ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Заступник начальника УМВС Голубош В.В., слідчий Дідик В.Р., ФОП Усович В.Ф., ФОП Усович Н.О.

Заява Генеральному прокурору України та голові СБУ про численні службові злочини заступника начальника МВС України в Рівненській області Голубош Володимира Валентиновича та слідчого організаційно-методичного відділу слідчого управління УМВС України в Рівненській області Дідик Володимира Ростиславовича
Генеральна прокуратура України
01601, м.Київ, вул. Різницька 13/15
Копія - Голові Служби безпеки України
Наливайченко Валентину Олександровичу
01601, м. Київ 1, вул. Володимирська, 35
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вчинення злочину        Впродовж майже семи місяців поспіль я неодноразово звертався в письмовій формі до УМВС України у Рівненської області (33028, м.Рівне, вул. М.Хвильового, 2) щодо безліцензійної діяльності медсестри Усович Н.О. (дружина та виконуюча обов’язки пасажироперевізника за Дорученням ФОП Усович Василя Федоровича, а за сумісництвом - ще й приватна медсестра без ліцензії МОЗУ (все в одній особі!? Ідентифікаційний код ФОП Усович Василя Федоровича – 2190809895. Знаходиться підприємець за адресою: 34400, Рівненська обл., м.Кузнецовськ, м-н Будівельників, 16/1, кв.13, номер телефону – 03636-2-11-08).
Надаю у додатку до цієї заяви копії трьох листів з МОЗ України, які однозначно запевняють втім, що медсестра Усович Віра Остапівна не має жодного права працювати у ФОП Усович В.Ф. приватною медсестрою та проводити передрейсові та післярейсові перевірки водіїв, оскільки:
        1) вона і досі не має ліцензії МОЗ України;
        2) Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» не дозволяє здійснювати господарську діяльність без спеціальної ліцензії;
        3) вона являється дружиною ФОП Усовича В.Ф., а значить зацікавлена особа втім, щоби водії в любому стані здоров’я їхали в рейс, адже це її сімейний бізнес;
        4) вона не має жодної кваліфікаційної категорії медичної сестри;
        5) вона жодного разу не проходила курсів підвищення кваліфікації медичної сестри;
        6) її диплом медсестри серії ЖТ, № 889578 від 02.07.1983 року втратив свою силу 01.07.1988 року (згідно регламенту МОЗУ про обов’язковість підвищення кваліфікації)!
Саме з цієї причини я став інвалідом по вині ФОП Усович Василя Федоровича та Усович Ніни Остапівної!
В той злощасний день, коли я був скаліченим в автобусі ФОП Усовича В.Ф., два водії того рейсу були нетверезими, так як медсестра Усович Н.О. видала нетверезим водіям дозвіл на міжобласний виїзд!
        20.03.2014 року за ознаками кримінального правопорушення, згідно ч.1 ст.125 ККУ, моя заява про злочин була внесена Кузнецовським міським відділом (з обслуговування міста Кузнецовськ та Володимирецького району) УМВС України в Рівненській області до журналу ЄРДР за № 12014180050000217 та передана слідчому Кузнецовського міського відділу (з обслуговування міста Кузнецовськ та Володимирецького району) УМВС України в Рівненській області О.І.Качинському, у значне порушення ст. 216 КПУ України! Через 1 (один) рік я добився своїми численними скаргами та заявами повернення справи кримінального провадження за № 12014180050000217 від 20.03.2014 року до місця підслідності (до підрозділу Шевченківського МВ УМВСУ в м.Києві).
        Зважаючи на те, що і через один рік по тому, як мені було завдано каліцтва і не було надано медичної допомоги (викинуто в лісі при наявних біля 17 свідках), ФОП Усович В.Ф. та ФОП Усович Н.О. не тільки безперешкодно продовжують незаконно працювати і по нині, але і працюють без ліцензії МОЗУ та не сплачуючи жодних податків (наявні саме такі висновки податкової перевірки), я написав дві заяви-скарги керівництву МВСУ в Рівненській області та до Рівненської обласної прокуратури.
Яким же було моє здивування, коли заступник начальника МВСУ в Рівненській області Голубош Володимир Валентинович та слідчий організаційно-методичного відділу слідчого управління УМВС України в Рівненській області Дідик Володимир Ростиславович категорично (!) відмовилися навіть у проведенні будь-яких слідчих дій з приводу злочинної діяльності ФОП Усовича В.Ф. та безліцензійно-некваліфікаційної діяльності ФОП Усович Н.О.
У своєму листі за № 18/11кц від 09.02.2015 року слідчий управління УМВС України в Рівненській області Дідик Володимир Ростиславович та заступник начальника МВСУ в Рівненській області Голубош Володимир Валентинович мотивують свою відмову від проведення слідчих дій тим, що буцім то ФОП Усович Н.О. не являється суб’єктом підприємництва, а просто громадянинкою, що начеб то і дає їй право обійти Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та працювати без ліцензії!?
Однак, я додаю доказ із Кузнецовської міської Ради, що це не так! Тобто, що Усович Н.О. насправді є приватний підприємець у формі - ФО-П!

Крім того, Дідик В.Р. та Голубош В.В. утримувалися від пояснень, чому вони покривають ФОП Усович Н.О., так як вона не має жодної кваліфікації та курсів підвищення кваліфікації, що зробило її диплом медичної сестри недієздатним!?
А що вже і мовити про те, що мене водії ФОП Усович В.Ф. окровавленого та скаліченого викинули в в засніженому та морозному лісі, хоча я просив мене відвезти до лікарні (є 17 свідків)?!
Не стримавши своєї невдоволеності через надмірність корупційної діяльності цих самих міліцейських нелюдів, я 20.02.2015 року зателефонував до Дідик В.Р. по телефону (0362) 679574 та задав наступні запитання:
        1) Чому ФОП Усович Н.О. працює і досі без ліцензії?
        2) Чому ви відмовляєтеся від проведення перевірки моїх доказів?
Крім того, я повідомив Дідик Володимиру Ростиславовичу, що я збираюся подати його дані та дані на його безпосереднього начальника – заступника начальника МВСУ в Рівненській області Голубош Володимира Валентиновича до Люстраційного комітету.
На це Дідик В.Р. відповів так: «...а мені і власної димки досить. Мені повідомили, що ви хочете усунути власного конкурента-пасажироперевізника ФОП Усовича В.Ф. І взагалі, я чхав на ваш київський зброд і наволоч, що прикидається Люстраційним комітетом України. Ви ніхто! Вас з дня на день розженуть як тараканів...»!
Таким чином Голубош В.В. та Дідик В.Р. остаточно обнародували свою нахабну злочинну, саботажну та сепаратистську діяльність в межах МВСУ в Рівненській області!
При цьому зазначу, що заступник начальника МВСУ в Рівненській області Голубош В.В. та слідчий організаційно-методичного відділу слідчого управління УМВС України в Рівненській області Дідик В.Р. і раніше робили службовий підлог з метою покривання численних злочинів слідчих Качинським О.І. та Калюш О.В. у справі кримінального провадження за № 12014180050000217!
Цей момент є вкрай важливим як для повноти розуміння степені важкості повторно вчинених злочинів Дідик В.Р. та Голубош В.В.
Це саме стосується і постійного покривання економічних злочинів практично всіх приватних пасажироперевізників Дідик В.Р. та Голубош В.В., адже практично всі пасажироперевізники Рівненської області приховують прибуток від оподаткування (необілечування пасажирів, перевезення пасажирів в обхід білетним касам (копія висновку Фіскальної служби надається)!
        На підставі викладеного вище, керуючись Законом України «Про прокуратуру», ст. 214, 55, 190, 191, 205, 212, 364, 365, 366, 367, 368, 369 КПК України

П Р О Ш У:


        1) Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення злочину заступником начальника МВСУ в Рівненській області Голубош Володимиром Валентиновичем та слідчим організаційно-методичного відділу слідчого управління УМВС України в Рівненській області Дідик Володимиром Ростиславовичем до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки;
        2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 190, 191, 205, 212, 364, 365, 366, 367, 368, 369 Кримінального Кодексу України;
        3) Повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного злочину за 190, 191, 205, 212, 364, 365, 366, 367, 368, 369 Кримінального Кодексу України.

Додаток: на 22 (двадцяти двох) аркушах доказів у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що скріплені, пронумеровані та засвідчені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата
Прокурор Ковальчук А.Д., Скобух И.И., Боровик А.В., Купчик В.С., Рябой Е.И., Романчук П.И.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина