ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Заява до КДКА Рівненської області щодо адвоката Удод Віктора Федоровича

Заявление председателю КДКА Ровенской области об открытии дисциплинарного дела против адвоката Регионального Центра по предоставлению бесплатной вторичной правовой помощи в Ровенской области Удод Виктора Федоровича
Голові кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області
вул. Директорії, 3 оф.1, м. Рівне , 33013
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява Голові кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області про відкриття дисциплінарного провадження щодо адвоката Регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Удод Віктора Федоровича        У Сарненському районному суді Рівненської області знаходиться судова справа за № 2.571/96/15 у кримінальному провадженні.
У відповідності до пункту 3-7 частини першої статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», Регіональний Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області надав обвинуваченому (зазначення ПІП) адвоката Удод Віктора Федоровича, 17.08.1970 року народження, що мешкає в м.Березне Рівненської області по вул.Л.Українки,15, та здійснює індивідуальну адвокатську діяльність по вул.Андріївська, 15/1 в м.Березне Рівненської області (свідоцтво адвоката № 430, що видане 30.09.2004 року Рівненською обласною КДКА за Рішенням № 20 від 27.09.2014 року, із періодичними зупинками в адвокатській діяльності згідно заяв, з поновленням діяльності від 06.04.2015 року. Тел.: (067) 9157626, (3653) 56901).
        У перших числах травня місяця 2015 року я передзвонив на мобільний телефон (067) 9157626 адвоката Удод Віктора Федоровича, якого я знайшов в інтернеті на його особистій сторінці "Вконтакті" (копія сторінки надається) з метою дізнатися дату чергового судового засідання у судовій справі за № 2.571/96/15 та запропонувати залучення до даного судового провадження в якості свідка себе, особи 1 (зазначення ПІП) та особи 2 (зазначення ПІП), про що і надаю копію доказу у вигляді смс, яку я надіслав адвокату Удод Віктору Федоровичу.
Крім того, в телефонній розмові з адвокатом Удод Віктором Федоровичем, я неодноразово повідомляв йому про наявність численних порушень його підзахисного (зазначення ПІП) в контексті:
        1) неодноразового катування слідчими Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області;
        2) підробку підписів у кримінальному провадженні;
        3) насильницьке спонукання слідчими Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області до отримання завідомо неправдивих зізнань та показів;
        4) відмова у госпіталізації;
        5) не надання медичної допомоги після катувань слідчими Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області;
        6) не залучення доказів по справі про катування;
        7) відмова в написанні скарг, заяв та клопотань про проведення службового розслідування про катування і змушування до самонаклепу;
        8) відмова у наданні адвокатської допомоги при проведенні деяких допитів та отриманні показів;
        9) відмова у залученні свідків по справі провадження;
        10) відмова у подачі заяв про завідомо неправдиве звинувачення та надання хибних свідчень свідків та якоби потерпілих;
        11) відмова у подачі заяв на якоби потерпілих у справі, які нанесли тяжкі тілесні ушкодження йому та в цьому скоєному злочині і зізналися Сарненському суду;
        12) відмова у заявленні відводу прокурорів Рокитнівської прокуратури Рівненської області за фактами моїх доказів суду про особисту зацікавленність цих прокурорів як помсту за мою громадську роботу (багаторічне викривання незаконної діяльності прокурорів в частині корупції та кришування наркодилерів і янтарних баронів);
        13) відмова у подачі заяв щодо факту виготовлення і збуту наркотиків свідками і потерпілими у справі, і т.д.
Однак, взамін належного та своєчасного виконання своїх адвокатських обов’язків, адвокат Удод Віктор Федорович вдався до незаконного багаторазового вимагання з мене грошей на бензин до своєї автівки та на харчування, а також для дачі неправомірної вигоди судді Сарненського районного суду Довгому І.І. з метою оправдання незаконно обвинуваченого (зазначення ПІП) у судовій справі за № 2.571/96/15 Рокитнівською прокуратурою Рівненської області;
        14) відмова у поданні заяв щодо визнання неналежними речових доказів по справі звинувачення;
        15) відмова у поданні заяв щодо вилучення неналежних речових доказів по справі звинувачення;
        16) відмова у поданні оскаржування висновків судово-медичної експертизи;
        17) відмова у клопотанні про призначення повторнох незалежної експертизи;
        18) відмова у подачі заяви про розгляд судової справи судом присяжних, і т.д.
При цьому, адвокат Удод Віктор Федорович неодноразово залякував мене тим, що у разі якщо я відмовлюся в дачі неправомірної вигоди для судді Довгого І.І. через вищезгаданого адвоката, то незаконно обвинуваченого (зазначення ПІП) засудять до 10-15 років ув’язнення, не залежно від того, чи він скоїв злочин, чи ні.
Більше того, адвокат Удод Віктор Федорович для отримання від мене неправомірної вигоди спеціально відкрив 12.05.2015 року розрахунковий рахунок в банку «Ощадбанк» в м.Березне та в 12 годин і 16 хвилин цього ж дня надіслав мені номер своєї банківської карти 26257500049015 по смс (копія смс надається) для перерахування йому грошей.
З метою активного збору доказів незаконної діяльності адвоката Удод Віктора Федоровича я намагався виграти час у спосіб погодження схеми багаторазових платежів:
        1) перший платіж – 4000 (чотири тисячі) грн.;
        2) наступні платежі – впродовж 1-3 тижнів, за фактом відтворення контактних даних (телефонів) із племінником Сергієм (сина обвинуваченого) та з іншими рідними, з якими давно втратив контакти через дріб’язкові сімейні непорозуміння.
У доказ надаю оригінал виписки із банка «ПриватБанк» про факт пересилання адвокату Удод Віктору Федоровичу із моєї банківської картки (через систему «Приват 24», за платною послугою швидкого іменного переказу грошей «Приват Моней») 4000 (чотири тисячі) грн. 12.05.2015 року та двох копій смс-повідомлення ПриватБанку про отримання цих самих коштів адвокатом Удод Віктором Федоровичем 12.05.2015 року, в 15 годин 14 хвилин.
При цьому зазначу, що кримінальним кодексом України дана незаконна діяльність адвоката Удод Віктора Федоровича переслідується в частині підкупу правосуддя, в частині шахрайства, в частині отримання неправомірної вигоди для себе, в частині залякування та переслідування людей!
Крім того, адвокат Удод Віктор Федорович у злочинний спосіб співпрацював з обвинувачувальною стороною, чим остаточно позбавив права підзахисного (зазначення ПІП) на об’єктивний розгляд судової справи та на справедливий вирок.
        Адвокат Удод Віктор Федорович жодного разу не відвідував свого підзахисно (зазначення ПІП), а тільки бачився з ним під час судових засідань.
Більше того, цей адвокат-шахрай навіть не порахував за потрібне вивчити матеріали судової справи свого підзахисного, про що мені в телефонній розмові і відверто зізнався! Доказом порушення прав підзахисного (зазначення ПІП) є запис судового процесу в Сарненському суді, адже на передостанньому засіданні цього самого суду підзахисний адвоката Удод В.Ф. (зазначення ПІП) поскаржився судді Довгому І.І. на саме ці злочинні дії адвоката!
Доказом злочинної халатності адвоката Удод Віктора Федоровича є і той факт, що він жодного разу не отримував дозволу на відвідування свого підзахисного в СІЗО в м.Рівно та жодного разу не отримував дозволу на ознайомлення з матеріалами судової справи, що більше чим доказує його зловживання адвокатською діяльністю!
        Регіональний Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області, згідно укладеного контракту, адвокату Удод Віктору Федоровичу виплачує гонорар, а відтак останній не мав юридичного і морального права вимагати з підзахисного та від його родичів будь-якої додаткової винагороди, не кажучи вже про злочинний підкуп судді та отримання неправомірної вигоди для себе!
        На вимогу свого підзахисного (зазначення ПІП) даний адвокат напрочуд відмовився висвітлювати в ході суду та робити клопотання щодо справжніх обставин справи у хибному звинуваченні, щодо завідомо неправдивих свідчень свідків, неналежності доказів, приховуванні доказів обвинувачувачем!
Також злочинний адвокат Удод В.Ф. не залучив до справи суду наявних свідків по справі, які могли доказати суду ыснування причини хибного звинувачення і надання хибних свідчень проти звинуваченого (зазначення ПІП) у неправдивих заявників та свідків - причетність цих самих заявників і свідків до незаконного виготовлення і збуту наркотичних виробів у власному помешканні звинуваченого, на що він своєї згоди не давав та чинив цьому відповідний опір!
Саме про це, у телефонній розмові, одна із таких заявників-наркоманів та мама одного свідка-наркомана в цьому злочині мені зізналися, при цьому пояснивши мені, що вони у саме такий спосіб хотять заволодіти помешканням обвинуваченого для ведення злочинного бізнесу!
Відповідно, це мало стати головною причиною для оправдання підозрюваного (зазначення ПІП), якби адвокат Удод В.Ф. у належний спосіб виконував свої професійні обов'язки - подав клопотання суду та прокуратурі про видачу дозволу на отримання роздруківки моїх телефонних розмов зі згаданими особами від таких то операторів українського зв'язку, чого у злочинний спосіб він так і не зробив!

Відтак, Удод Віктор Федорович, надаючи неналежні адвокатські послуги обвинуваченому (зазначення ПІП) по справі за № 2.571/96/15 вів себе не етично, не фахово, неправомірно та злочинно!
Як результат, через неналежну діяльність злочинного адвоката Удод В.Ф., невинного обвинуваченого (зазначення ПІП) було осуджено на 11 (одинадцять) років позбавлення волі, при тому всьому, що у судовій справі немає жодного доказу скоєння злочину, крім неправдивих свідчень свідків-наркоманів та заявників-наркоманів!
        Враховуючи вище викладене, керуючись Законом Укравїни «Про звернення громадян» та діяльністю кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області

П Р О Ш У:


        1) відкрити за даною скаргою кваліфікаційно-дисциплінарне провадження щодо адвоката Удод Віктора Федоровича;
        2) позбавити адвоката Удод Віктора Федоровича права займатися адвокатською діяльністю;
        3) запросити мене на засідання кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Рівненської області, завчасно повідомивши мене про час і місце проведення такого засідання;
        4) надати мені відповідь по наслідкам розгляду даної скарги в установлений законом строк.

Додаток: на 10 (десяти) аркушах у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що пронумеровані та скріплені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата

Прокурор Ковальчук А.Д., Скобух И.И., Боровик А.В., Купчик В.С., Рябой Е.И., Романчук П.И.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина