ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Муханьков Олександр Миколайович, Русанівський Сергій Віталійович, Євпат О.О.

Заявление Генеральному прокурору Украины и Министру внутренних дел Украины о должностных преступлениях ИО начальника милиции Муханькова А.Н., начальника милиции Русанивского С.В. и следователя Рокитновского РО УМВД Украины в Ровненской области Евпат О.О.
Міністру внутрішніх справ України
01601, Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
Генеральній прокуратурі України
01601, м.Київ, вул. Різницька 13/15
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинення злочину ТВО начальника міліції Муханьковим Олександром Миколайовичем, начальником міліції Русанівським Сергієм Віталійовичем та слідчим Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпат О.О.        20.04.2015 року я надіслав до Рокитнівського районного відділення УМВС України в Рівненській області запит на інформацію (стосовно стану перебігу справи у кримінальному провадженні за № 12013190190000078).
        28.05.2015 року, в злочинне порушення Закону України «Про інформацію», із затримкою на 33 (тридцять три) дні я отримав відповідь за № 66/4078 за підписом тво начальника міліції Муханькова Олександра Миколайовича (копія відповіді надається).
В даній відповіді значилося, що кримінальне провадження за № 12013190190000078 було закрито 29.04.2013 року, з винесенням відповідної постанови.
Однак, у порушення п.3, ст.60 КПК України, а також 190, 364, 365, 366, 367, 368, 369 ККУ України, слідчий Рокитнівського районного відділення УМВС України в Рівненській області Євпат О.О. не надіслав мені копії постанови про закриття кримінального провадження!
        У відповідності до п.38 Постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 року за N 1155 «Про затвердження Правил надання послуг поштового зв'язку», у листах з оголошеною цінністю (цінних листах) пересилаються - цінні папери, документи (дипломи, паспорти, посвідчення водія, свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження, трудові книжки, військові квитки тощо), облігації державних позик, лотерейні білети, грамоти, фотокартки, художні картки, рукописи, пенсійні та судові справи, ділові папери, звіти, документи що становлять цінність для відправника або одержувача, і т.д.
У такому випадку працівник пошти надає відправнику три документи, які підтверджують факт відправки та вручення адресатові цінного листа певного вмісту:
        1) один аркуш опису вкладення в цінний лист;
        2) чек про відправку даного цінного листа, із зазначенням адреси та ПІП одержувача;
        3) повідомлення відправника про факт отримання адресатом його цінного листа з таким то вмістом, з вказуванням дати, місця і часу.
Даною постановою передбачається надсилання деякої простої (не службової) кореспонденції у вигляді рекомендованого листа без зазначення суми оголошеної цінності і вкладення, з видачею відправникові розрахункового документа про прийняття і доставляється (вручається) адресатові (одержувачу) під розписку.
Вид такого відправлення не вимагає складання опису вкладення та перевірки працівником поштового зв’язку вмісту відправлених речей.
Однак, в обох випадках відправнику надаються чи ті інші документи про іменне адресне відправлення!
Відтак, якщо слідчий Рокитнівського районного відділення УМВС України в Рівненській області Євпат О.О. надасть докази ГПУ про надсилання такого відправлення на мою адресу та на моє ім’я, і бажано - із зазначенням опису вкладення у таку поштову кореспонденцію, то тим самим докаже свою непричетність до скоєного злочину, в якому я його, начальника міліції Русанівського С.В. і ТВО начальника міліції Муханькова Олександра Миколайовича звинувачую!
Крім того, кримінальне провадження за № 12013190190000078 було закритим зі значними порушеннями, так як потерпілих (мене, ПІП 1 і ПІП 2) і свідків злочину (ПІП 1, ПІП 2, ПІП 3, ПІП 4, ПІП 5, працівників пошти с.Вежиця, продавця сателітарної антени, інспектора енергозбуту Рокитнівського району Рівненської області) жодного разу не було допитано, а також у злочинний спосіб не взято до уваги зізнання ПІП підозрюваного у скоєному ним розбійному нападі (копія смс-зізнання нападника надається), що переслідується не ст. 190, а ст. 194 ККУ!
Крім того, в злочинних діях (ПІП підозрюваного) є ознаки злочину, які переслідуються ст. 188-1 та 185 ККУ! Відтак, вище написаним доказується, що начальник міліції Русанівський С.В., ТВО начальника міліції Муханьков Олександр Миколайович та слідчий Рокитнівського районного відділення УМВС України в Рівненській області Євпат О.О. скоїли злочини, що караються 364, 365, 366, 367, 368, 369 ККУ України!
Якщо врахувати той факт, що злочинець (ПІП підозрюваного) на незаконній розробці родовищ бурштину заробив біля 700 000 (сімсот тисяч) доларів США, то стає більш чим очевидним, що тут має місце корупція та злочинне посадове посібництво криміналітету Рівненщини!
А оскільки прокуратура Рокитнівського району Рівненської області та Рівненська обласна прокуратура абсолютно не реагують на мої численні звернення з цього та подібних причин (копія одного відмовного листа, як для прикладу, надається), то тим самим останні визнають себе корупціонерами та злочинними подільниками, а значить для цього є всі необхідні підстави ГПУ розслідувати злочинну діяльність вказаних структур особисто, без чергового і незаконного перекидання моїх скарг і заяв в руки оскаржуваних посадовців (ст.7 Закону України «Про звернення громадян», відповідно Постанові ВР № 394/96-ВР від 02.10.96, ВВР, 1996, № 47, ст.257).
        Відповідно ст. 194, 188-1, 185, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370 ККУ України

П Р О Ш У:


        1) Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки;
        2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370 Кримінального Кодексу України;
        3) Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину за 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370 Кримінального Кодексу України;
        4) Зобов’язати Рокиннівський РВ УМВСУ у Рівненській області надати мені копію постанови про закриття кримінального провадження за № 12013190190000078 від 29.04.2013 року, або ж надати мені копії документів, які свідчать про те, що мені дійсно було вручено саме таку копію постанови в момент закриття провадження.

Додаток: на 10 (десяти) аркушах у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що пронумеровані та скріплені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        датаПрокурор Ковальчук А.Д., Скобух И.И., Боровик А.В., Купчик В.С., Рябой Е.И., Романчук П.И.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина