ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Заступник голови Кузнецовської міської ради Кравець Юрій Михайлович, ФОП Усович В.Ф., ФОП Усович Н.О.

Заява Генеральному прокурору України, начальнику УМВС України у Рівненській області та голові Рівненській обласній державній адміністрації про вчиння злочину заступником голови Кузнецовської міської ради та Виконавчого комітету Кузнецовської міської Ради Рівненської області Кравець Юрієм Михайловичем та деякими посадовцями з відділу комунального майна Кузнецовської міської ради
Генеральному прокуратуру України
01601, м.Київ, вул. Різницька 13/15
Начальнику УМВС України Рівненської області
33028, м.Рівне, вул. М.Хвильового, 2
Голові Рівненській обласній державній адміністрації
Чугуннікову Віталію Семеновичу
33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинення злочину        26.01.2015 року я надіслав заступнику голови Кузнецовської міської ради та Виконавчого комітету Кузнецовської міської Ради Рівненської області Кравець Юрію Михайловичу заяву з вражаючими доказами у додатку про використиання ФОП Усович Василем Федоровичем (ідентифікаційний код/ідентифікаційний номер – 2190809895, що знаходиться за адресою: 34400, Рівненська обл., м.Кузнецовськ, м-н Будівельників, 16/1, кв.13, номер телефону 03636-2-11-08) орендованого нежитлового приміщення комунальної власності м.Кузнецовська Рівненської області не за цільовим призначенням (копія надається).
А саме, ФОП Усович Василь Федорович у незаконний спосіб передав своє орендоване приміщення загальною площею в 12 кв.м. для надання медичних послуг ФОП Усович Н.О., яка в порушення закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (копія закону надається) працює з 30.06.2005 року без ліцензії МОЗ України (копії листів-доказів з МОЗ, ДФС, та Укртрансінспекції в Рівненській області надаються)!
        06.02.2015 року я отримав відповідь від заступника міського голови Кравець Юрія Михайловича, який у злочинний спосіб покрив нецільове використання орендованих приміщень ФОП Усович Василем Федоровичем (копія надається).
        20.04.2015 року, не погоджуючись із сфальсифікованою відповіддю на мою заяву від 26.01.2015 року, я надіслав заступнику голови Кузнецовської міської ради та Виконавчого комітету Кузнецовської міської Ради Рівненської області Кравець Юрію Михайловичу заяву про неналежний розгляд мого звернення - заяви про використання орендованого приміщення ФОП Усович В.Ф. не за цільовим призначенням!
        07.05.2015 року я отримав повторну відповідь від заступника міського голови м.Кузнецовська Рівненської області Кравець Юрія Михайловича, в якій він повторно у злочинний спосіб покрив нецільове використання орендованих приміщень ФОП Усович Василем Федоровичем (копія надається).
Однак, в договорі оренди за № 253 від 29.01.2010 року, що укладений з Кузнецовським міським комунальним підприємством та ФОП Усович В.Ф. однозначно записано, що дане орендоване приміщення буде використано в якості офісу, а не для незаконного надання медичних послуг ФОП Усович Н.О., яка не має до цього офісу жодного відношення та не має ліцензії МОЗУ!
Крім того зазначу, що реальний кошторис вищезазначених орендованих приміщень для ФОП Усович В.Ф. у злочинний спосіб було значно занижено Кузнецовським міським комунальним підприємством з метою отримання хабаря!
Більше того, через бездарність медсестри Усович Н.О., а також через її незаконну і некваліфіковану медичну діяльність, я отримав тяжкі тілесні ушкодження, при чому - мені не було надано елементарної медичної допомоги!
У тяжкому травмованому стані, наполовину окровавленого та зі струсом головного мозку мене було нетверезими водіями висаджено в лісі, приблизно за 4-5 км. від населеного пункту!
        В частині 2 ст.18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» записано, що орендар зобов’язаний використовувати орендовані приміщення згідно з умовами договору!
        В частині 1 і 2 ст.773 ЦКУ сказано, що орендар зобов’язаний використовувати орендовані приміщення згідно з умовами договору та їх цільового призначення. Однак, якщо умови експлуатації орендованих приміщень орендатором будуть порушені, то орендодавець мусить розірвати такий договір і вимагати відшкодування!
        Відповідно до пункту 1 ст.783 ЦКУ сказано, орендатор зобов’язаний розірвати договір оренди, якщо орендар користується орендованими приміщеннями в порушення договору.
        Відповідно до ст. 26 Закону України «Про оренду комунального майна», договір оренди може бути розірваним за умови нецільового використання орендованого майна.
І накінець, заступник голови Кузнецовської міської ради та Виконавчого комітету Кузнецовської міської Ради Рівненської області Кравець Юрій Михайлович вдався до шахрайства і чергового службового підлогу, адже в своєму листі від 07.05.2015 року зазначив, що надсилає мені копію ніби-то повторного акту про результат роботи виїзної комплексної перевірки у ФОП Усовича В.Ф., однак такого акту в надісланому мені конверті чомусь не було!?
Небезпідставно вважаю, що такого акту комплексної перевірки ФОП Усович В.Ф. взагалі не існує, так як за наявною у мене інформацією від безпосередніх працівників ФОП Усовича В.Ф., ніяка комісія до згаданого злочинного підприємця не приїжджала! Все було набагато прозаїчніше - ФОП Усович В.Ф. приніс чергового хабаря прямо в кабінет злочинному заступнику голови Кузнецовської міської ради та Виконавчого комітету Кузнецовської міської Ради Рівненської області Кравець Юрію Михайловичу!
З вищенаведеного витікає, що заступник міського голови м.Кузнецовська Рівненської області Ю.Кравець постійно зловживає службовим становищем, неодноразово здійснив службовий підлог, займається шахрайством, займається корупційною діяльністю, кришує злочинну діяльність ФОП Усович В.Ф. та безліцензійну діяльність ФОП Усович Н.О.
Надаючи відповідні докази в додатку до даної заяви про злочинну діяльність заступника голови Кузнецовської міської ради та Виконавчого комітету Кузнецовської міської Ради Рівненської області Кравця Юрія Михайловича я сподіватимуся на адекватну та невідкладну реакцію Генеральної прокуратури України, УМВС України Рівненської області та Рівненської обласної державної адміністрації щодо негайного його звільнення з займаної посади та притягнення даного злочинного посадовця до кримінальної відповідальності!
Принагідно нагадаю Генеральному прокурору України, начальнику УМВСУ у Рівненській області та голові Рівненській обласної державній адміністрації, що зараз в Україні йде війна, що люди тисячами гинуть за українську незалежність, демократію, свободу і за справедливість, і що затятим корупціонерам зараз не місце у керма!
Дані посадові злочинці мають сидіти в тюрмі, а не в глубокому тилу підривати суверенітет країни та значно погіршувати благополуччя її людей!
Корупційна гідра не має жодного права підривати боєвий дух бійців АТО і ослабляти обороноздатність нашої держави через непомірну корумпованість і владний бандитизм!
        Відповідно до вище написаного, керуючись Законом України «Про звернення громадян", Законом України "Про державну службу", Законом України "Про прокуратуру", Законом України "Про міліцію", Законом України "Про люстрацію", Законом України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України, а також постановою Верховної Ради України за №2306-IV від 11.01.2005 року, на підставі ст. 214, 190, 364, 365, 366, 367, 368, 369 КПК України,

П Р О Ш У:


        1) Невідкладно зареєструвати мною заяву про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань;
        2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 190, 364, 365, 366, 367, 368, 369 Кримінальним Кодексом України, Законом України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України, а також постановою Верховної Ради України за №2306-IV від 11.01.2005 року;
        3) Створити комісію та перевірити надані мною докази щодо нецільового та злочинного використання орендованого майна ФОП Усович В.Ф.;
        4) Відізвати у комунальну власність орендоване майно ФОП Усович В.Ф. за фактами його нецільового та злочинного використання;
        5) Зробити перерахунок за весь час оренди реальної вартості нежитлових приміщень за договором оренди № 253 від 29.01.2010 року, який укладено Кузнецовським міським комунальним підприємством з ФОП Усович В.Ф., адже кошторис у злочинний спосіб було значно занижено за весь період їх оренди;
        6) Звільнити з займаної посади в.о. голови Кузнецовської міської ради та Виконавчого комітету Кузнецовської міської Ради Рівненської області Кравця Юрія Михайловича за наслідками зловживання владою;
        7) притягнути до відповідальності ФОП Усович Н.О., яка і до тепер працює без ліцензії МОЗУ та без належної медичноїх освіти (не проходидила курсів підвищення кваліфікації, не має жодної категорії медичної сестри, не проходила медсестринської атестації тощо);
        8) Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про наслідки розгляду даної заяви.

Додаток: на 28 (двадцяти восьми) аркушах доказів у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що скріплені, пронумеровані та засвідчені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата


Прокурор Ковальчук А.Д., Скобух И.И., Боровик А.В., Купчик В.С., Рябой Е.И., Романчук П.И.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина