ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Гальчик Жанна Петрівна, ФОП Усович В.Ф., ФОП Усовича Н.О., ФОП Сайко В.В., ФОП Логвиненко О.І.

Заява Генеральному прокурору та начальнику УМВС України у Рівненській області про вчиння злочину начальником Кузнецовської ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області Гальчик Ж.П., а також керівниками ГУ ДФС у Рівненській області та ФОП Усович Н.О.
Генеральному прокуратуру України
01601, м.Київ, вул. Різницька 13/15
Начальнику УМВС України Рівненської області
33028, м.Рівне, вул. М.Хвильового, 2
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинення злочину        23.02.2015 року я зробив запит до Кузнецовської ОДПІ Головного управління ДФС у Рівненській області про надання інформації на громадянку м.Кузнецовська Усович Н.О. в контексті її зареєстрованості у даній ДПІ субєктом господарської діяльності або як самозанятої особи, по скільки остання впродовж багатьох років надає незаконні медичні послуги (без наявності ліцензії МОЗУ!) для 15 (п'ятнадцяти) найнятих працівників ФОП Усовича В.Ф. для здійснення міжобласних пасажироперевезень (копія надається).
        05.03.2015 року, листом за №85/694/17-18-17-126, мені було навдано відповідь начальником Кузнецовської ОДПІ Гу ДФС у Рівненській області Гальчик Ж.П. (копія надається) про те, що станом на 05.03.2015 року громадянка Усович Н.О. не зареєстрована суб'єктом підприємництва.
При цьому, начальник Кузнецовської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Рівненській області Гальчик Ж.П. зазначила в своєму листі, що Усович Н.О. була зареєстрованим підприємцем у формі ФОП в період з 30.06.2005 року по 29.11.2010 року.
Потім, як на мій подив, начальник Кузнецовської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Рівненській області Гальчик Ж.П. вийшла за межі мого запиту про надання інформації і почала тривало тлумачити мені, наскільки громадянка Усович Ніна Остапівна є законослухняною особою і на скільки вона уміє не порушувати закони України, а також що я не маю жодного права звинувачувати її у безліцензійній діяльності і що Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" жодним чином не стосується медичної діяльності Усович Н.О.!?
Запідозривши в цьому щось неладне, я відшукав на офіційному сайті міської Ради та Виконавчого комітету м.Кузнецовськ Рівненської області інформацію, яка повністю суперечила тій, яку надлала мені у злочинний спосіб надала начальник Кузнецовської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Гальчик Ж.П. (копія надається).
А саме, що громадянка Усович Н.О. 20.02.2014 року була присутньою на засіданні Виконавчого комітету Кузнецовської міської Ради в статусі ФОП (копія надається)!?
З вищенаведеного витікає, що начальник Кузнецовської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Гальчик Ж.П. свідомо зловживає службовим становищем, є корупціонеркою і шахраєм, адже надала мені завідомо неправдиву інформацію, чим остаточно викрила себе як посадового злочинця!
        З цього приводу я неодноразово повідомляв Державну фіскальну службу України та надавав їй вагомі докази нахабної корупційної діяльністі начальника Кузнецовського ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Гальчик Ж.П. та низки інших посадових осіб з ГУ ДФС у Рівненській області!
Однак, Державна фіскальна служба України не тільки не прийняла жодних адміністративних мір по припиненню скоєння посадових злочинів вказаних підрозділів ДФСУ, але своїм бесконечним бюрократизмом посприяла розквіту бандитизму у зазначених регіонах!
Як результат, начальник Кузнецовського ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Гальчик Ж.П. та деякі посадовці з ГУ ДФС у Рівненській області, отримавши своєрідне благословення Державної фіскальної служби України на бандитську діяльність у Рівненській області, розвернули небачену злочинну діяльність у вигляді:
        1) кришування нелегальної діяльності пасажироперевізників Рівненщини;
        2) кришування безліцензійної діяльності працівників медицини (в т.ч. ФОП Усович Н.О.);
        3) кришування злісних неплатників податків з числа ФОПів (в т.ч. ФОП Усович Н.О., Усович В.Ф., ФОП Сайко В.В., колишній ФОП Логвиненко О.І., що зареєстрований у Сумській області в м.Охтирка, за даними Єдиного державного ліцензійного реєстру 20.05.2014 року втратив свою ліцензію за неодноразові грубі порушення, але і по сьогоднішній день незаконно перевозить людей за маршрутом Рівне-Київ-Рівне), і т.д.
Надаючи відповідні докази в додатку до даної заяви про злочинну діяльність начальника Кузнецовського ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Гальчик Ж.П., сподіватимуся на відповідну реакцію керівника Державної фіскальної служби України щодо негайного звільнення її з займаної посади та притягнення її до кримінальної відповідальності!
Принагідно нагадаю Генеральному прокурору України та начальнику УМВСУ у Рівненській області, що зараз в Україні йде війна, що люди тисячами гинуть за українську незалежність, демократію, свободу і за справедливість, і що затятим корупціонерам зараз не місце у чи ненайголовнішого керма ДФСУ! Дані злочинці мають сидіти в тюрмі, а не в глубокому тилу ослаблювати суверенітет країни та благополуччя її людей!
Корупційна гідра не має жодного права підривати боєвий дух бійців АТО і ослабляти обороноздатність держави через схиляння підприємців до несплати податків!
        Відповідно до вище написаного, керуючись Законом України «Про звернення громадян", Законом України "Про прокуратуру", Законом України "Про міліцію", Законом України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України, а також постановою Верховної Ради України за №2306-IV від 11.01.2005 року, на підставі ст. 55, 190, 191, 202, 205, 212, 214, 364, 365, 366, 367, 368, 369 КПК України,

П Р О Ш У:


        1) Невідкладно зареєструвати мною заяву про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань;
        2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 190, 191, 202, 205, 212, 364, 365, 366, 367, 368, 369 Кримінальним Кодексом України, Законом України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України, а також постановою Верховної Ради України за №2306-IV від 11.01.2005 року;
        3) звільнити начальника Кузнецовського ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Гальчик Ж.П. з займаної посади;
        4) привести діяльність ДФС у Рівненській області в установлені законом межі;
        5) покарати злочинних посадовців ДФС у Рівненській області, які неналежно виконували свої професійні обовязки при розгляді моїх численних заяв-повідомлень про порушення податкового законодавства;
        6) покарати злочинних посадовців ДФС у Рівненській області, які активно співпрацювали із злочинним начальником Кузнецовського ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області Гальчик Ж.П., та які і по нинішній день кришують злочинних пасажироперевізників;
        7) перевірити Кузнецовську ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області на предмет адекватності покарання ФОП Усович В.Ф. за фактом допущених ним податкових порушень при здійсненні ним підприємницької діяльності (згідно складеного акту виявлених порушень ГУ ДВС у м.Києві);
        8) притягнути до відповідальності ФОП Усович Н.О., яка і до тепер працює без ліцензії МОЗУ та без належної медичноїх освіти (не проходидила курсів підвищення кваліфікації, не має жодної категорії медичної сестри, не проходила медсестринської атестації тощо);
        9) Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину ст. 190, 191, 202, 205, 212, 364, 365, 366, 367, 368, 369 Кримінальним Кодексом України, Законом України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України, а також постановою Верховної Ради України за №2306-IV від 11.01.2005 року.

Додаток: на 26 (двадцяти шести) аркушах доказів у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що скріплені, пронумеровані та засвідчені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата
Прокурор Ковальчук А.Д., Скобух И.И., Боровик А.В., Купчик В.С., Рябой Е.И., Романчук П.И.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина