ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Следователи Евпат О.О. и Кибукевич Р.Г., а прокуроры - Басич О.В. и Скобух И.М.

Заявление о совершенном уголовном преступлении следователями Евпат О.О. и Кибукевич Р.Г., а также прокурорами Басич О.В. и Скобух И.М.
Генеральному прокурору України
01601, м. Київ, вул. Різницька 13/15
Слідчому судді Печерського районного суду
міста Києва
01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 42-а
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинене кримінальне правопорушення слідчими Євпат О.О. та Кибукевич Р.Г., а також прокурорами Басич О.В. та Скобух І.М. (в порядку ст. 55 та глави 8 КПК України)        З 13.12.2014 року по 28.01.2015 року слідчими СВ Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпат О.О. та Кибукевич Р.Г., під процесуальним керівництвом старшого прокурора Рокитнівської прокуратури Рівненської області Басич О.В., проводилося досудове розслідування у кримінальному провадженні за № 12014180190000760 від 13.12.2014 року.
Під час даного провадження слідчими СВ Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпат О.О. та Кибукевич Р.Г. проти підозрюваного (зазначення ПІП особи) застосовувалися незаконні заходи впливу: нелюдські тортури, погрози, побиття гумовим кийком, удушення, погрози убивством та зґвалтуванням, приниження гідності і т.д.
Як результат – у підозрюваного (зазначення ПІП особи) і по теперішній день залишилися наслідки такого нелюдського катування у формі нашкірних виразок та часткової втрати функції однієї нижньої кінцівки! Незаконні заходи впливу слідчими Євпат О.О. та Кибукевич Р.Г. на підозрюваного (зазначення ПІП особи) застосовувалися з метою отримання зізнань у вчиненні злочину, якого він не робив.
Саме у такий спосіб слідчі Євпат О.О. та Кибукевич Р.Г. фальсифікували кримінальне провадження за № 12014180190000760 від 13.12.2014 року з метою отримання неправомірної вигоди від Шкребтач Н.Г. і Романович В.М., які вступили з даними слідчими у злочинний зговір, з метою незаконного заволодіння майном (зазначення ПІП особи) (копія кримінального провадження надається).
Доказом цьому також являються досі існуючі свідки: Кузьмич Б.Ф., Кузьмич В.Ф., Л. Кузьмич (с.Вежиця Рокитнівського району Рівненської обл.), Вадим Логвинов (с. Чермень, Рокитнівського району Рівненської обл.), а також я.
Крім того, слідчими Євпат О.О. та Кибукевич Р.Г., за вагомої співучасті процесуального керівника Рокитнівської прокуратури Рівненської області Басич О.В., проводилися службові підроблення: підроблялися підписи (зазначення ПІП особи) та адвоката Алімамедова І.А.О. (копії надаються).
        З метою уникнення від кримінальної відповідальності за численні службові підроблення та за наслідки нелюдських тортур (зазначення ПІП особи), з приводу чого він став інвалідом, слідчі Євпат О.О. та Кибукевич Р.Г., за ефективного сприяння прокурорів Басич О.В. та Скобух І.М., і до тепер ними не виконані вимоги Сарненського районного суду Рівненської області щодо:
        1) проведення судово-медичної експертизи (зазначення ПІП особи) (копія вимоги надається);
        2) проведення службового розслідування щодо тортур (зазначення ПІП особи);
        3) проведення почеркознавчої експертизи у кримінальному провадженні за номером 12014180190000760 від 13.12.2014 року, у звязку з підробленням ними підписів (зазначення ПІП особи) та адвоката Алімамедова І.А.О. (копії вимоги суду надаються).
        Відповідно до ст. 55 КПК України, потерпілим у кримінальному провадженні може бути фізична або юридична особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової шкоди.
        Діями слідчих Євпат О.О. та Кибукевич Р.Г., а також прокурорами Басич О.В. та Скобух І.М., мені та підозрюваному (зазначення ПІП особи) було заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму 4000000 (чотири міліони) гривень, а моральної – ще на 1000 000 (один міліон) грн.
        Частина 2 ст. 55 КПК України, передбачає, що права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.
        У відповідності до ч.4 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення.
        Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається!
        Як передбачено ч.1 ст. 214 КПК України, слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
        Досудове розслідування, відповідно до ч.2 ст. 214 КПК України, розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
        Крім того, згідно із положенням п. п. 1.1., 1.4. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 17 серпня 2012 року за № 69, формування Реєстру розпочинається із внесення до нього слідчим, прокурором відповідних відомостей про кримінальне правопорушення, зазначених в заяві чи повідомленні про його вчинення.
        Заява чи повідомлення про кримінальне правопорушення вважаються поданими з моменту попередження особи про кримінальну відповідальність.
        Також, п. 2.2. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» передбачено, що у випадку вчинення кримінального правопорушення досудове розслідування розпочинається невідкладно. За умови встановлення обставин, які свідчать про вчинення кримінального правопорушення, проводиться досудове розслідування відповідно до вимог статті 214 КПК України.
        Таким чином, відомості щодо вчинення слідчими Євпат О.О. та Кибукевич Р.Г., а також прокурорами Басич О.В. та Скобух І.М., мають всі ознаки кримінального правопорушення, яке переслідується ст. 121, 127, 129, 366, 367 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні.
        Одночасно повідомляю, що дана заява про вчинення кримінального правопорушення не є зверненням громадян (заявою, скаргою), що подаються в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року, і не підлягає розгляду відповідно до цього Закону.
        Дана заява (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення, відповідно до ст. 214 КПК України та Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 17 серпня 2012 року за № 69 підлягає реєстрації та подальшому розгляду в порядку кримінально-процесуального законодавства України.
        У випадку невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання цієї заяви про кримінальне правопорушення, я змушений буду звернутися зі скаргою на бездіяльність слідчого до слідчого судді Дарницького районного суду міста Києва, в порядку передбаченому ст. ст. 303, 304 КПК України.
        Відповідно до п. 2 Інформаційного листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ «Про деякі питання порядку оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування» від 9 листопада 2012 року за № 1640/0/4-12, у статті 303 КПК визначено порядок оскарження бездіяльності слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення.
        Отже, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, є підставою для проведення слідчим досудового розслідування, вчинення процесуальних (слідчих) дій і прийняття процесуальних рішень з метою встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, та подальшого притягнення такої особи до кримінальної відповідальності.
        Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 121, 127, 129, 366, 367 КК України, а також ст. 55, 56, 60, 214, 303, 304 КПК України, Положенням про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Наказом Генерального прокурора України за № 69 від 17.08.1012 року,

П Р О Ш У:


        1) прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення кримінального правопорушення слідчими Євпат О.О. та Кибукевич Р.Г., а також прокурорами Басич О.В. та Скобух І.М. до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією - ст. 121, 127, 129, 366, 367 КК України;
        2) розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 121, 127, 129, 366, 367 КК України;
        3) повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про внесення відомостей моєї заяви про вчинене кримінальне правопорушення до журналу ЄРДР за ст. 121, 127, 129, 366, 367 КК України.

Додатки: 42 (сорок два) аркуші у копіях документів, кожен з яких пронумерований, підписаний та скріплений печаткою громадської організації.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        датаСледователи Евпат О.О. и Кибукевич Р.Г., а прокуроры - Басич О.В. и Скобух И.М.
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина