ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Президент Українського союзу промисловців Кінах Анатолій Кирилович

Заявление о совершении уголовного преступления президентом Украинского союза промышленников и предпринимателей Кинаха Анатолия Кириловича
Керівнику Київської місцевої прокуратури № 10
04050, м. Київ, вул. Артема, 89
Слідчому судді Шевченківського районного суду
міста Києва
04655, м. Київ, вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-б
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинене кримінальне правопорушення президента Українського союзу промисловців і підприємців Кінаха Анатолія Кириловича (в порядку ст. 55 та глави 8 КПК України)        У провадженні СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві знаходиться кримінальне провадження щодо ТОВ «Адамант» за номером № 32015100020000166 від 11.12.2015 року за ч.1 ст. 205 КК України (хоча Ухвалою слідчого судді Дарницького районного суду м. Києва від 07.12.2015 року у справі № 753/22559/15-к було зобов’язано СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві внести до ЄРДР відомості моєї заяви від 24.11.2015 року за ст. 212, 205 КК України).
З незрозумілих для мене причин, 25.02.2016 року слідчий СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві Удовиченко Д.Г. закрив дане кримінальне провадження, без проведення належного досудового слідства, навіть не допитавши мене у даній справі провадження.
Крім того, паралельно кримінальному провадженню за номером № 32015100020000166, в Дарницькому УП НП м. Києва знаходиться ще 9 (дев’ять) кримінальних справ: 4 (чотири) справи – проти ТОВ «Адамант», 5 (п’ять) справ – проти ТОВ «Адамант-Телеком».
При чому, понад 4 (чотири) місяці у вказаній кількості кримінальних проваджень ніхто зі слідчих Дарницького УП НП м. Києва та СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві досудового слідства чомусь не проводить!?
        На підгрунті службової бездіяльності я відкрив на деяких слідчих Дарницького УП НП м. Києва та на декотрих процесуальних керівників Київської місцевої прокуратури м. Києва кримінальні справи, які зараз знаходяться на досудовому розслідуванні в прокуратурі м. Києва, однак навіть за таких підстав, 10 (десять) досудових розслідувань проти ТОВ «Адамант» і ТОВ «Адамант-Телеком» все-рівно ніхто не проводить.
Більше того, навіть на диво суддів Дарницького районного суду м. Києва, в розріз із ст. 222 КПК України, ТОВ «Адамант» за неправлмірну вигоду отримує від органів досудового слідства достовірну інформацію про хід досудового слідства у провадженні № 32015100020000166 (копія клопотання генерального директора ТОВ «Адамант» слідчому судді надається в додатку).
        По неволі виникають цікаві запитання, на кшталт того, а звідки підозрювана особа може дізнаватися про номер судового провадження, ПІП слідчого судді, про час і місце проведення судового засідання з приводу розгляду мого оскарження Постанови слідчого СВ ФР ДПІ у Дарницькому районі м. Києва Удовиченко Д.Г. про закриття кримінального провадження № 32015100020000166?
Крім того, згідно КПК України, відповідач немає жодного права брати участь в судовому засіданні з приводу оскарження Постанови про закриття кримінального провадження.
Як я розумію, це була незаконна спроба впливу підозрюваного у кримінальному провадженні на суд з метою отримання неправосудного рішення, за сприяння певних злочинних посадовців, які розголошують таємницю слідства (ст. 396 ККУ).
        19.11.2015 та 12.01.2016 року працівники ТзОВ «Адамант» (02096, м.Київ, вул. Харьковське шосе, 51-А) діючи умисно і несанкціоновано, втрутилися в роботу моїх двох сайтів (зазначення назв таких сайтів), здійснили зміну їх інформаційного наповнення, чим зробили вказані сайти повністю не придатним для подальшого використання за призначенням.
        З цього приводу я 23.11.2015 та 12.01.2016 року, в присутності 3 (трьох) свідків (зазначенні імен таких свідків) я двічі викликав наряд оперативно-слідчої групи (кожного разу на місце події прибувало від 9 (дев’яти) до 12 (дванадцяти) поліцейських і слідчих, в присутності яких президент ТОВ «Адамант» Пєтухов Іван Михайлович мені неодноразово погрожував тим, що натравить на мене свою «кришу», і що ця сама його "криша" незабаром мене покарає.
Крім цього, президент ТОВ «Адамант» Пєтухов І.М. мені заявляв, що він не боїться будь-яких слідчих у будь-яких карних справах, так як його захищає президент УСПП Кінах А.К., в організації якого він являється "цілим" віце-президентом.
        Проаналізувавши вищенаписане, стосовно повальної службової бездіяльності слідчих СВ Дарницького УП НП м. Києва, процесуальних керівників Київської місцевої прокуратури м.Києва та слідчих СВ ФР ДПІ у Дарницькому районі м. Києва, я прийшов логічного висновку, що ці самі погрози Пєтухова І.М. на мою адресу можуть бути більше чим реальними.
З цього приводу я 08.02.2016 року за телефонами (044) 278-30-69, 536-96-41 та за поштовою електронною скринькою [email protected] надіслав телефонограму президенту Українського союзу промисловців і підприємців Кінаху Анатолію Кириловичу про призначення мені особистого прийому, керуючись Законом України «Про звернення громадян».
        15.02.2016 року, у відповідності до Закону України «Про інформацію» я подав президенту Українського союзу промисловців і підприємців Кінаху Анатолію Кириловичу письмовий запит на інформацію (копія запиту надається).
        17.02.2016 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, даний запит був вручений уповноваженій особі Борисенко (копія надається).
        03.03.2016 року я надіслав повторну телефонограму президенту Українського союзу промисловців і підприємців Кінаху Анатолію Кириловичу про призначення мені дати особистого прийому, керуючись Законом України «Про звернення громадян».
        Станом на кінець робочого дня 25.03.2016 року мені у будь-який спосіб так і не було надано відповіді Українським союзом промисловців і підприємців на мої дві телефонограми і електронні запити.
Однак, 25.03.2016 року, із значним порушенням встановлених законом строків, я все-таки отримав лист від президента Українського союзу промисловців і підприємців Кінаха Анатолія Кириловича на моє окреме письмове до нього звернення, якого я надсилав йому через поштову службу на початку лютого місяця 2016 року.
Даним листом керівник УСПП Кінах Анатолій Кирилович, явно будучи не сповна при розумі, або керуючись власною безкарністю та звичним як для себе бандитизмом, неодноразово мені заявляв про те, що він не рахує мене "гідним" його "государєвой" уваги, і що не існує таких законів в Україні, щоби заставили цілого президента УСПП Кінаха Анатолія Кириловича удостоїти мене своєю увагою і любязністю прийняти і вислухати (копія такого листа надається в додатку)!?
Як досвідчений лікар і науковець, реально оцінюючи ситуацію, а також стан реальної безкарності, бандитизму і напівбожевільності колишнього розбещеного урядовця, який своєю злочинною політикою довів Україну до міжкланової війни та утопив половину її населення в крові, а іншу частину - замордував голодом і холодом, я вирішив досконало вивчити веб-сайт президента УСПП Кінаха Анатолія Кириловича та найти на ньому відповідні уліки його злочинної та антидержавної діяльності.
Відвідавши сайт uspp.org.ua Українського союзу промисловців і підприємців, я на одній із її сторінок побачив наступну інформацію (копія надається):
«УСПП предлагает своим членам систему корпоративной безопасности, которая поможет в случае споров с недобросовестными партнерами и рейдерами, защитит от бюрократического давления…!», «Вам помогут наладить отношения…!» и т.д. (копія сторінки надається).
На іншій сторінці сайту УСПП я також знайшов наступну інформацію:
«ПЄТУХОВ ІВАН МИХАЙЛОВИЧ:
Віце-президент УСПП з питань інформаційних технологій.
Народився в 1963 році. Вищу освіту здобув у військовому інженерному училищі за спеціальністю інженера радіотехнічних засобів.
З 1989 року займається індивідуальною трудовою діяльністю. У 1991 році в числі перших в країні створив Інтернет-вузол. У 1992 році заснував компанію «Адамант», став її президентом. На даний час є президентом групи IT компаній «Адамант».
З 1993 року – активний громадський діяч, популяризував ідеї Інтернет. Брав активну участь у створенні першої Інтернет асоціації України (ІАУ), в 1999 році виступив одним з ініціаторів створення Точки обміну трафіком – UA-IX а в 2000 році – Інтернет Асоціації України (ІнАУ). Ввійшов до складу Правління ІнАУ, членом якого є і на даний час. Очолює комітети ІнАУ з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті та з питань розвитку системи доменних імен. У 1999 році вступив до УСПП, а в 2003 році компанія «Адамант» стала колективним членом цієї провідної громадської організації України. Став членом Правління та головою Комісії з питань науки та технологій УСПП, членом Економічної ради Ради з корпоративної безпеки при УСПП. З 2005 року – віце-президент УСПП. Є членом ради Міжнародного конгресу промисловців та підприємців. У 2005 році прийняв участь у створенні та став членом Громадської ради з питань інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ Рада).
Є членом науково-технічної Ради при КМУ та Міжгалузевої ради з питань розвитку інформаційного суспільства, яка є постійно діючим консультативно-дорадчим органом при КМУ; членом Робочої групи з упровадження реформ напряму «Розвиток науково-технічної та інноваційної сфер» Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», створеної при Комітеті з економічних реформ при Президентові України; членом Експертно-консультаційної ради з питань інформатизації при ВРУ, членом Координаційної Ради об’єднання підприємств “Український мережевий інформаційний центр” та Міжнародного Трейд – Клубу в Україні.
З 2011 року член Колегії й Координаційної ради з питань науки і інновацій та Секретаріату Громадської ради при Державному агентстві з питань науки, інноваційна інформатизації України, заступник голови Громадської ради при Державній службі України з питань захисту персональних даних. Наполегливо працює над вдосконаленням законодавчого забезпечення розвитку інформаційної галузі в Україні, наближенням вітчизняного правового поля до кращих світових стандартів та зразків, підвищенням авторитету держави на міжнародному рівні.
За ініціативи Івана Михайловича компанія «Адамант» є спонсором багатьох соціальних проектів, зокрема: «Програми інформатизації шкіл Києва», міжнародних молодіжних фестивалів мистецтв та кінофестивалів, спортивних турнірів та олімпіад, міжнародних виставок, медичних та навчальних проектів, тощо. Нагороджений міжнародною премією «Олімп», Почесними грамотами ВРУ, КМУ, Служби безпеки України, подяками, грамотами та Золотим знаком УСПП.
У 2013 році, за особистий вклад у справі протидії тероризму та екстремізму, формуванню високої духовності та толерантності, захисту прав людини, І.М.Пєтухов нагороджений орденом Міжнародної громадської організації «Міжнародна антитерористична єдність», яка має статус члена Ради Європи».
Зробивши відповідні запити до вищевказаних організацій і структур, я прийшов висновку, що це є ціленаправлене шахрайство і самодурство (копії відповідей надаються).
Насправді, як мною це з’ясувалося, Пєтухова Івана Михайловича в ніякі Ради ніхто не запрошував, грамотами та подяками не нагороджував, в експерти та в радники і консультанти не залучав (копії деяких листів надаю в додатку).
Крім того, значна частина організацій, яких президент УСПП Кінах А.К. шахрайськи на своєму сайті зазначав щодо колишнього нагородження, відзначення, призначення і відповідного міждержавного визнання особливих "талантів" президента ТОВ "Адамант" Пєтухова І.М., насправді не виявилося в усьому світі, не кажучи вже про Україну (копії листів надаються в додатку)!
        Відтак, з вищевказаного витікає те, що президент УСПП Кінах А.К. займається шахрайством, корупцією і бандитизмом.
Саме за його сприяння, ТОВ «Адамант» рейдерськи захватив комунальні земельні ділянки Дарницької держадміністрації та звів чисельні незаконні цегляні та металеві споруди (копії відповідних листів з компетентних інстанцій надаються).
Саме за сприяння президента УСПП Кінаха А.К. президент ТОВ "Адамант" Пєтухов І.М. 11 (одинадцять) років як не сплачує податки за користування землею, а також за розміщення рекламної вивіски (копія відповіднил листів із компетентних інстанцій надається).
        Як я тільки не намагався впродовж декількох неділь зрозуміти, як могла бути допущеною до керма уряду людина, яка по суті є божевільною і злочинною? І чому громадяни України дозволяють спокійно жити і з себе знущатися отаким пройдисвітам та бандитам?
Запитується у народу України: скільки ще потрібно умирати на війні в зоні АТО молодим хлопцям, щоби таких виродків не носила українська земля?
Скільки потрібно вмерати з голоду, від холоду і від хворіб зубожілому населенню України, щоби до українців врешті-решт дішло - треба боротися за своє виживання, а не сподіватися на те, що американці чи європейці завоюють для вас свободу і за спасибі подарують її вам!?
Отож, нехай горить земля під ногами у запроданців і виродків та у їх несчисленних мутантів-дітей, а ми українці - єднаймося і борімося за те, про що кожен із нас мріє під дірявою та потертою від старості ковдрою! Свобода дарується Богом лише героям, однак не лакеям, запроданцям і рабам!

        Відповідно до вищенаписаного, вважаю що в діях президента УСПП Кінах А.К. є склад злочину, що передбачений ст. 396, 368, ч.3 ст. 190 КК України. Відповідно до ст. 55 КПК України, потерпілим у кримінальному провадженні може бути особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової та моральної шкоди.
        Діями президента УСПП Кінах А.К. мені було заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму 600 000 (шістсот тисяч) гривень, а моральної – ще на 400 000 (чотириста тисяч) грн.
        Ст. 55 КПК України, передбачає, що права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.
        У відповідності до ч.4 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення.
        Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається!
Як передбачено ч.1 ст. 214 КПК України, слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
        Досудове розслідування, відповідно до ч.2 ст. 214 КПК України, розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Крім того, згідно із положенням п. п. 1.1., 1.4. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 17 серпня 2012 року за № 69, формування Реєстру розпочинається із внесення до нього слідчим, прокурором відповідних відомостей про кримінальне правопорушення, зазначених в заяві чи повідомленні про його вчинення. Заява чи повідомлення про кримінальне правопорушення вважаються поданими з моменту попередження особи про кримінальну відповідальність.
        Також, п. 2.2. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» передбачено, що у випадку вчинення кримінального правопорушення досудове розслідування розпочинається невідкладно.
За умови встановлення обставин, які свідчать про вчинення кримінального правопорушення, проводиться досудове розслідування відповідно до вимог статті 214 КПК України.
        Таким чином, відомості щодо вчинення президентом УСПП Кінах А.К. мають всі ознаки кримінального правопорушення, яке передбачене ст. 396, 368, ч.3 ст.190 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні.
        Одночасно повідомляю, що дана заява про вчинення кримінального правопорушення не є зверненням громадян (заявою, скаргою), що подаються в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року, і не підлягає розгляду відповідно до цього Закону.
        Дана заява (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення, відповідно до ст. 214 КПК України та Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 17 серпня 2012 року за № 69 підлягає реєстрації та подальшому розгляду в порядку кримінально-процесуального законодавства України.
        У випадку невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання цієї заяви про кримінальне правопорушення, я змушений буду звернутися зі скаргою на бездіяльність слідчого до слідчого судді Дарницького районного суду міста Києва, в порядку передбаченому ст. ст. 303, 304 КПК України.
        Відповідно до п. 2 Інформаційного листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ «Про деякі питання порядку оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування» від 9 листопада 2012 року за № 1640/0/4-12, у статті 303 КПК визначено порядок оскарження бездіяльності слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення.
        Отже, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, є підставою для проведення слідчим досудового розслідування, вчинення процесуальних (слідчих) дій і прийняття процесуальних рішень з метою встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, та подальшого притягнення такої особи до кримінальної відповідальності.
        Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 396, 368, ч.3 ст.190 КК України, а також ст. 214, 303, 304 КПК України, Положенням про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Наказом Генерального прокурора України за № 69 від 17.08.1012 р.

П Р О Ш У:


        1) прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення кримінального правопорушення президентом УСПП Кінах А.К. до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією - ст. 396, 368, ч.3 ст.190 КК України;
        2) розпочати за цією заявою про вчинення злочину президентом УСПП Кінах А.К. досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 396, 368, ч.3 ст.190 КК України;
        3) повідомити мене письмово у строк до 24 годин про наслідки розгляду даної заяви в порядку ст. 214 КПК України.

Додатки: 28 (двадцять вісім) аркушів у копіях документів, кожен з яких пронумерований, підписаний та скріплений печаткою громадської організації.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        18.03.2016 року

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина