ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Адвокат Низенко Вадим Юрієвич, Катасонов Віталій В., Бурденюк Віталій Миколайович

Жалоба следственному судье Голосеевского районного суда г.Киева на бездеятельность Голосеевского РУ ГУМВД Украины в г.Киеве
Слідчому судді Голосіївського районного суду міста Києва
03127, м.Київ, вул.Полковника Потєхіна, 14-а
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Скарга cлідчому судді Голосіївського районного суду міста Києва на бездіяльність Голосіївського РУ ГУ МВС України в м.Києві        25.06.2015 року я, як потерпілий, приблизно біля 11 години зателефонував на номер міської служби міліції 102 та викликав оперативно-слідчу группу з приводу неодноразових погроз вбивством, організації викрадення і катування, шахрайства та порушення податкового законодавства в частині ухилення від сплати податків адвокатом Низенко Вадимом Юрієвичем, що працює та тимчасово проживає за адресою: м.Київ, вул.Саксаганського, 69, офіс 6.
        Приблизно біля 11 години і 45 хвилин 25.06.2015 року, на місце події прибули два працівники патрульно-постової служби Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві, які опитали мене як потерпілого та моїх двох свідків:
        1) особа 2 (зазначення ПІП);
        2) особа 3 (зазначення ПІП).
Оскільки дані працівники міліції виявили у підозрюваного Низенка Вадима Юрієвича ознаки прийому наркотичної речовини (неадекватності, розширення зіниць, збудженності, неврівноваженості, блідності, наявності свіжих струпів від проколювання вен на руці тощо), при цьому керуючись прискіпливими побажаннями рідної мами підозрюваного Низенко Вадима Юрієвича, останні викликали у вищевказаний офіс третю скору психіатричну бригаду.
Після проведення попереднього медичного обствеження лікар третьої психіатричної бригади констатував відсутність у підозрюваного Низенко Вадима Юрієвича агресивно-маніакального стану із ознаками явної загрози для оточуючих, а відтак - відсутність показів до насильницької госпіталізації Низенко В.Ю. в Київський психо-неврологічний диспансер.
Однак, даний лікар запропонував підозрюваному Низенко В.Ю. добровільну госпіталізацію у вказаний заклад охорони здоров'я з метою проведення комплексного обстеження, від якого він категорично відмовився.
Згодом, приблизно біля 13 години 25.06.2015 року, на вимогу працівників патрульно-постової міліції, в офіс підозрюваного Низенко Вадима Юрієвича прибула оперативно-слідча група з Голосіївського РУ ГУМВС України в м. Києві.
Майор міліції Третяк Р.О. взяв у мене заяву про вчинення злочину, яку зареєстрував в журналі ЄО за номером 26469, про що і видав мені талон-повідомлення за № 000816 (копія надається).
Крім цього, майор міліції Третяк Р.О. взяв письмові пояснення у моїх свідків: особа 2 (зазначення ПІП), особа 3 (зазначення ПІП).
        26.06.2015 року та 30.06.2015 року я двічі звернувся до чергового по Голосіївському РУ ГУМВС України в м. Києві та довідався, що моя заява про вчинення злочину не була внесеною до ЄРДР, однак начальником РУ ГУМВС України в м.Києві Бурденюк Віталієм Миколайовичем була передана дільничному інспектору (?) для проведення розслідування, ім’я якого чомусь не назвав, однак надав його телефони: 529-73-83, 529-35-42.
        Згідно ст.214 КПК України досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Ця ж сама стаття регламентує, що для внесення заяви про вчинення злочину відводиться строк, що не має перевищувати термін в 24 години!
Станом на день написання скарги слідчому судді, термін не внесення заяви до ЄРДР склав аж 5 (п’ять) днів! Відтак, це є значним порушенням встановлених норм КПК України!
        Пункт 2 ст.214 зазначає, що «Досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Положення про Єдиний реєстр досудових розслідувань, порядок його формування та ведення затверджуються Генеральною прокуратурою України за погодженням з Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України, органом, що здійснює контроль за додержанням податкового законодавства»!
        Пункт 3 ст.214 зазначає, що «Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого внесення не допускається і тягне за собою відповідальність, встановлену законом. Огляд місця події у невідкладних випадках може бути проведений до внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що здійснюється негайно після завершення огляду. У разі виявлення ознак кримінального правопорушення на морському чи річковому судні, що перебуває за межами України, досудове розслідування розпочинається негайно; відомості про нього вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань при першій можливості»!
        Згідно п.1 ст.220 КПК України клопотання сторони захисту, потерпілого і його представника чи законного представника про виконання будь-яких процесуальних дій слідчий, прокурор зобов’язані розглянути в строк не більше трьох днів з моменту подання і задовольнити їх за наявності відповідних підстав.
        Згідно ст.223 КПК України слідчі (розшукові) дії є діями, спрямованими на отримання (збирання) доказів або перевірку вже отриманих доказів у конкретному кримінальному провадженні.
        Згідно ст.234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.
Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді.
У разі необхідності провести обшук, слідчий звертається за погодженням до прокурора, або прокурор звертається за погодженням до слідчого судді, з відповідним клопотанням.
        Згідно ст.56 КПК України потерпілий має право заявляти відводи і клопотання, а також оскаржувати рішення, дії чи бездіяльність слідчого, прокурора, слідчого судді, або ж суду, в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Враховуючи те, що підозрюваний Низенко Вадим Юрієвич проживає в своєму офісі по вул. Саксаганського, 69, офіс 6 в м.Києві, так як його дружина вигнала з дому, а також враховуючи те, що в офісі можуть зберігатися наркотики і знаряддя мого вбивства та катування, вважаю за доцільне ініціювати проведення обшуку!
Крім того, підозрюваний Низенко Вадим Юрієвич залучив в якості подільника до власних неправомірних дій громадянина Катасонова В.В. без певного місця проживання, який офіційно Низенком В.Ю. не працевлаштований, однак з незрозумілих причин перебуває у його офісі впродовж до 24 годин та у незаконний спосіб виконує його будь-які сумнівні доручення (копії доказів надаються)!?
Враховуючи вище викладене, керуючись ст.ст. 303-308, 214, 220, 223, 234 КПК України,

ПРОШУ СУД:


        1) Визнати Голосіївське РУ ГУМВС України в м.Києві бездіяльним;
        2) Зобов’язати Голосіївське РУ ГУМВС України в м.Києві внести мою заяву про вчинення злочину до ЄРДР за статтею 129, 190, 191, 212;
        3) Зобов’язати Голосіївське РУ ГУМВС України в м.Києві отримати дозвіл на проведення обшуку приміщення, що знаходиться по вул.Саксаганській, 69, офіс 6 в м.Києві з метою вилучення наркотиків, сильнодіючих наркотичних засобів, холодної зброї та засобів катування;
        4) Зобов’язати Голосіївське РУ ГУМВС України в м.Києві установити особи злочинних подільників підозрюваного Низенка Вадима Юрієвича, які нелегально проживають з ним в офісі по вул.Саксаганській, 69, офіс 6 в м.Києві та виконують його незаконні доручення;
        5) Зобов’язати Голосіївське РУ ГУМВС України в м.Києві повідомити ДПІ у Голосіївському районі м.Києва про наявність податкових злочинів в діяльності ТОВ «Бюро адвоката Низенка» в частині уникання від сплати податків та приховування найманої робочої сили (ЄДРПОУ 38133956, п/р 26003367823, АТ Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805, директор Низенко Вадим Юрієвич, що діє на підставі статуту. Юридична адреса: 02160, м.Київ, Харківське Шосе, 8, кв.101. Адреса фактична: 01024, м.Київ, вул.Саксаганського, 69, офіс номер 6. Телефон: 237-99-90);
        6) Повідомити прокуратуру м.Києва про зловживання владою начальником РУ ГУМВС України в м.Києві Бурденюк Віталієм Миколайовичем, з метою проведення службового розслідування.

Додатки: копія талону повідомлення № 000816 від 25.06.2015 року, один аркуш; копія смс про сплату юридичних послуг на банківську карточку дружини Низенко В.Ю., один аркуш; копія сплати 6602 грн. на банківську карту дружини Низенко В.Ю., один аркуш; копія смс Низенку В.Ю. про поповнення банківської карти, один аркуш; копія спілкування Лілії Іванової з дружиною Низенка В.Ю. в соціальній мережі «ВК» про те, як Низенко В.Ю. викрав банківську карту у дружини та шахрайські заволодів коштами особи 1 (зазначення ПІП), та у такий спосіб уникнув оподаткування прибутку, а також про те, що Віталій, подільник Низенка В.Ю. працює і незаконно проживає в офісі без належної реєстрації, чотори аркуші; копія листа-претензії Низенку В.Ю., один аркуш; копія листа помічника Низенка В.Ю. - Катасонова В.В., що доводить його незаконність роботи і уникання від оподаткування, один аркуш; копія чеку особистої сплати судового збору в Сарненському районному суді Рівненської області Катасоновим В.В., що доказує те, що він працює у Низенка В.Ю. не зареєстрованим, та у такий спосіб уникає оподаткування та інших соціальних зборів до казни держави, а також у порушення адвокатської таємниці – був незаконно посвяченим в тайни клієнта, один аркуш; копія смс від Низенка В.Ю., яка доказує те, що він, обманним чином заволодів моїми коштами, та ухилився від виконання взятих на себе обов’язків, один аркуш.
Заява з додатками пронумеровані, прошнуровані та скріплені особистим підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата


Адвокат Низенко В.Ю., ТОВ Бюро адвоката Низенко


Адвокат Низенко Вадим Юрієвич, Катасонов Віталій В., Бурденюк Віталій Миколайович

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина