ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Заява третьої сторони окружному адміністративному суду Києва проти Мусія О.С.

Заявление окружному административному суду г.Киева о вступлении в судебное дело №826/15529/14 третьей стороной - против Мусия О.С.Окружний адміністративний суд м.Києва
01601, м.Київ, вул.Командарма Каменева,8
ПІП заявника, адресні дані, телефон


Заява про вступ у справу №826/15529/14 в якості третьої особи на стороні Відповідача без висування самостійних вимог на предмет спору        Впродовж 2014 року мною були здійснені численні заходи по розкриттю корупційних схем МОЗ України, виявленню фактів посадових зловживань, фактів перевищення службових повноважень, співучасті посадових осіб МОЗ у викраданні державних коштів тощо.
З цього приводу я був на особистому прийомі Позивача Мусій О.С. 10.04.2014 року, де зтикнувся із тотальною некомпетентністю Мусія О.С. та його незаконною діяльністю!
А саме, 10.04.2014 року Мусій О.С. категорично відмовився зареєструвати мою заяву, яку я йому вручив на особистому прийомі (копія моєї лише завіреної штампом МОЗ моєї заяви, що не була зареєстрованою заяви надається).
Крім того, Мусій О.С., рівно як і посадові особи, які забезпечували його особистий прийом 10.04.2014 року, відмовили в моєму праві скористатися пільгами УБД щодо безчергового до нього звернення (копія надається)!
Більше того, дані посадовці в присутності Позивача відмовилися мені назвати свої імена та посади, на що потрібної реакції зі сторони Мусія О.С. не послідувало! Коли я на це неподобство поскаржився Мусію О.С. - у відповідь почув реготання та надсміяння. З рештою, такий прийом міністра охорони здоров'я України мені нагадував кіношний зекорвський балаган, де Мусій О.С. намагався грати роль бувалого пахана!
Думаю, це була показова демонстрація Позивачем власного плачевного наслідку фальсифікації вищої категорії з організації і управління охороною здоров'я, адже саме цей фах і рівень категорії мали б надати максимум компетентності і практики такому горе-керівнику щодо певних правил етикету, майстерності з діловодства та покірності основним законам щодо захисту соціально незахищнених верств населення!
Однак, Мусій О.С. незаконним шляхом порушив встановлений регламент МОЗ України, адже не маючи необхідного стажу роботи за спеціальністю "Організація і управління охороною здоров'я" в 16 років, при цьому минуючи другу і першу категорії - відразу отримав вищу категорію!?
А раз Позивач отримав незаконним шляхом вищу категорію медичного керівника, то про які ще можна говорити його таланти, культуру, етикет, здібності і справедливість, коли він дуже далекий від цього? Мені було вкрай бридко і одночасно смішно чути від Мусія О.С., який в моїй присутності голосно запитував у свого секретаря та у своїх трьох підопічних (начальників відділів та директорів департаментів!), чи насправді потрібно реєструвати у нього на прийомі мою заяву і як саме це робиться?! Більше того, як згодом виявилося, що у Мусія О.С. навіть ніхто не веде журнал особистого прийому громадян!
Коли я надавав Мусію О.С. докази злочинної діяльності деяких посадовців МОЗ України в контексті їх хабарництва та незаконної продажу мого МОЗівського пільгового направлення (розподілу) на роботу в м.Львів, у відповідь Мусій О.С. мене брутально осміяв та принизив людську честь та гідність!
Це саме стосувалося і багатьох інших перестарілих людей та ветеранів ВВВ, які в той самий день зі мною були у нього на особистому прийомі, і яких Мусій О.С довів до істерики і до серцевого нападу!
Вже тоді я зрозумів, що Позивач є вкрай некомпетентною та дуже агресивною особою, а також такою, що не тільки сам порушує встановлені норми процесуального права але і покривав злочинну діяльність ввірених на той час йому посадовців:
        1) заступника директора Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги, начальника Управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Терещенко Альону Василівну;
        2) директора Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України Хобзей Миколу Кузьмовича;
        3) директора департаменту з питань якості медичної та фармацевтичної допомоги МОЗ України Горову Еллу Володимирівну;
        4) заступника Міністра охорони здоров'я України Лісневської Наталії Олександрівни та ще багатьох інших.
А саме, Хобзей Микола Кузьмович, Терещенко Альона Василівна, Горова Елла Володимирівна та Лісневська Наталія Олександрівна із корупційних міркувань, при цьому порушуючи Закон України «Про державну службу» та Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (копія ст.20 даного закону надається, а також надаються копії листів з ДП «Держпідприємництво України» про порушення Мусієм О.С. низки законів щодо не проведення позапланової ліцензійної перевірки злочинного ліцензіата!) неодноразово незаконно відмовилися від виконання своїх прямих посадових обов’язків - від проведення позапланової ліцензійної перевірки державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. М.І.Пирогова» (копії відмовних листів надається).
Більше того, Хобзей Микола Кузьмович та Терещенко Альона Василівна покрили злочинну діяльність державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. М.І.Пирогова» (копії відмовних листів надається), чим піддали загрозу життю багатьох тисяч відпочиваючих в даному санаторії в контексті:
        1) незаконного використання кустарних приладів та апаратів (копії доказів надаються: лист з ДП «Кримстандартметрологія» та моя санаторна медична карточка);
        2) використання несправних кустарних та заводських апаратів та пристроїв, що не пройшли державної повірки, що могли позбавити життя багатьох тисяч людей;
        3) використання несправних кустарних та заводських апаратів та пристроїв, що не пройшли державної повірки, що інфікують людей тяжкими інфекціями (докази мого інфікування надаються);
        4) лікування багатьох тисяч людей працівниками вищезгаданого санаторію, що не мають медичної освіти (фізкультурниками, докази надаються у копії медичної книжки) тощо!
У відповідності до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (копія ст.20 даного закону надається, а також надаються копії листів з ДП «Держпідприємництво України» про порушення Мусієм О.С. низки законів щодо не проведення позапланової ліцензійної перевірки злочинного ліцензіата!) та до введених на той час «Зміни до Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики» (копія надається), МОЗ України, очолюваний Мусієм О.С. був просто зобов’язаний в негайному порядку провести позапланову ліцензійну перевірку діяльності державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. М.І.Пирогова» та за мною наданими фактами анулювати існуючу у ліцензіата ліцензію!
Однак, Мусій О.С. незаконним шляхом, в порушення Закону України «Про державну службу», «Закону України про звернення громадян», Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (копія ст.20 даного закону надається, а також надаються копії листів з ДП «Держпідприємництво України» про порушення Мусієм О.С. низки законів щодо не проведення позапланової ліцензійної перевірки злочинного ліцензіата!) злочинним шляхом покрив незаконну ліцензійну діяльність даного санаторію та ввірених йому посадових осіб МОЗ України (копії його власних відповідей на мою адресу надаються)!
Більше того, Мусій О.С. незаконним чином припинив зі мною листування з цього самого приводу (копії доказів надаються).
На численні запити ДП «Держпідприємництво України» щодо наявних порушень чинного законодавства МОЗ України, особистих порушень Мусієм О.С. та Н.Лісневською норм Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (копія запитів надається), останні визнавали себе як бездарні керівники (тобто Місій О.С. та Н.Лісневська поясняли ДП «Держпідприємництву України» свою бездіяльність буцім то тим, що санаторій ім.Пирогова підпорядкований МОУ а не МОЗ, хоча органом ліцензування являється МОЗ України!), хоча насправді вони оправдувалися від корупційної діяльності та співучасті у викраданні державних коштів адміністрацією державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. М.І.Пирогова»!
Крім того, Мусій О.С. не скорився наказу Сакського міжрайонного прокурора провести позапланову перевірку ліцензійної діяльності державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. М.І.Пирогова» (копія доказу надається у листі з прокуратури м.Саки)! Також Мусій О.С. проігнорував письмову рекомендацію МОЗ АР Крим провести позапланову перевірку ліцензійної діяльності державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. М.І.Пирогова» (копія доказу надається у копії листа з МОЗ АР Крим)! Мусій О.С. злочинним шляхом двічі безкарно проігнорував звернення до МОЗ голови ДП «Держпідприємництва України» Бродського М.Ю. щодо порушення ним Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».
Одне, друге та третє доказує той факт, що Мусій О.С., перебуваючи на пості Міністра МОЗ України регулярно зловживав службовим становищем задля власної вигоди (ігнорував доручення та накази контролюючих інстанцій України, які мішали б йому отримувати і надалі хабарі та «кришувати» незаконну діяльність деяких ліцензіатів)!
Рахуючи себе понад законами України, Мусій О.С. та Н.Лісневська впродовж останнього року перевищили свої службові повноваження та незаконно переслідували моє приватне підприємство впродовж більше року, відверто натравлюючи на мене та мою діяльність фіскальну службу та органи ДПІ (копія листів про ініціювання та проведення податкових перевірок надається)!
Крім того, Мусій О.С. та Н.Лісневська відверто звзналися, що моє підприємство ними перевіряється в плановому порядку вперше за всю історію існування МОЗ на 8 день прийняття рішення про видачу ліцензії та на 28 день- з моменту отримання ліцензії на провадження медичної практики (копія такого зізнання МОЗ надається).
Виходячи з усього вище написаного витікає те, що Мусія О.С. було відсторонено Кабінетом Міністрів України від займаної посади міністра МОЗ України справедливо та цілком законно. Однак, небезпідставно вважаю що цього покарання замало, так як багато його особистих незаконних дій та незаконних дій йому раніше підпорядкованих посадовців Хобзея Миколи Кузьмовича, Терещенко Альони Василівни, Горової Елли Володимирівни та Лісневської Наталії Олександрівни підлягають під компетенцію кримінального кодексу України!
А тепер, що стосується факту відсторонення від роботи Позивача саме Кабінетом Міністрів України а не Верховною Радою України. У мене наявна вагома доказова база щодо незаконної діяльності Позивача за час його роботи на посаді Міністра охорони здоров’я та щодо бездіяльності Верховної Ради України, яка зовсім не реагувала на мої численні повідомлення про злочинну діяльність Мусія О.С.! Вважаю за потрібне надати адміністративному суду для огляду саме такі докази, які пояснюють причину звільнення Мусія О.С. з посади Міністра охорони здоров’я саме через Кабінет Міністрів України а не через Верховну Раду України!
Отож, 22.04.2014 року вихідним листом №9 (копія надається), 14.05.2014 року вихідним листом №15 (копія надається), 21.05.2014 року вихідним листом №17 (копія надається), 22.05.2014 року вихідним листом №18 (копія надається), 28.07.2014 року (копія надається), 07.07.2014 року (копія надається) я в індивідуальному порядку та колективно (від імені шістнадцяти осіб) звертався до Голови Верховної Ради України – Турчинова Олександра Валентиновича з вимогою про відставку Міністра охорони здоров’я України Мусія О.С. через його незаконну діяльність на діяльність, що суперечить званню держслужбовця!
Паралельно я надіслав декілька звернень про незаконну діяльність Міністра охорони здоров’я України в особі Мусія О.С. Кабінету Міністрів України - прем’єр-міністру України Яценюку Арсенію Петровичу у формі заяв від 22.04.2014 року вихідним листом №8 (копія надається), 13.05.2014 року вихідним листом №14 (копія надається).
Згідно даних рекомендованих повідомлень про вручення поштових відправлень, усі вищезгадані мої та колективні заяви було отримано довіреними особами Голови Верховної Ради України (копія повідомлень надається), однак жодного розгляду наших заяв у Верховній Раді не відбулось, як і не було надано нам жодної відповіді Турчиновим Олександром Валентиновичем, у порушення Закону України «Про звернення громадян»!
Тоді ми вирішили оскаржити злочинну бездіяльність Верховної Ради України прем’єр-міністру України Яценюку Арсенію Петровичу у формі заяв від 11.06.2014 року вихідним листом №24 (копія надається) та 14.08.2014 року (копія надається) з вимогою про негайну відставку Міністра охорони здоров’я України Мусія О.С. за фактом його незаконної діяльністі та діяльності, що суперечить званню державного посадовця, у відповідності до Закону України «Про державну службу».
Згідно даних рекомендованих повідомлень про вручення поштових відправлень, усі вищезгадані мої та колективні заяви було отримано довіреними особами прем’єр-міністра України Яценюка Арсенія Петровича (копія повідомлень надається)!
Очевидно, що ситуація 01.10.2014 року повторилася із точністю на 100% щодо революційних подій минулого року на Майдані Києва з усунення Януковича з поста Президента України.
Тобто, Верховна Рада України не хотіла усувати Януковича з поста Президента України шляхом процедури імпічменту через свою корумпованість та службову бездіяльність, тому і виник Майдан та українська революція!
Те ж саме відбулося і з Мусієм О.С., коли через тотальну корупцію і бездіяльність Верховної Ради України Позивач діяв поза законом, що призвело до медичного саботажу в України, масових смертей знедолених верств населення від неспроможності придбання ліків першої потреби, не забезпечення бійців АТО та пільгових категорій необхідними ліками тощо!
Вважаю, що Кабінет Міністрів України, приймаючи рішення про відсторонення Позивача від посади Міністра охорони здоров’я України керувався лише фактом бездіяльності Верховної Ради України, яка покривала незаконну діяльність Позивача!
Якщо визнати нелегітимним рішення Кабінету Міністрів України щодо відсторонення Позивача від посади Міністра охорони здоров’я України, тоді потрібно визнати і факт відсутності в Україні революції як такої, адже Януковича було теж відсторонено від поста Президента не за діючою процедурою, так як імпічменту йому Верховна Рада України не висувала!
Однак в Україні і за кордоном визнано, що це була революція а не самозахват влади, так як Янукович В.П. використовував свою владу не задля процвітання України, а задля власних злочинних інтересів, відтак і звільнення Мусія О.С. з посади Міністра охорони здоров’я України – це легітимний акт, виходячи з того, що він використовував свою посаду не за призначенням, але діяв супроти власного народу та супроти інтересів держави!
Для того, щоб надати, як учаснику судового процесу, належні докази та свідчення порушення Закону України «Про державну службу», «Закону України про звернення громадян», Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», прошу суд залучити мене в якості третьої особи в судову справу за №№826/15529/14 та задіяти в якості свідків громадян, які були на особистому прийомі в Мусія О.С. 10.04.2014 року (прізвища відвідувачів, особисті телефони, заяви та адреси знаходяться у МОЗ України, які слід адміністративному суду витребувати).
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 19, 53 КАС України, Закону України «Про державну службу», «Закону України про звернення громадян», Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»

П Р О Ш У:


        1) Прийняти та належним чином зареєструвати заяву про вступ у справу в якості третьої особи на стороні Кабінету Міністрів України без висування самостійних вимог на предмет спору;
        2) Визнати мене (зазначення ПІПб) третьою особою на стороні Відповідача без висування самостійних вимог на предмет спору;
        3) Надіслати мені ухвалу про участь в судовому провадженні у справі №826/15529/14;
        4) Завчасно повідомити мене про місце та час судового засідання у справі №826/15529/14.

Додаток: оригінал квитанції про сплату судового збору № 33 від 19.11.2014 року, 1 арк. Крім того ще - 56 (п’ятдесят шість) аркушів доказів у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що прошнуровані, пронумеровані та скріплені підписом заявника.

Заявник:         ПІП заявника        підпис        дата
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина