;
        13) Спеціально підготовленої особи з пожежної безпеки (з посвідченням);
        14) Заземлення на розетках;
        15) Заземлення на сейфах;
        16) Журналів із підписами працівників, яким проведено інструктаж по пожежній безпеці;
        17) Чітко вказаного місця де можна палити;
        18) Розподілу навантаження електрообладнання на електромережу підприємства;
        19) Елементарного поняття про заборону використання тимчасових скруток проводів та використання подовжувачів;
        20) Нормативна база по безпеці праці працівників;
        21) Відповідальної особи за безпеку праці працівників (з посвідченням);
        22) Скатів для інвалідних колясок;
        23) Спеціальних набивок на сходинках, що запобігають ковзанню;
        24) Таблички із розкладом роботи офісу, та ще багато іншого!
Усі приміщення офісу зазначених приватних нотаріусів Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. зовсім не відповідають єдиним вимогам держстандарту – СНІП, ДСТУ та ДБН!
А що стосується суттєвих протиправних дій приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П., то вони заключаються в тому, що він:
        1) при укладанні заповіту моєю мамою (зазначення ПІП) на мою користь від 15.05.2008 року незаконно справив 1% мита, що склало біля 2200 (дві тисячі двісті) доларів США, крім окремої плати як за нотаріальну послугу та за нотаріальний бланк (копія надається);
        2) при укладанні нотаріального договору між моїм приватним підприємством (зазначення назви підприємства) та моєю рідною мамою (зазначення ПІП) незаконно справив 1% мита, що обійшлося мені біля 1900 доларів США, крім окремої плати як за нотаріальну послугу та за нотаріальний бланк (копія надається);
        3) при укладанні договору позики від 08.11.2006 року між моєю мамою та мною, теж незаконно справив 1% мита, о обійшлося мамі 4400 грн., крім окремої плати як за нотаріальну послугу та за нотаріальний бланк (копія надається);
        4) незаконно справив 1% мита від загальної вартості орендованого обладнання, що склало 5449 (п’ять тисяч чотириста сорок дев’ять) грн., крім окремої плати як за нотаріальну послугу та за нотаріальний бланк, а також 15% від загальної суми орендної сплати за весь час оренди, що склало 2700 (дві тисячі сімсот) грн. (копія надається);
        5) незаконно справив 1% мита з загальної вартості нежилих приміщень при оренді нежилих приміщень, що склало 8600 (вісім тисяч шістсот) грн., крім окремої плати як за нотаріальну послугу та за нотаріальний бланк, а також 15% від загальної суми орендної сплати за весь час оренди, що склало 2700 (дві тисячі сімсот) грн. (копія надається);
        6) незаконно справив 1% мита з договору про задоволення вимог позикодавця, що склало 5449 (п’ять тисяч чотириста сорок дев’ять) грн., крім окремої плати як за нотаріальну послугу та за нотаріальний бланк (копія надається);
        7) робив недозволені виправлення на нотаріальному бланку договору позики від 08.11.2006 року між моєю мамою та мною (копія надається);
        8) робив недозволені виправлення на нотаріальному бланку найму нежилих приміщень від 16.12.2010 року;
        9) жодного разу не видавав мені довідок та квитанцій про прийняті від мене кошти при багаторазовому вчиненні нотаріальних дій (копії договорів надаються)!?
        10) порушував нотаріальну таємницю тим, що впродовж доби тримав мене і мою маму в своєму офісі, в той самий час як при нас приймав і вчиняв нотаріальні дії іншим клієнтам;
        11) порушував нотаріальну таємницю тим, що дозволяв працювати з документами клієнтів обом дочкам (Світлані, Ларисі) та своїй дружині, в той самий час як вони не були в жодних трудових відносинах з ним!
Таким чином приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Чорноног В.П. регулярно використовував свої повноваження з метою одержання неправомірної вигоди, що суперечить ст. 3 Закону України «Про нотаріат»!
Відтак, приватні нотаріуси Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. своїми вчинками порушили статтю 12 Закону України «Про нотаріат» щодо безапеляційного анулювання свідоцтва про право на заняття нотаріальною діяльністю!
Крім того, приватні нотаріуси Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. викликали в свій офіс 20.05.2014 року сторонню особу, яку незаконно посвятили в мою спадкову справу, чим порушили нотаріальну таємницю! Більше того, всупереч етичним нормам приватні нотаріуси Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. використали мені невідому особу з метою мого залякування, шантажу та для надання завідомо неправдивих висновків для міліції, яку я і викликав в їх офіс для встановлення законності та для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинені правопорушення по статті шахрайства та вимагання з мене коштів розбійним чином нотаріусами Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. (докази наявні на ДВД-диску у вигляді аудіо запису розмов в їх офісі)!Особливо потрібно замітити, що приватний нотаріус Чорноног В.П., в момент коли я визвав міліцію стосовно їх протиправних вчинків, примінив до мені погрози та силу (докази є у вигляді відеозапису на диску)!
А вже про яку етику і говорити, якщо нотаріуси Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. викрали мої власні окуляри (в офісі був тільки я один і вказані нотаріуси та їх дочка Чорноног Світлана, яка вчиняла незаконні нотаріальні дії!
Офіс був закритим. Інші клієнти в офіс не моглим потрапити!).
Тут також йдеться про неодноразове порушення даними нотаріусами правил професійної етики, затверджених Міністерством юстиції України; { Пункт 2 частини першої статті 12 доповнено підпунктом "і" згідно із Законом N 5208-VI ( 5208-17 ) від 06.09.2012 } а також про порушення норм нотаріального діловодства!
На диску ДВД, що надається до даної заяви, знаходяться наступні докази:
        1) зізнання нотаріуса Чорноног Л.В. втім, що вона з мене свідомо та шахрайським чином витребувала сплати біля 22 000 грн. як суму неіснуючого 1% мита за отримання спадщини;
        2) зізнання нотаріуса Чорноног Л.В. втім, що вона шахрайським чином хотіла заволодіти моїми 22 000 грн.;
        3) докази погроз нотаріусом Чорноног Л.В. знищити архівні матеріали по моїй спадковій справі (порушення ст. 12 ЗУ «Про нотаріат»);
        4) докази шантажу та вимагання з мене нотаріусом Чорноног Л.В. 22 000 грн.;
        5) дакази витребування з мене нотаріальних платежів у вингляді доларів;
        6) докази отримання з мене авансу в доларах та в гривнях в якості сплати незаконних 1% мита за отримання спадщини;
        7) докази силового на мене впливу нотаріусом Чорноног В.П.;
        8) докази незаконного залучення в якості несправжнього свідка знакомого Чорноног В.П.;
        9) докази порушення нотаріальної тайни при залученні знайомого Чорноног В.П. в якості підставного свідка при моєму виклику міліції (порушення ст. 12 ЗУ «Про нотаріат»);
        10) порушення етики нотаріусів Чорноног Л.В. та Чорноног В.П., які мені погрожували та намагалися мене побити при моєму виклику міліції (порушення ст. 12 ЗУ «Про нотаріат»);
        11) порушення етики нотаріусів Чорноног Л.В. та Чорноног В.П., які мені не надали води для прийняття ліків при серцевому нападі (порушення ст. 12 ЗУ «Про нотаріат»);
        12) порушення етики нотаріусів Чорноног Л.В. та Чорноног В.П., які мене не впустили до туалету та тим самим заставили страждати біля 8 (восьми) годин (порушення ст. 12 ЗУ «Про нотаріат»);
        13) оримання з мене шахрайським чином 102 гривні як платіж на р/р даних нотаріусів за отримання свідоцтва на рухоме майно, якого і досі не видали (у вигляді обіцяння Чорноног Л.В. надати мені свідоцтво про рухоме майно, якщо я сплачу дві квитанції);
        14) докази того, що нотаріуси Чорноног Л.В. та Чорноног В.П., постійно перепрошували мене при виклику мною міліції та обіцяли вже не шантажувати мене та не вимагати з мене незаконних платежів, однак і до тепер не видають мені свідоцтва про спадщину на рухоме майно;
        15) докази того, що від імені нотаріусів Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. вчиняє нотаріальні дії їх родичка Чорноног Світлана, директор власної турфірми, яка не має трудових відносин з даними нотаріусами, і яка незаконно оволодіває інформацією на клієнтів (порушення ст. 12 ЗУ «Про нотаріат»);
        16) докази того, що нотаріуси Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. перешкоджають вчиненню нотаріальних дій з метою отримання незаконного 1% мита з обєктів спадкування (порушення ст. 12 ЗУ «Про нотаріат»);
        17) докази викрадення нотаріусами Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. моїх окулярів;
        18) докази того, що нотаріус Чорноног В.П. принижував мою гідність та честь і т.д.
        19) зізнання нотаріусів Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. що вони постійно мають проблеми з міліцією, адже і інші їх клієнти на них скаржаться в РВ УМВС Шевченківського р-ну;
        20) докази того, що я двічі на нотаріусів Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. визивав міліцію;
        21) погрози нотаріусом Чорноног Л.В. своїм батьком Чорноног В.П.;
        22) докази того, що нотаріус Чорноног Л.В. дала мені до сплати дві квитанції на 51 грн. кожна 10.06.2014 року, як за отримання свідоцтва на рухоме спадкове майно;
        23) докази того, що нотаріус Чорноног Л.В. сама оплачувала всі квитанції від мого імені, хоча в довідці про отримання з мене коштів чомусь не зазначила отриманих 800 грн.;
        24) докази того, що нотаріус Чорноног Л.В. навязала мені свого власного експерта для оцінки мого спадкового маєтку, який являється її подільником і шахраєм тощо.
Докази отримані законним шляхом, так як дані нотаріуси знали що я їх записую на телефон, який передними і лежав, про що вони і самі зізнаються у такому запису! Відповідно до ст. 5 Закону, нотаріус, зокрема, зобов’язаний: здійснювати свої професійні обов'язки відповідно до цього Закону і принесеної присяги; сприяти громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав та захисті законних інтересів, роз'яснювати права і обов'язки, попереджати про наслідки вчинюваних нотаріальних дій для того, щоб юридична необізнаність не могла бути використана їм на шкоду.
Вищеперечисленими вчинками приватні нотаріуси Чорноног Л.В. та Чорноног В.П. порушили свою присягу, якою вони урочисто присягали виконувати обов'язки нотаріуса чесно і сумлінно, згідно з законом і совістю, поважати права і законні інтереси громадян, скрізь і завжди берегти чистоту високого звання нотаріуса (стаття 6 Закону).
Що стосується злочинної ролі в бандитському угрупуванні спеціаліста Головного управління юстиції у м. Києві Матвієнко Оксани Михайлівни, (телефон 234-99-91), спеціаліста Департаменту нотаріату Міністерства юстиції України Бурдальової І.В. (телефон 486-41-56), начальника Головного управління юстиції у м. Києві Помазанова Андрія Віталійовича, то вони заключаються у наступному:
        1) постійне покривання злочинної діяльності приватних нотаріусів Київського міського нотаріального округу Чорноног Лариси Віталіївни та Чорноног Віталія Павловича тим, що і досі їм не було проведено жодної виїзної перевірки;
        2) не було надано жодної службової оцінки наданих для їх огляду та прослуховування відеозапису і аудиозапису факту вимагання з мене 3000 доларів США, переслідування, погроз, шахрайства тощо;
        3) дані посадові особи і по сьогодні не перекинули за належністю мої докази (відео- та аудіо записи злочинних діянь!) та численні заяви про злочин приватних нотаріусів до прокуратури та міліції, оскільки саме це від них і вимагалось статтею 7 Закону України «Про звернення громадян» (копія статті надається), чим викривають себе як посадові подільники злочинного угрупування;
        4) дані посадові особи і по сьогодні не перекинули за належністю мої докази (відео- та аудіо записи злочинних діянь!) та численні заяви про злочин приватного експерта до прокуратури та міліції, оскільки саме це від них і вимагалось статтею 7 Закону України «Про звернення громадян» (копія статті надається), чим викривають себе як посадові подільники злочинного угрупування;
        5) дані посадові особи, починаючи з відділу нотаріату ГУ юстиції м.Києва і до рівня Міністерства юстиції України, і по сьогодні не покарали одне одного за скоєння посадових злочинів, хоча в своїх листах (копія зам міністра надається!) зазначають явні службові порушення своїх підлеглих, які неналежно розглядали мої заяви, чим викривають себе як посадові подільники злочинного угрупування;
        6) до тепер не зробивши жодної виїзної перевірки, вказані державні службовці проявляють великий власний інтерес у надійному захисті злочинних нотаріусів та безгрунтовно спростовують мої та мого свідка (зазначення її ПІП), докази щодо відсутності належної матеріально-технічної бази у згаданих приватних нотаріусів з метою уникнення від посадового обов’язку анулювання дозволу на нотаріальну практику приватним нотаріусам Чорноног Л.В. та Чорноног В.П.;
        7) до теперішнього часу згадані посадовці безпідставно доказують мені, що моя померла мама жила у м.Києві пере власною смертю, тим самим незаконно оправдовуючи приватного нотаріуса Чорноног Л.В. щодо місця відкриття спадкової справи, хоча Апеляційний суд Рівненської області (копія надається) уже встановив та доказав справжнє місце проживання моєї мами, тим самим даказав незаконність відкриття спадкової справи в м.Києві;
        8) у відповідності до 364-2 КПК України, дані посадовці зробили злочин, адже не попередили злочини злочинних нотаріусів та не поклали ним край, але зробили все від них належне щоби стати їх посібниками;
        9) спеціаліст Департаменту юстиції Бурдальова І.В. підробили фактичну дату підготування та відправки листа з 09.10.2014 року на 24.10.2014 року з метою затягування перевірки злочинних нотаріусів та порушення строків розгляду заяви з 30 днів до 50, без належного мене попередження про цю затримку відповіді;
        10) свідоме покривання даними посадовцями некомпетентності нотаріуса Чорноног В.П., який робив недозволені правки на бланках виданих їм свідоцтв (копія надається)!
Крім того, як пише у своєму листі на моє ім’я заступник міністра юстиції І.АЛЕКСЄЄВ, що ним уже встановлено факти деякого порушення ведення нотаріальної справи приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Чорноног Ларисою Віталіївною, яка наперед знаючи, що буде нульовою ставкою мито при наданні мені свідоцтва про спадщину за заповітом, все ж таки заставила мене зробити платну експертну оцінку нежитлових приміщень (зазначення адреси приміщень) та квартири (зазначення адреси квартири).
Відповідно, заступник міністра юстиції І.АЛЕКСЄЄВ з цього приводу ніби-то ініціював покарання приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорноног Ларису Віталіївну через позачергове направлення на курси підвищення кваліфікації нотаріусів!
В той же самий час заступник міністра юстиції І.АЛЕКСЄЄВ чомусь не призначив подібного покарання за ідентичні порушення приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорноног Віталія Павловича (її батька), адже він теж мене заставляв проводити оцінку нежитлових приміщень (зазначення адреси) та квартири (зазначення адреси) два рази підряд, напевне знаючи що така оцінка була зайвою, а мої грошові витрати - не оправданими!
У доказ цьому є відповідні довідки з БТІ у моїй нотаріальній справі та відповідні записи у документах БТІ м.Києва, які можна витребувати в любий час!
Потім, ці всі бланки заповіту у мене незаконно вилучила нотаріус Чорноног Л.В., які зберігаються у моїй спадковій справі, і які видав її батько приватний нотаріус Чорноног В.П.
Факти видачі мені таких декількох заповітів вже встановлено заступником міністра юстиції І.АЛЕКСЄЄВИМ, про що ним окремо зазначається у відповіді на моє ім’я (копія надається)!
Також приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Чорноног Віталія Павловича не було покарано за те, що він на нотаріальних бланках робив незаконні виправлення (копія документів ще раз надається)!
Все це наводить на думку про те, що дані приватні нотаріуси знаходяться у змові з вищезгаданими перевіряючими органами, або ж тут має місце зухвалої корупції!
У відповідності до вище написаного, керуючись нормами Закону України «Про звернення громадян», ст.3, 5, 6, 8, 9, 12 Закону України «Про нотаріат», а також керуючись ст.30 Закону України «Про державну службу», «Про люстрацію», ст.190 та 364-2 КПК України, Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України», постановою Верховної Ради України за №2306-IV від 11.01.2005 року, ЗУ «Про звернення громадян»

П Р О Ш У:


         1) Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки;
         2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст.185 Кримінального Кодексу України;
         3) Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину за ст.185 Кримінального Кодексу України.

Додаток:

         1) Копія довідки від 04.11.2013 року за № 71/01-16, один аркуш;
         2) Копія заяви про отримання свідоцтва про спадщину за №17 від 22.04.2014 року, один аркуш;
         3) Копія постанови про відмову у видачі свідоцтва на спадщину за №01/02-31 від 22.04.2014 року, 1 аркуш;
         4) Копія повторної заяви про видачу свідоцтва на рухоме майно від 05.06.2014 року, один аркуш;
         5) Копія довідок про те, що моя мама проживала не в Києві, чотири аркуші;
         6) Копія шахрайської довідки нотаріуса Чорноног Л.В. від 20.05.2014 року про отримання з мене частини грошей в період відкриття спадкової справи, та на дату – 20.05.23014 року, один аркуш;
         7) Копія квитанцій №4310029 та 4310031 від 10.06.2014 року, на які і не було видано мені свідоцтва, 1 арк.;
         8) Копія написаної рукою Чорноног Л.В. додаткової суми до сплати 18763 грн. як 1% процент мита за отримання спадщини, так як аванс вона уже від мене отримала (6000 грн. +500 доларів США. Докази на ДВД-диску, що надається), один аркуш;
         9) Копії два висновки риночної оцінки спадкового майна подільника Чорноног Л.В., два аркуші;
         10) Копії двох квитанцій, які надала мені як примірники до сплати на ім’я Чорноног Л.В., в сумі 102 грн., за отримання свідоцтва на рухоме майно, яке і досі не видала. Ці самі свідоцтва також доказують те, що нотаріус сама оплачувала мої квитанції в системі інтернет-банкінг, однак отримані від мене 800 грн. в довідці не зазначила, два аркуші;
         11) Копії свідоцтв, яких видав нотаріус Чорноног В.Б., і які є з виправленнями та по яким з мене даний нотаріус отримував незаконні платежі, чотири аркуші;
         12) Диск ДВД із численними аудіо- та відеодоказами злочинної діяльності нотаріусів Чорноног Л.В. та Чорноног В.П., один диск;
         13) Копія судового Рішення у справі 22ц/787/1812/2014 від 10.10.2014 року, чотири аркуші;
         14) Копії заяв ГУ юстиції у м.Києві та Міністерству юстиції, дванадцять аркушів;
         15) Копія листа заступника міністра юстиції І.Алексєєва від 09.10.2014 року, шість аркушів;
         16) Копія конверта листа заступника міністра юстиції І.Алексєєва від 09.10.2014 року зі штемпелем справжньої дати відправки, один аркуш;
         17) Копія нормативної бази щодо оформлення спадщини, дванадцять аркушів.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина