ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Заявление Генеральному прокурору о преступных действиях Рябого Евгения Игоровича

Заявление Генеральному прокурору Украины о преступных действиях заместителя прокурора Ровенской области Рябого Евгения Игоровича
Генеральна прокуратура України
01601, м.Київ, вул. Різницька 13/15
ПІП заявника, адресні дані, телефон


ЗАЯВА ПРО ЗЛОЧИННУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАСТУПНИКА ПРОКУРОРА РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ РЯБОГО Є.І.        08.11.2014 року мною було направлено до Рокитнівської прокуратури Рівненської області через поштову службу України заяву про злочин судді Рокитнівського району (копія надається).
        11.11.2014 року, згідно рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, дану заяву було отримано працівником Рокитнівської прокуратури за довіреністю гр. О.Басич (копія надається).
        У відповідності до ст. 214 КПК України (копія надається) та ст. 55 ККУ (копія надається), Рокитнівська прокуратура Рівненської області мала у своєму розпорядженні не більше 24 години для внесення моєї заяви до ЄРДР та початку проведення слідчих дій, або ж у відповідності до ст.7 Закону України «Про звернення громадян» (копія надається), в термін не більше п'яти днів переслати за належністю мою заяву відповідному органу чи посадовій особі (в даному випадку – слідчому прокурору прокуратури Рівненської області), а потім мене в обов’язковому порядку про це повідомити!
У разі, якщо моя заява не містила достатніх даних, необхідних для прийняття обгрунтованого Рішення прокуратурою Рокитнівського району Рівненської області, то вона в той же самий термін мала мені повернутися з відповідними роз'ясненнями.
Однак, у злочинний спосіб цього не було зроблено прокурором відділу Ільчук Яною Володимирівною, в.о. прокурора О.Басич та прокурором Рокитнівської прокуратури Рівненської області Скобух Іваном Миколайовичем! Останні незаконно протримали мою заяву про злочин без руху 35 (тридцять п’ять) днів, на протязі яких робили незаконні запити до суду, незаконно вивчали судову справу № №2/571/203/2014 від 27.06.2014 р. та допомагали у злочинний спосіб даному суду покрити скоєні кримінальні злочини!
Більше того, Рокитнівська прокуратура Рівненської області мене належним чином про це не повідомила, чим не тільки порушила низку законів України, але і виявила себе причетною до справи мною заявленого злочину в якості корупціонера та співучасника злочину!
24.11.2014 року з цього приводу я зателефонував до Рокитнівської прокуратури Рівненської області та мав особисту розмову з прокурором відділу Ільчук Яною Володимирівною (тел.: 03635-2-27-72).
Остання по телефону мені пояснила, що відомості по моїй заяві до ЄРДР і по сьогодні не внесені буцім-то через те, що я у прохальній частині своєї заяви не повністю перерахував порушені суддею Рокитнівського суду статті кримінального кодексу України, хоча я їх і правильно зазначив в описовій частині!
За поясненнями прокурора відділу Ільчук Яни Володимирівни, що хоча відомості за моєю заявою і не внесені до журналу ЄРДР, але слідчі дії Рокитнівською прокуратурою вже активно проводяться, на прикладі вже зроблених нею декількох запитів до Рокитнівського районного суду Рівненської області в межах наданих мною документальних та речових доказів!
Останнє за чинним кримінальним кодексом України є недозволеним діянням та як таке, що рахується суворим злочином!
У відповідності до ст.264 КПК України докази такого злочину можна отримати від прослуховування копії телефонної розмови між мною та прокурором відділу Ільчук Я.В.Рокитнівської прокуратури Рівненської області, яку можна витребувати в ПАТ «Укртелеком» за постановою слідчого судді, прокурора Генеральної прокуратури або ж обласної прокуратури!
        Окремо зазначу, що в.о. прокурора Рокитнівської прокуратури Рівненської області О.Басич займається шахрайством, адже дата фактичної відправки мені письмової відповіді не співпадає зі штемпелем на конверті.
У такий спосіб О.Басич намагається приховати ще один свій посадовий злочин – не вчасне надання надання відповіді заявнику, що є порушенням Закону України «Про звернення громадян»!
З цього самого приводу я звернувся до Генерального прокурора України 22.12.2014 року, яким було перекинуто ніби-то за належністю мою заяву на розгляд до обласного прокурора Рівненської області, а останній - до свого заступника Рябого Євгена Ігоровича.
Однак, прокурор Рябий Євген Ігорович у злочинний шлях уникнув від реєстрації моєї заяви до ЄРДР, посилаючись ніби-то на не стислий текст моєї заяви про скоєний злочин!? Хіба це не прокурорське божевілля або ж ейфорія від вседозволеності і безкарності!?
ТОДІ Я НАДАВ БЕЗАПЕРЕЧНІ ДОКАЗИ (ДВД-ДИСК) ТОГО, ЩО ЗЛОЧИННИЙ СУДДЯ ФЕХА Т.С. У НЕЗАКОННИЙ СПОСІБ РЕДАГУВАЛА ЗВУКОЗАПИС СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ З МЕТОЮ ПРИХОВАННЯ ВЛАСНИХ НЕЗАКОННИХ ДІЙ, ОДНАК РЯБИЙ Є.І. В ТОЙ ЖЕ САМИЙ ЧАС ЧОМУСЬ ТВЕРДИТЬ, ЩО ЦЕ РЕДАГУВАННЯ НЕ Є СУТТЄВИМ ДОКАЗОМ ЗЛОЧИНУ?
ВІДКОЛИ РЕЧОВИЙ ДОКАЗ ПЕРЕСТАВ БУТИ СУТТЄВИМ? ВІДКОЛИ ЗЛОЧИННІ ПРОКУРОРИ НАДІЛИЛИ СЕБЕ СУДДІВСЬКИМ ПРАВОМ ВИРІШУВАТИ А НЕ ДОСЛІДЖУВАТИ ДОЛКАЗИ?
При цьому особливо зазначу, що прокурор Рябий Євген Ігорович навмисно ухилився від виконання власних обов’язків по притягненню до кримінальної чи дисциплінарної відповідальності працівників Рокитнівської районної прокуратури Рівненської області за допущені ними злочини при розгляді моєї заяви про допущені злочини судді Фехи Т.С.!
Також прокурор Рябий Євген Ігорович не гребує у хабарницький спосіб регулярно покривати безліцензійну медичну діяльність ФОП Усович Н.О. та економічні злочини ФОП Усович В.Ф. в м.Кузнецовську Рівненської області, хоча я про це надавав дюжину відповідних доказів, в тому числі з Фіскальної служби України, МОЗ України, ДП «Держпідприємництво України» та з Укртрансінспекції України.
ПРИ ЦЬОМУ ОСОБЛИВО ЗАУВАЖУ, ЩО ЧЕРЕЗ БЕЗПЕРЕШКОДНУ ЗЛОЧИННУ БЕЗЛІЦЕНЗІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ФОП УЧОВИЧ Н.О. ЩОДНЯ ЗАГРОЖУЄ ЖИТТЮ БАГАТЬОМ ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ ТА ДІТЕЙ ТРАНСПОРТНА НЕБЕЗПЕКА ВІД ФОП УСОВИЧ В.Ф.!
        З урахуванням викладеного, на підставі п.1 постанови Пленуму Верховного Суду України від 29 грудня 1976 р. за N 11 "Про судове рішення", а також керуючись ст. 26, 55, 83, 85 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», керуючись нормами Закону України «Про звернення громадян», а також керуючись ст.30 Закону України «Про державну службу», «Про люстрацію», ст. 27, 190, 214, 216, 264, 358, 375 КПК України, Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України», постановою Верховної Ради України за №2306-IV від 11.01.2005 року

П Р О Ш У:


        1) Зареєструвати мною подану до Рокитнівської прокуратури Рівненської області заяву про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки;
        2) Розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст. 27, 190, 216, 358, 375 КПК України та Законом України «Про внесення змін до ККУ;
        3) витребувати з Рокитнівського районного суду Рівненської області журнал судових засідань з даними за 16.05.2014 року;
        4) витребувати з Рокитнівського районного суду Рівненської області оригінал магнітного носія з даними на дату 16.05.2014 року;
        5) співставити дані аудіозапису судового засідання на ДВД-диску з оригіналом аудіо накопичувача, який знаходиться в Рокитнівському районному суді Рівненської області;
        6) витребувати з Рокитнівського районного суду Рівненської області судову справу №571/672/14-ц від 30.04.2014 року та оглянути дату моєї позовної заяви про визнання права власності за померлою і дату надходження заяви «Зміни та доповнення до позовної заяви від 22.04.2014 року» і співставити обох їх із судовим рішенням першої інстанції у цивільній справі № №2/571/203/2014 від 27.06.2014 р. з метою виявлення складу злочину судді Рокитнівського районного суду Рівненської області Феха Т.С.;
        7) притягнути до дисциплінарної чи кримінальної відповідальності прокура відділу Ільчук Яну Володимирівну, в.о. прокурора О.Басич та прокурора Рокитнівської прокуратури Рівненської області Скобух Іваном Миколайовичем за статтею 55, 190, 191, 216, 264, 358, 375, 364 КПК;
        8) зробити запит до ПАТ «Укртелеком» на надання копії розмови між мною з старшим прокурором Рокитнівської прокуратури, що відбулася 24.11.2014 року по телефону (03635) 2-27-72;
        9) притягнути до кримінальної чи дисциплінарної відповідальності заступника прокурора Рівненської області Рябого Євгена Ігоровича за допущені ним злочини;
        10) повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про внесення моєї заяви до журналу ЄРДР за ст. 27, 190, 191, 216, 264, 358, 375, 364 КПК України та Закону України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України».

Додаток: 62 (шістдесят двох) аркушах доказів у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що прошнуровані, пронумеровані та скріплені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        датаПрокурор Ковальчук А.Д., Скобух И.И., Боровик А.В., Купчик В.С., Рябой Е.И., Романчук П.И.

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина