ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Адамант и Адамант-Телеком: Дорошенко Т.А., Петухов И.М., Лагодич Н.В.

Заявление о совершении уголовного преступления руководством ООО "Адамант" и ООО "Адамант-Телеком" в лице Петухова И.М., Лагодич Н.В. и Дорошенко Т.А.
Керівнику Київської місцевої прокуратури № 2
02160, м. Київ, вул. Каунаська, 3-в
СУ ФР ДПІ у Дарницькому районі
ГУ ДФС у м. Києві
02068, м. Київ, вул. Кошиця,3
Слідчому судді Дарницького районного суду
міста Києва
02099, м. Київ, вул. Севастопольська, 14
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинення кримінального правопорушення керівництвом ТОВ "Адамант" та ТОВ "Адамант-Телеком" в особі Пєтухова І.М., Лагодич Н.В. та Дорошенко Т.А. (в порядку ст. 55 та глави 8 КПК)        Приблизно о 12 годині 30 хвилин 19 листопада 2015 року працівники ТОВ «Адамант» (02096, м.Київ, вул. Харьковське шосе, 51-А) діючи умисно і несанкціоновано, втрутилися в роботу моїх двох сайтів (зазначення назв даних сайтів), якими я супроводжував діяльність свого приватного підприємства та громадської організації (зазначення назв підприємства та громадської організації), при чому - навмисно здійснили зміну інформаційного наповнення даних сайтів, чим зробили ці сайти абсолютно непридатними для подальшого їх використання за призначенням.
При чому, таких незаконних втручань з боку ТОВ «Адамант» за останні 3 (три) роки було біля 30 (тридцяти) раз (докази у копіях документів надаю в додатку).
І всі ці незаконні дії працівниками ТОВ «Адамант» вчинювалися або через свою непрофесійність (наймані працівники були із числа студентів ВУЗів, чи стажерами), або через те, що їм керівники даної компанії відмовлялися платити заробітну плату (саме такі пояснення мені надавали працівники технічної підтримки ТОВ «Адамант» за телефонами: 232-92-59 (а дещо раніше – 563-05-63, 566-77-22, 568-16-68, 568-18-56). Тобто, я регулярно отримував значний матеріальний і моральний збиток тільки через те, що ТОВ «Адамант» вчиняли протиправні дії, що караються ч.3 ст. 190, ч.2 ст. 361, ст. 185, 205, 206, 212, 356 КК України. Однак, всі мої претензії до керівництва даної компанії з приводу саме таких незаконних втручань в роботу моїх сайтів (зазначення назв даних сайтів), що завдавали мені значного матеріального і морального збитку, зводилися до звичного як для керівництва ТОВ "Адамант" та ТОВ "Адамант-Телеком" (в особі Пєтухова І.М., Лагодич Н.В. та Дорошенко Т.А.) шахрайства та службових підроблень (копії документів надаються).
А саме, коли я в офіс даної компанії викликав біля 12 (дванадцяти) правоохоронців та одного слідчого з Дарницького УП НП в м. Києві, то президент Пєтухов І.М. та генеральний директор Дорошенко Т.А. категорично не визнали мене як свого постійного клієнта, що щорічно сплачував їм чималі гроші за надання делегування домену і хостингу для вказаних вище сайтів впродовж останніх 12 (дванадцять) років (копія шахрайських листів від Пєтухова І.М. та Дорошенко Т.А. надаються).
За поясненнями представникам правоохоронних органів, які Пєтухов І.М. та Дорошенко Т.А. у шахрайський спосіб надали, що начеб-то вони надають послуги з хостингу та делегування доменів виключно юридичним особам, а я, мовляв лише зареєструвався як фізична особа, тому аж ніяк не можу бути їх клієнтом!? Це саме божевільне пояснення керівники ТОВ "Адамант" та ТОВ "Адамант-Телеком", в особі Пєтухова І.М. та Дорошенко Т.А., майже щодня також надають передплаченим численним журналістам, яких використовують виключно задля тиску на СБУ, яка відібрала у них сервери та відкрила купу кримінальних справ.
Однак, мої численні факти констатують зовсім протилежне: керівництво ТОВ "Адамант" та ТОВ "Адамант-Телеком" (Пєтухов І.М., Лагодич Н.В. та Дорошенко Т.А.) все-таки самодури, злодії і шахраї!
Надаю у докази копії Договору на хостинг і делегування доменів з ТОВ "Адамант" від імені
мене, як фізичної особи, а також копії квитанцій за 2003-2015 роки (із зазначенням отримувача платежу та назви послуг).
Також надаю, як відповідний доказ, два листи з ТОВ "Адамант" на моє ім'я, в якому Пєтухов І.М. і Дорошенко Т.А. чомусь категорично зрікається мене, як від свого клієнта з 13-річним стажем!?
Небезпідставно вважаю, що неправдиве твердження Пєтухова І.М., Лагодич Н.В. та Дорошенко Т.А. являється лише черговою відмазкою від можливого виявлення правоохоронними органами численних податкових злочинів, які вони на протязі двох десятків років вже вчиняють (несплата податків, ухилення від реєстрації найманих працівників, не сплата єдиного соціального внеску, уникнення від оподаткування незаконної виручки від надання послуг, які вони підпільно надають широкому загалу людей (продають програмні продукти, надають послуги дизайну та фотопослуги, проводять відеозйомку тощо).

І на кінець, Пєтухов І.М., Лагодич Н.В. та Дорошенко Т.А. у якості помсти мені за те, що я відкрив на них аж 9 (дев'ять) кримінальних справ (на ТОВ "Адамант" - п'ять кримінальних справ, а на ТОВ "Адамант-Телеком" - чотири кримінальні справи), останні жорстоко помстилися мені тим, що повністю знищили бази даних моїх двох сайтів (зазначення назв сайтів) та викрали мій приватний домен!
Крім того, Пєтухов І.М., Лагодич Н.В. та Дорошенко Т.А. не повернули мені трьох авансових платежів: наперед оплачених дванадцять місяців послуг з хостингу (для двох сайтів), а також за подовження строку дії одного домену з послугами його делегуванням!

Таким чином, незаконними діями керівництвом ТОВ "Адамант" та ТОВ "Адамант-Телеком" особисто мені, моєму приватному підприємству та моїй громадській організації (зазначення їх назв) було заподіяно значну матеріальну шкоду на загальну суму 450 000 (чотириста п’ятдесят тисяч) гривень, а моральної – ще на 250 000 (двісті п’ятдесят тисяч) грн.
Відтак, в діях Пєтухова І.М., Лагодич Н.В. та Дорошенко Т.А. вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 190, ч.2 ст. 361, ст. 185, 205, 206, 212, 356 КК України.
        Відповідно до ст. 55 КПК України, потерпілим у кримінальному провадженні може бути особа, якій кримінальним правопорушенням завдано майнової шкоди.
Діями працівників ТОВ «Адамант» мені було заподіяно матеріальну шкоду на суму 450 000 (чотириста п’ятдесят тисяч) гривень, а моральної – ще на 250 000 (двісті п’ятдесят тисяч) грн.
Частина 2 ст. 55 КПК України передбачає, що права і обов’язки потерпілого виникають в особи з моменту подання заяви про вчинення щодо неї кримінального правопорушення, або заяви про залучення її до провадження як потерпілого.
        У відповідності до ч.4 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення.
        Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення - не допускається!
        Як передбачено ч.1 ст. 214 КПК України, слідчий невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.
        Досудове розслідування, відповідно до ч.2 ст. 214 КПК України, розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Крім того, згідно із положенням п. п. 1.1., 1.4. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 17 серпня 2012 року за № 69, формування Реєстру розпочинається із внесення до нього слідчим, прокурором відповідних відомостей про кримінальне правопорушення, зазначених в заяві чи повідомленні про його вчинення. Заява чи повідомлення про кримінальне правопорушення вважаються поданими з моменту попередження особи про кримінальну відповідальність.
Також, п. 2.2. Розділу ІІ Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» передбачено, що у випадку вчинення кримінального правопорушення досудове розслідування розпочинається невідкладно. За умови встановлення обставин, які свідчать про вчинення кримінального правопорушення, проводиться досудове розслідування відповідно до вимог статті 214 КПК України. Таким чином, відомості щодо вчинення працівниками ТзОВ «Адамант» мають всі ознаки кримінального правопорушення, яке передбачене ч.3 ст. 190, ч.2 ст. 361, ст. 185, 205, 206, 212, 356 КК України та підлягають невідкладному внесенню до Єдиного реєстру досудових розслідувань і є підставою для початку проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні.
        Одночасно повідомляю, що дана заява про вчинення кримінального правопорушення не є зверненням громадян (заявою, скаргою), що подаються в порядку, передбаченому Законом України «Про звернення громадян» від 2 жовтня 1996 року, і не підлягає розгляду відповідно до цього Закону.
        Дана заява (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення, відповідно до ст. 214 КПК України та Наказу Генеральної прокуратури України «Про єдиний реєстр досудових розслідувань» від 17 серпня 2012 року за № 69 підлягає реєстрації та подальшому розгляду в порядку кримінально-процесуального законодавства України.
У випадку невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання цієї заяви про кримінальне правопорушення, я змушений буду звернутися зі скаргою на бездіяльність слідчого до слідчого судді Дарницького районного суду міста Києва, в порядку передбаченому ст. ст. 303, 304 КПК України.
        Відповідно до п. 2 Інформаційного листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ «Про деякі питання порядку оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування» від 9 листопада 2012 року за № 1640/0/4-12, у статті 303 КПК визначено порядок оскарження бездіяльності слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення.
Отже, внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, є підставою для проведення слідчим досудового розслідування, вчинення процесуальних (слідчих) дій і прийняття процесуальних рішень з метою встановлення особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, та подальшого притягнення такої особи до кримінальної відповідальності.
Також, вважаю за необхідне повідомити, що у випадку прийняття слідчим рішення про закриття кримінального провадження, з підстав передбачених п. п. 1, 2 ст. 284 КПК України, тобто встановлення відсутності події кримінального правопорушення чи в діянні складу кримінального правопорушення, за умови не додержання принципу верховенства права та законності під час встановлення обставин, які підлягають доказуванню, їх всебічного, повного і неупередженого дослідження, я змушений буду звернутися зі скаргою на Постанову про закриття кримінального провадження до слідчого судді Дарницького районного суду міста Києва, в порядку передбаченому ст. ст. 303, 304 КПК України.
        Враховуючи вищевикладене та керуючись ч.3 ст. 190, ч.2 ст. 361, ст. 185, 205, 206, 212, 356 КК України, ст.55, 56, 60, 214 КПК України та Положенням про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого Наказом Генерального прокурора України за № 69 від 17.08.1012 року

П Р О Ш У:

        1. Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення кримінального правопорушення керівництвом ТОВ "Адамант" та ТОВ "Адамант-Телеком" (в особі Пєтухова І.М., Лагодич Н.В. та Дорошенко Т.А.) до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
        2. Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ч.3 ст. 190, ч.2 ст. 361, ст. 185, 205, 206, 212, 356 КК України.
        3. Надати мені копію витягу з реєстру про внесення відомостей даної заяви про вчинення кримінального правопорушення до ЄРДР, за правовою кваліфікацією - ч.3 ст. 190, ч.2 ст. 361, ст. 185, 205, 206, 212, 356 КК України.
        4. Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата


 1 2 
Адамант и Адамант-Телеком: Дорошенко Т.А., Петухов И.М., Лагодич Н.В.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина